Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Mm dosłownie pare minutek to wrzuce poczwarkowatego i[img]http://images49.fotosik.pl/253/fead12c27588d770med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/254/113e72c0bef4714f.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/249/04bcbde2e01c44c8.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/252/7939629de8d685ea.jpg[/img]
  2. Żyjemy żyjemy ;) Troche sie dzieje w miedzy czasie wiec raczej podczytuje niż się wypowiadam ;) Miejmy nadzieje ze teraz wszystko bedzie szło w dobrą stronę :) Poczwar juz nie rośnie-zastopował na 75 cm i niestety wszedł w okres buntu...Nie wszystkie psy są już ok do zabawy i czesciej zdarza mi sie na niego ryknąć,bo i z komendami u niego kiepskawo...U mnie sesja+praca wiec automatycznie czasu nie wiele na zabranie sie za niego porzadnie...
  3. [img]http://images38.fotosik.pl/232/f64dbaf03e767217.jpg[/img] paconifer:P
  4. Przez ostatnie kilka dni młodego roznosiło...Wyniakło to z krótkich spacerów(znowu mi się trafiło zapalenie nerwu wzorkowego),ale wczoraj już przegiął na maksa więc...dzisiaj zrobiliśmy Pacowatemu odwet-jak Kuba Bogu tak Bóg kubańczykom :P Od razu wyjaśniając: -pies ma prześwietlone stawy z wynikiem HD A -jazda z młodym trawała jakies +/-20 min
  5. asiunia

    Zmierzch :)

    A ja jestem rozczarowana 2 częścią...Książka o wiele lepsza niż film(jak w przypadku 90% innych produkcji tego typu ;)) no i jakoś mniej "klimatyczna" jest ta wersja od pierwszej części...No i Edzio jakiś mniej boski ;)
  6. [quote name='tonacja']To wyrko to może jednocześnie robić za wanienkę :diabloti: A obróżka suuuper! Kolejna do kolekcji :evil_lol: Jak z nim wracałam jakiś pan mnie zapytał czy piesek kąpany będzie więc coś w tym jest :P On jeszcze rośnie,a im więcej ma miejsca tm mu wygodniej :D Dostał jeszcze dławik z dość grubego sznura więc w jego interesie leży żeby obroża wytrzymała jak najdłużej ;) Ostatnio Pikuś :D Kochana marzenia są po to by je realizować ;) dziękujemy :D
  7. [quote name='Jami']Moja w fizjologu protestuje :evil_lol: Ale to dlatego, że jej pierwszy kaganiec nigdy nie miała innego :P[/QUOTE] Może jest źle dopaasowany?Mój szczenior też nigdy nic nie nosił na pysku a fizjologa w ogóle "nie poczuł" ;)
  8. [img]http://images48.fotosik.pl/233/1a07bccde1f5b459med.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/233/765f9886f4d60288med.jpg[/img] Przy okazji nowe łóżko potwora ;)
  9. U Paculca,Mikołaj był tydzień wcześniej :P Przyniósł wyrko i obróżkę wraz z adrsówką :) Jutro tylko dokupie jakiś kocyk,ale już widać że młodemu się podoba :D
  10. Kupiłam dzisiaj muscat'a brązowego :D do tego złotą adresówkę. Szkoda tylko że wszystko "ginie" w sierści poczwara ;)
  11. [quote name='dog193']Hehe, ja miałam do czynienia z różnymi psami, brat mój ma wyżła węgierskiego, sąsiadka pitta, ciotka bordera, druga ciotka DONka, koleżanka yorka, druga koleżanka leonbergera i wiele wiele innych. Wszystkie kochane, superaśne, ale... moje serce ciągnie do ONków i nic na to nie poradzę :) I nie ma tu znaczenia ich popularność (bo dla wielu ludzi te psy są za "nudne"), miłość nie wybiera ;) Belgi, colaki, BOSy - wszystkie psiaki fajne, ale to nie to ;)[/QUOTE] Co takiego jest w ONkach? Mnie one absolutnie nie ruszają-ani fizycznie ani psychicznie...A co rusz spotykam się z "chęcią posiadania" ;)
  12. Ja dla rottweilerów miałam-zwykłą taśmową obroże,czasami wymienianą na łańcuszek+zwykłą taśmową przepinaną smycz...Kwestia wychowania ;)
  13. Kasiu,poczta,kurier,odbiór osobisty? :D Chantell-oni się kochają :D
  14. Gratki za egzamin! Zdjęcia super,coraz bardziej skłaniam się do zakupu lustra ;)
  15. [img]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEm1wMQgOI/AAAAAAAABK4/-b7z7WXlCYg/s512/DSC_3041.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEnCVWtykI/AAAAAAAABLs/-QFzufBhHHU/s512/DSC_3062.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEnFJ93TUI/AAAAAAAABL4/N4dMvrrtGPQ/s512/DSC_3067.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEnTXmikzI/AAAAAAAABM0/D-5W3s0elSk/s512/DSC_3088.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEnyXHBt3I/AAAAAAAABPE/2DiWgCLgeCQ/s720/DSC_3163.JPG[/img] nie wiem czemu nie mogę dodać dalszych zdjęć...
  16. Proszę bardzo [img]http://lh3.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEmMOwd1hI/AAAAAAAABIQ/Hbia-RA0Fjg/s640/DSC_2937.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEmPjCj6SI/AAAAAAAABIc/3hEmPohp6ys/s512/DSC_2956.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEmrj8aNwI/AAAAAAAABKI/bKpeJ0huTC4/s512/DSC_3024.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEmshznmwI/AAAAAAAABKM/8EfH95fFqxo/s512/DSC_3025.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_512oFBW9pTY/SxEmtv0pHYI/AAAAAAAABKQ/rAcMnCO2pug/s512/DSC_3026.JPG[/img]
  17. Na poczatku mojej przygody z rottami usłyszałam że jest to pies wobec którego nie da się nie mieć zdania-rottweilery się albo kocha albo nienawidzi-i chyba coś w tym jest ;) Niagara to kabel:P Biedny Diego...
  18. Hahahaha-u mnie rotty potrafiły kulturalnie kraść...Nigdy nawet talerz nie przesunął się o milimetr,a na talerzu nie zostawał nawet okruszek ;) Rosja chętnie,tyle że hodowla na której mi zależy nie sprzedaje szczeniąt "od tak" ;) [img]http://www.rottweiler-rus.ru/img/dogs/viking4_big.jpg[/img] [img]http://www.rottweiler-rus.ru/img/dogs/viking2.jpg[/img] jeden z wielu który zapadł mi w pamięć...
  19. O tak o tak o tak...:D Chociaz rottunie bardzo uczuciowe-zapłakałby się za Pańcią i Pańciem :D Jak tylko mi warunki finansowe pozwolą-to Rosja albo Chorwacje nawiedzę w poszukiwaniu szczyla ;)
  20. Potem będzie dylemat którą ubrać na spacer ;)
×
×
  • Create New...