-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Zdjęcia średnie jakościowo więc wstyd pokazywać ;) Niestety nie opanowałam sztuki jednoczesnego rzucania i robienia fotek ;) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Paskudny skończył wczoraj 10 miesięcy...Zdjęć brak póki co,ale jest filmik http://www.youtube.com/watch?v=kByH5qbFEx8 -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Ana04']Paco jest śliczny :loveu:jak ludzie na niego reagowali? ;D[/QUOTE] Bardzo pozytywnie...o dziwo;)Bez problemu weszliśmy z psem do pizzerii(swoja drogą jeżeli ktoś będzie w Szczyrku,polecam!!!!!Na przeciwko UM)),ochy i achy jaki on piękny,milutki i duży.Dwie propozycje kupna Paco(jedną nawet rozważałam po tym jak Pikuś obszczekał chow'ka):eviltong: Mam nadzieję,że mi się nie oberwie:evil_lol:Moje chłopaki... [img]http://img714.imageshack.us/img714/9615/s7304141.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/3318/s7304130.jpg[/img] -
Mój poczwar ma 9 miesięcy i 74 cm w kłębie,fazę rozwoju zakończył właśnie jakiś miesiąc temu ;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Przejeżdżaliśmy przez Bielsko :) [img]http://img708.imageshack.us/img708/3689/s7304092.jpg[/img] [img]http://yfrog.com/5zs7304105j[/img] [img]http://yfrog.com/1ss7304107j[/img] [img]http://yfrog.com/5cs7304130j[/img] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cześć ;) Wczoraj wybraliśmy się ze znajomymi do Wisły,aktywnie spędzić niedzielę ;)Trafiliśmy ostatecznie do Szczyrku i też bardzo nam się podobało ;) Na razie dwie fotki "na zachęte" a wieczorkiem powrzucam resztę [img]http://img205.imageshack.us/img205/8928/dsc00945kopia.jpg[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/3835/s7304104kopia.jpg[/img] -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
asiunia replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Witamy i my :) Fajny futrzaczek i faktycznie nie wygląda na 5 lat ;) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
http://www.youtube.com/watch?v=oBpGY7P1yCI co prawda nie jest to nasz najlepszy dzień(szczegolnie jezeli chodzi o dotykanie i obrót)ale sama jestem sobie winna ;) za jakis czas pokaze juz doskonale wykonywane komendy ;) -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Może i nam się kiedyś uda w końcu dotrzec na muchowiec ;) -
Od kilku lat nieprzerwanie rottweiler ;)
-
Dziękujemy :)Szkoda tylko że nie wiele widać przez kudły ;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='as_kate']CO Ty sobie za obcego psa sprowadziłaś?! Gdzie jest mały Paco?![/QUOTE] Też bym chciała to wiedzieć :( -
ok.62 cm,przymierzałam mu Lkę ale niestety była za mała :(
-
Ale z Shiry się pannica zrobiła!
-
Ryjek piękny jak zawsze :D
-
Paco sie sanek boi niestety....Podobnie jak bałwana,dupolotów i innych strasznych zimowych elementów ;)
-
Swietne adresówki,z allegro? Musze pomyślec o nowych dla Paco,bo te które ma są praktycznie już całkiem zrysowane :/
-
Ehhh...zazdroszczę morza "pod nosem" ;) Może w tym roku uda nam się mała odmiana i zamiast do Zakopanego wybierzemy się nad Bałtyk :D
-
Ale Benek świetnie wygląda z dłuższymi kudełkami:)
-
Ąleż ona rośnie!:multi:
-
o kurczę...:( To szybkiego powrotu do zdrówka!
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nasz rogz... [img]http://images43.fotosik.pl/262/ff801d61a1ea574dmed.jpg[/img] niestety w futrze prawie nie widoczny ;) [img]http://images47.fotosik.pl/262/c2e4b4e5211f19d1.jpg[/img]