-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wilkołak:roll: -
[quote name='Lucy*']aCH dziękuję :loveu: a jak Twoje stadko ? i gdzie mogę pooglądać fotki ? :evil_lol:[/QUOTE] Moje stadko sztuk 1,mozna obejrzec tuu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=143878[/URL]
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
asiunia replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='Vectra']i kto Ci w to uwierzy :shake: pożyczę Ci pitbulla , co by obciachu nie było i artykuł w prasie będzie na całą stronę :evil_lol: niestety , pogryźć będziesz musiała się sama :diabloti: bo Lalka nie lubi surowizny :eviltong:[/QUOTE] Łeee...to co za pitbulll co surowego nie je?Siakis wybrakowany,a staruszki chociaż okrada i dziewice gwałci?:diabloti: -
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
asiunia replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='Vectra']Oj :diabloti: no i kto ją pogryzie za taki post ? :evil_lol:[/QUOTE] Może sama powinnam jako właścicielka poczwarka?:eviltong: [quote]*Monia*Cytat: Tjaa współczesne,szczególnie polskie ONy to kwintesencja opanowania i stabilności psychicznej:megagrin::megagrin::megagrin: Właśnie przed chwilą na spacerze miałam się okazję o tym przekonać :evil_lol:. I pomyśleć, że maleńki szczeniaczek sprowokował takiego spokojnego i opanowanego ONka :diabloti:. [SIZE=1]Ten ON obszczekuje nas o każdej porze dnia i nocy jak tylko nas zobaczy. A moje szczeniątko nie pozostaje mu dłużne, więc wtłukujemy do łebka mądrości życiowe :mad:[/SIZE] [/quote] Cóż...mój 5,5 miesieczny tez juz przejawia takie genialne zapędy,ale ma pecha że nieznosze histerycznych szczekaczy:diabloti:A mówili mi że branie dorosłego rottweilera ze schroniska to samobójstwo bo to "taaakie psy" :roll: -
[quote name='Lucy*']Nie wierzę :lying: to Ty :multi:[/QUOTE] Jam Ci...:evil_lol:we własnej osobie:pPiękne to Twoje i to Wasze stadko...a przerośnięty kaukazik miodzio:loveu:
-
ŻONO MOJA!!!!!:multi:
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
asiunia replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='eagle'][B]Do IPO najlepsze są stabilne psychicznie osobniki z wysoko rozwinietymi popedami, nad ktorymi potrafia panowac i szybko sie przelaczac[/B]. A przedewszystkim nastawione na wspolprace z czlowiekiem.[/QUOTE] Tjaa współczesne,szczególnie polskie ONy to kwintesencja opanowania i stabilności psychicznej:megagrin::megagrin::megagrin: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='zaba14']Asiu a w jakim on teraz jest wieku ??[/QUOTE] 5,5 miesiąca...Ale bardzo mi się nie podoba to co zaczyna się z nim dziać:shake:Jak goopia od 8 tyg. życia dostarczam mu mase bodźców,psów,dziwnych miejsc do socjalizacji co by nie wyrósł na tchórzliwego dzikusa,a tymczasem Paco z daleka obszczekuje psy cału zjeżony,a nie daj boże jakby choćby jamnik ruszył w jego stronę wrzask i ucieczka,mimo że nigdy nie oberwał od żadnego psa:placz:Nigdy nawet na niego nie krzyknęłam(o biciu czy chociażby klapsie nawet mowy nie ma!),a wystarczy że ktos na niego tupnie obcy ogon pod siebie i ucieczka:shake:Co innego na smyczy..wtedy to wielki kozak:roll:Zastanawiam się gdzie zrobiłam błąd,ale postępuje z nim tak samo od początku a fisiować zaczął od paru dni:-( -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Daja_'][URL]http://images35.fotosik.pl/74/c5d88d0fb95a2477.jpg[/URL] że niby ołtarzyk ? :-o:lol:[/QUOTE] Prawie;) Rottek jeszcze nie zawisł na ścianie więc chwilowo stoi na komodzie:eviltong: Przechodzimy doła szkoleniowego:shake:Chociaż nie...ja przechodzę bo poczwar jest na etapie"mam Cię w doopie":shake: -
Ale słodzizna!!!Gratuluje Aniu wymarzonego psiaka!:multi:
-
[quote name='Vectra']ja mam kolegów , Maurycy , Oswald , Omar :evil_lol: [B]ale Scholastyka mnie powaliła , jak to zdrobnić[/B] ? cholcia ?[/QUOTE] Moja sąsiadka to Scholastyka-starsza już pani,nazywana przez męża odkąd pamiętam,zdrobniale Chlaścia:evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jaki dżolero :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/207/main/d19f02dd71.jpeg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a co Ty się przeprowadzałaś z Pakulcem ??[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Niezupełnie;)Moja mama się przeprowadzała i zostawiła nam mieszkanko:multi: -
[quote name='Daja_']:2gunfire: :diabloti:[/QUOTE] Za co?Dlaczemu? AUUUUUUŁAAAAA:placz::placz::placz:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
To kilka fotek ze wstępnego układania mebli etc. [IMG]http://images35.fotosik.pl/74/c5d88d0fb95a2477.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/218/b14b45b21f85a67dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/220/ba9a70813110bdb4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/74/171c245535c85f00.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/215/f450888bbd10eee2.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='sunshine'][URL]http://images44.fotosik.pl/219/7d8f3a6b9f622c37.jpg[/URL] uci puci jaki słodziaaak :loveu: a ten pokój to po remoncie??:razz:[/QUOTE] Tjak:p [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/207/main/d19f02dd71.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/208/other/std/74b5824f58.jpeg[/IMG] -
Rozpływam się:loveu::loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/affe89340fc54d4c.jpg[/IMG] Rottek i łóżko to idealne połączenie
-
WRÓCIŁAM:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Jezdesmy:diabloti:Bez kuchni i przedpokoju ale net jest:evil_lol:Jest i obiecany poczwar [IMG]http://images36.fotosik.pl/106/79b9b6153557f5d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/131/5773c199abd97718.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/219/161827713cb40a5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/214/eeafe83ca29f4415.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/219/7d8f3a6b9f622c37.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Hej kochani,na jakiś czas się żegnamy-ja i poczwar. Wrócimy miejmy nadzieje niedługo:pOd czwartku nie mam neta w domu,teściowie mają mnie dość więc nie będę im się napraszać:evil_lol: Jak wrócimy-fotki będą na bank -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='tonacja']Może chcesz się do mnie przeprowadzić z Poczwarem :cool3: na moich 18m kwadratowych z całą pewnością się pomieścimy w piątkę :evil_lol: (ewentualnie w szóstkę jeżeli Twój Luby się dołączy :diabloti:)[/quote] Z przyjemnością...18 m to luksus...ja tutaj nie mam tylu metrów powierzchni mieszkalnej:placz:Poczwara nosi,gdyby mógł biegalby po suficie,trzeba go non stop pilnować żeby nie zeżarł czegoś co do jedzenia się nie nadaje,ja już padam na pysk i mam tego serdecznie dość:roll: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Najpierw w tym całym burde..bałaganie:evil_lol:trzeba by znaleźć aparat i kabel:shake:Mam dooooooość!!!!!Nie mam w mieszkaniu chociaż jednego czystego,niezagraconego pomieszczenia:placz:Od godziny 15 nie mialam wody i gazu,do prawie 21:roll:Chodzę jak ostatni menel-ukurzona,niewyprasowana,na zmiane w dwóch parach spodni i bluzie dresowej-może do końca przyszłego tygodnia będe miec kuchnie i pokój jeden zrobiony:angryy: -
[quote name='Daja_']A potem płać kolosalne rachunki za ciepło :diabloti:[/quote] Stawke za ogrzewanie mamy stałą-niezależnie od zużycia:eviltong:Ma to swoje plusy-jak np.mozliwość rozkręcenia na maxa,jak i minusy-opłacanie w lipcu stawki za CO:roll:
-
[quote name='tonacja'] Ogarnęła mnie melancholia... normalnie weltschmerz. Jak to pogoda potrafi wpływać na człowieka :eviltong:[/quote] To zrób jak ja:eviltong:rozkręć kaloryfery na maksa,ubierz ciepłe paputki i pij gorącą czekolade patrząc przez okno jak ludzie mokną i marzną zmierzajac do pracy sesesese:evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='NATKA']Moja znajoma ma terriera walijskiego i tyż to cholerstwo ma syndrom napoleona (mimo że wiekszy od JTR) Dodatkowo nie gardzi też mniejszymi ofiarkami :evil_lol:[/quote] Rocky ma gdzieś pieski jego wielkości,ale od spaniela wzwyż(oo taki doberman albo kaukaz to jest przeciwnik!)to doskakuje do każdego mimo że już wielokrotnie oberwał łomot:roll: -
[quote name='tonacja']No to Ringo tak samo :diabloti: ciekawe jak razem bawiliby się w śniegu :cool3:[/quote] Jak przestanie padać deszcz,a zacznie sam śnieg to możemy się umówić w sieleckim parku i spróbować:p