-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
[quote name='wojtito']To pozostaje pogratulować spacerów z takim psem w miejsca przeznaczone do wybiegu psów, narażając inne psy, a potem kopanie ich, usprawiedliwiając to, faktem, ze to dla nich lepsze niż spotkanie z rotweilerką. Masz takiego psa, chodź z nią w miejsca, w których psy nie biegają wolno. W innym wypadku przez Ciebie inne psy są w niebezpieczeństwie, a kopies je z sadyzmu! Ja jestem naprawdę przerażony! Wy naprawdę przyznajecie się, że kopiecie psy! Naprawdę, aż brak mi słów na to co czytam! Wy kopiecie psy![/QUOTE] A w którym miejscu napisałam że spacerowałam na wybiegi dla psów? Primo-nie ma takich w moim mieście,secundo-moja suka zawsze była wyprowadzana zgodnie z przepisami,czego nie można powiedzieć o wszystkich podlatujących w różnych zamiarach pieseczkach. Ktoś tu chyba nie czyta ze zrozumieniem albo ma jakiś wtórny analfabetyzm? Paulina-niestety nie udało mi się "naprawić"tego co zrobił z Nią poprzedni właściciel. Tali odeszła miesiąc po tym jak zamieszkała u nas. Dla jej dobra i dla dobra innych psów,to ja wolałam "bronić" naszego mikro stada,niż pozwolić jej to zrobić.
-
[quote name='paulina2904']Ja tu jestem w stanie neutralnym ,ale nie popieram kopania innych zwierząt:shake: Ja nie raz oberwałam od innych psów ,które atakowały mojego i nigdy nawet nie markowałam uderzenia ani innej przemocy. Zawsze dawałam sobie radę z dużymi psami atakującymi nawet mnie i kiedy opanowywałam sytuację to wyżywałam (tak to ujmę)się na właścicielach tych agresorów :angryy: To nie psa wina ,że ma taką socjalizację...[/QUOTE] Moja adoptowana rottweilerka nie lubiła zostać "zaskoczona" przez innego psa i potrafiła w pierwszym odruchu ostro zareagować. Wierz mi że dla wszystkich podbiegaczy oberwanie ode mnie było lepszym rozwiązaniem niż spotkanie się z jej zębami. Nikt nie mówi o skopaniu psa ani o żadnym katowaniu.
-
[quote name='wojtito']! Skoro tego nie rozumiesz jesteś po prostu tępa. Studentko prawa przykro mi, ale za słowa których używam nic byś mi nie zrobiła, chyba jesteś studentką co najwyżej 2 roku skoro tak twierdzisz. Powodzenia na aplikacji, chociaż nie sądze żebyś się na nią dostała:P[/QUOTE] Na podobne zaczepki nie mam zamiaru odpowiadać,liczę że moderator podejmie odpowiednie kroki. A na przyszłość radzę bardziej liczyć się ze słownictwem bo trafi kosa na kamień i na ostrzeżeniach się nie skończy.
-
[quote name='wojtito']Ehhh nie będę się już powtarzał, następna nie czyta ze zrozumieniem. Współczuje wam jesteście takie prymitywne, w swoim myśleniu:P[/QUOTE] Ale mamy to wielkie szczęście że przybyłeś o oświecony!:multi::multi: [I]Widzę że lubisz przypisywać komuś PRAWO i odmawiać komus PRAWA więc[/I] [I]popracuj nad doborem słownictwa bo zarzucanie komuś prymitywności może dla Ciebie skończyć się procesem cywilnym[/I] [I]pozdrawiam,stundetka prawa[/I]
-
[quote name='wojtito']W Nikt nie ma prawa w żaden sposób zaatakować albo straszyć niczyjego psa, jeżeli jego własnemu psu nie dzieje się krzywda! Dziad mógł zwrócić uwagę mi, powiedzieć, że nie życzy sobie takich sytuacji, ale tupanie nogą przed nosem szczeniaka i patrzenie jak chowa się skulony za nogami właściciela...[/QUOTE] Sam jesteś sobie winny i jeżeli szczeniak nabawi się jakichkolwiek lęków to też tylko i wyłącznie na Twoje własne życzenie. Owszem nikt nie ma prawa go straszyć,płoszyć etc(podbiega to pod odpowiedni paragraf)ale Twoim obowiązkiem i to nie tylko moralnym ale i prawnym jest zapewnić psu odpowiednią opiekę i nadzór aby do takich sytyacji nie dochodziło. Takową nakłąda na Ciebie nie tylko kodeks wykroczeń,alee i przepisy obowiazujące w miejscu Twojego zamiszkania. Gdyby Twój pies był na smyczy,facet nie miałby podstawy aby próbować go odgonić. Też mam szczeniaka,a w sumie podrostka bo poczwar ma 6 miesiecy.Ogólnie jest dość posłuszny ale głupieje jak widzi innego psa-w podskokach pędzi na złamanie karku w celach zabawowych-w związku z tym jak widze tylko na horyzoncie psa młody ląduje na smyczy;nie straci całej swojej miłości do innych piesków jeżeli przywita się pod moim nadzorem i za obopólną zgodą psy pobawią się.Na siłę nie próbuje innych uszczęśliwić towarzystwem mojego psa.
-
JA CHCE ROTTKA!!!JUŻ NATYCHMIAST KCE!!!!!:placz::placz::placz:
-
jak zostać przewodnikiem psa policyjnego/praca w policji
asiunia replied to sunshine's topic in Wojsko - policja
[url=http://www.policja.pl/rekrutacja/index.html]Policja - Rekrutacja 2008 / 2009[/url], później CSP Sułkowice i jak nic nie stanie na przeszkodzie-praca z psem Dużo informacji można uzyskać na [URL="http://www.ifp.pl"]www.ifp.pl[/URL] w dziale FIRMOWE-temat Kynolodzy,badz PO GODZINACH-Przewodnicy Mam nadzieje że troche pomogłam;) -
[IMG]http://images41.fotosik.pl/222/8b77ba7fff221440med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/113/138b849f2cfefe6dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/14e104b883c1b475.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/af2546a9831eb058med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/81/64a34a3c8c2f3a1b.jpg[/IMG] [URL]http://images38.fotosik.pl/222/a9d6e65f01bc6d59.jpg[/URL]
-
[IMG]http://images35.fotosik.pl/81/84b1816eddf39ad7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/226/8bf16d4d720132da.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/88d9911e888bf163.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/221/c9a20709d1675125.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/226/201553efcf595094med.jpg[/IMG]
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Trochę poczwarowo-Ringulcowych fotków:loveu: -
Fotki:cool3: [IMG]http://images50.fotosik.pl/226/1e9d38045d51adb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/226/f9e2edba77ba1bcbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/221/c6ef6b2d7a909ee3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/226/a275dc95fae3b5d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/226/60f12c173cd663b0med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doda_']W internecie kongi nieoryginalne są wielkości 10 cm, a dla dużego psa (onek) to chyba za małe jest..:roll: ..[/QUOTE] Mój szczyl ma i jest zachwycony;)
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/223/39a51a9d0871b28fmed.jpg[/IMG]
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://images41.fotosik.pl/221/e414915cbf75152e.jpg[/IMG]. [IMG]http://images40.fotosik.pl/221/ed3796785f96dfb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/79/1e89368eebdc0648.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Oczywiście jak wreszcie się zmobilizowałam do zabrania aparatu na spacer,rozpadało się:p [IMG]http://images47.fotosik.pl/225/510e796b18d8e1a2.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/225/291ca54adfe3d24emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/224/4c6b069f547c1baa.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/225/5fdfac1e74379559med.jpg[/IMG] -
[quote name='Magda25']Ten ONkowy szczeniak bedzie miał piękną długą sierść, w sumie to już ma :loveu: Czy takie obroże nie niszczą szaty ?[/QUOTE] Futra on w tej chwili ma już mase-zdjecia ktore dałam są dobrze sprzed miesiąca wiec nie dość że sierść urosła to jeszcze zmienia się na typowo zimową szatę:roll:Nie zauważyłam żeby sierść była poprzecierana,Paco dość luźno nosi obrożę,nie ciągnie wiec możliwośc uszkodzenia jest niwelowana do minimum. Dużym atutem tej obroży jest również to że jest miekka i dobrze uszyta(nie ma "twardych"końców jak w wielu innych parcianych obrożach). Zauważyłam natomiast że łańcuszek przy tej zaciąganej obroży lubi się plątać w kudełkach,więc długo jej pewnie nie ponosi:roll:
-
Jestem cała nieszczesliwa kiedy musze mu zmieniac obroze na inna-niestety napis szybko sie brudzi i obroza laduje w praniu.Zamiennikiem w tej chwili jest taka obroża;ale wieki zajmuje mi odnalezienie jej w sierści poczwara(ma 2,5 cm) [IMG]http://www.krakvet.pl/images/ferplast/ferplast_daytona_css.jpg[/IMG]
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Żabciu on zawsze będzie paskudny bo to nie rottek jest:evil_lol: -
Paco od początku uczony był chodzenia na luźnej smyczy(w tej chwili ciągnie do psów ale pracuje nad tym),wiec generalnie problemów typu ciągnie nie przerabiam;) Nie uważam też żeby nadzwyczajnie śmiesznie w niej wyglądał...Co wiecej już "zakupiłam"kaganiec fizjologiczny,wiec bedzie wychodzic w jednym i w drugim:diabloti: 5 CM na szyjce [IMG]http://lh6.ggpht.com/_7X8BnlwHGi8/Ss4xVZ5C4tI/AAAAAAAAMkA/71x4Fxqdf04/DSC_0074.JPG[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/210/3476961a13a4f1b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/209/787694f905fa9bf6.jpg[/IMG]
-
Ja mam dla szczeniaka taką obrożę: [IMG]http://www.pitman.pl/zdjecia/472.jpg[/IMG] szer. 5 cm i jak dla niego i jak dla mnie jest to najwygodniejsza obroża jaką do tej pory nosił...Nie zamieniłabym jej na żadną węższą:roll:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Pikuś to chyba tchórza i niufa:eviltong: Za niedługo zbieramy sie na spacer,postaram sie porobi.ć jakies fotki ale nic na 100%,bo nadal kiepsko sie czuje:roll: -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Poczwar by umarł na zawał gdyby zobaczył niufa:diabloti: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Czarnulka']Paco :loveu: jak wypiękniał:loveu:[/QUOTE] Dziękować:loveu:Chociaż on jest ładniejszy w realu niż na zdjęciach,zdecydowanie nie jest fotogeniczny;)