Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Zdjęcia średnie jakościowo więc wstyd pokazywać ;) Niestety nie opanowałam sztuki jednoczesnego rzucania i robienia fotek ;)
  2. Paskudny skończył wczoraj 10 miesięcy...Zdjęć brak póki co,ale jest filmik http://www.youtube.com/watch?v=kByH5qbFEx8
  3. [quote name='Ana04']Paco jest śliczny :loveu:jak ludzie na niego reagowali? ;D[/QUOTE] Bardzo pozytywnie...o dziwo;)Bez problemu weszliśmy z psem do pizzerii(swoja drogą jeżeli ktoś będzie w Szczyrku,polecam!!!!!Na przeciwko UM)),ochy i achy jaki on piękny,milutki i duży.Dwie propozycje kupna Paco(jedną nawet rozważałam po tym jak Pikuś obszczekał chow'ka):eviltong: Mam nadzieję,że mi się nie oberwie:evil_lol:Moje chłopaki... [img]http://img714.imageshack.us/img714/9615/s7304141.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/3318/s7304130.jpg[/img]
  4. Mój poczwar ma 9 miesięcy i 74 cm w kłębie,fazę rozwoju zakończył właśnie jakiś miesiąc temu ;)
  5. Przejeżdżaliśmy przez Bielsko :) [img]http://img708.imageshack.us/img708/3689/s7304092.jpg[/img] [img]http://yfrog.com/5zs7304105j[/img] [img]http://yfrog.com/1ss7304107j[/img] [img]http://yfrog.com/5cs7304130j[/img]
  6. Cześć ;) Wczoraj wybraliśmy się ze znajomymi do Wisły,aktywnie spędzić niedzielę ;)Trafiliśmy ostatecznie do Szczyrku i też bardzo nam się podobało ;) Na razie dwie fotki "na zachęte" a wieczorkiem powrzucam resztę [img]http://img205.imageshack.us/img205/8928/dsc00945kopia.jpg[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/3835/s7304104kopia.jpg[/img]
  7. Boże,ale cudeńko! Ala ma racje zdecydowanie ma coś z Landseera!
  8. Wiedziałam,że u jakiegoś Onka widziałam rogza funky retro,teraz już wiem u którego ;)
  9. Witamy i my :) Fajny futrzaczek i faktycznie nie wygląda na 5 lat ;)
  10. http://www.youtube.com/watch?v=oBpGY7P1yCI co prawda nie jest to nasz najlepszy dzień(szczegolnie jezeli chodzi o dotykanie i obrót)ale sama jestem sobie winna ;) za jakis czas pokaze juz doskonale wykonywane komendy ;)
  11. Może i nam się kiedyś uda w końcu dotrzec na muchowiec ;)
  12. Od kilku lat nieprzerwanie rottweiler ;)
  13. Dziękujemy :)Szkoda tylko że nie wiele widać przez kudły ;)
  14. [quote name='as_kate']CO Ty sobie za obcego psa sprowadziłaś?! Gdzie jest mały Paco?![/QUOTE] Też bym chciała to wiedzieć :(
  15. ok.62 cm,przymierzałam mu Lkę ale niestety była za mała :(
  16. Ale z Shiry się pannica zrobiła!
  17. Paco sie sanek boi niestety....Podobnie jak bałwana,dupolotów i innych strasznych zimowych elementów ;)
  18. Swietne adresówki,z allegro? Musze pomyślec o nowych dla Paco,bo te które ma są praktycznie już całkiem zrysowane :/
  19. Ehhh...zazdroszczę morza "pod nosem" ;) Może w tym roku uda nam się mała odmiana i zamiast do Zakopanego wybierzemy się nad Bałtyk :D
  20. Ale Benek świetnie wygląda z dłuższymi kudełkami:)
  21. Ąleż ona rośnie!:multi:
  22. asiunia

    Diana :)

    o kurczę...:( To szybkiego powrotu do zdrówka!
  23. Nasz rogz... [img]http://images43.fotosik.pl/262/ff801d61a1ea574dmed.jpg[/img] niestety w futrze prawie nie widoczny ;) [img]http://images47.fotosik.pl/262/c2e4b4e5211f19d1.jpg[/img]
×
×
  • Create New...