Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Piotrek, a mozesz napisac jak to jest z uzyskaniem na tej wystawie np CACa to automatycznie pies ktory ma chempionat moze zostac Ch. Hu ??
  2. Czyli to jest mozliwe :-o a tu mnie zadziwilas.
  3. Czy ktos mialby mozliwosc zabrania 2 osobek na ta wystawe? Nie wazne z jakiegoo rejonu polski :cool3:
  4. Przepraszam myslalam o miejscowosci Chalupy ;)
  5. 13. Oktober 2006: Bundessieger-Zuchtschau FCI-Gruppen 1-10 1. Meldeschluss 16. August 2006 (Meldegebühr: 45 Euro) 2. Meldeschluss 6. September 2006 (Meldegebühr: 55 Euro) 14./15. Oktober 2006: VDH-Jahrhundert-Siegerschau 14. Oktober 2006: FCI-Gruppen 1, 2, 5, 6, 7, 8 15. Oktober 2006: FCI-Gruppen 3, 4, 9, 10 1. Meldeschluss 16. August 2006 (Meldegebühr: 45 Euro) 2. Meldeschluss 6. September 2006 (Meldegebühr: 55 Euro) Kombinationsmeldung Bundessieger-Zuchtschau + VDH-Jahrhundert-Siegerschau 1. Meldeschluss 16. August 2006 (Meldegebühr: 80 Euro) 2. Meldeschluss 6. September 2006 (Meldegebühr: 100 Euro) wiecej informacji co do sedziow i ogolnej organizacji pod adresem [url]http://www.hund-und-pferd.de/hunde/index.php[/url] Kto sie wybiera:terazpol:
  6. Usia, my sami mamy taki problem i chyba najlepsza miejscowosc z tanimi namiotami to Chałupowo.
  7. Kurcze ceny pkp sa powalajace :/ ale zadzwonie na infolinie i sie dowiem. Chyba taniej mnie wyjdzie wynajecie/ wypozyczenie auto i pojechanie tam :lol:
  8. Mam do was pytanko cyz wie ktos jakie sa przepisy/warunki by zdobyc w austrii ml i doroslego ch?? nie moge tego za cholery znalezc na ich stronie. Bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam Blaira ;-) przepraszam za literowke w tytule nie widze opcji skorygowania tytulu :/
  9. nie widze zeby byl z jakiegokolwiek miasta w Polsce przelot do dortmundu :(
  10. Super Agama dziekuje za odpowiedz, wiesz juz moze o ktorej sa odjazdy z zachodniego i jak dlugo zajmuje podroz?
  11. Witam, czy ktos z was kojarzy jakies tanie lotnicze ktore zabieraja psy. Przed sekunda dzwonilam do WizzAir i niestety maja atrakcyjne ceny jednak nie zabieraja psow chodzi mi dokladie najlepiej polaczenie warszawa - dortmund. Bede wdzieczna za pomoc Albo moze ktos zna jakies autokary czy przewozy gdzie mozna by bylo zabrac psa. pozdrawiam
  12. Co do handlera .. powaznie sie zastanawiam czy KTOS nie mialby ochoty wystawic STAFFIKA jedyne co bardoz dla mnie wazne zeby byl z wawy zeby mozna bylo przygotowac psa i go przyzwyczaic. PKSem nie ma problemu z zabraniem psa? z zachodniego jezdzisz Agama?
  13. PLSSSsss szukam transportu na ta wystawe...czy ktos moglby pomoc?:roll:
  14. Uwaga.... czy ktos z [COLOR="Red"][SIZE="3"]WARSZAWIAKOW[/SIZE][/COLOR]...mialby miejsce w aucie??(dokladam sie do paliwka:cool3: )
  15. Nadal szukam mozliwosci pojechania na ta wystawe ze staffiorem (psem) ktory jedzie spokojnie z przodu pod nogami.
  16. Czy ktos wie moze czy przedluzyli terminy zgloszen?
  17. Ma ktos moze wyniki z par hod? Bo 3 miejsce widoczne ;)
  18. [quote name='Asta']Mam pytanie, kto sędziował pary hodowlane? :)[/quote]Pawel Szemraj ;)
  19. JAk by ktos ogladal i sluchal relacje video ...to w pierwszym filmku to przyznaje sie do gdakania :oops::lol:, heheh az sie pokladam normalnie ze smiechu...ale taki byl upal ze jakos musialam motywowac psa ;)
  20. [quote name='Alojzyna']Brysia zajęła na pewno 2 miejsce. :sweetCyb: Był to jej debiut wystawowy. Byłabym wdzięczna za umieszczenie jej zdjęć.[/quote] Dziekuje poprawilam ;)
  21. MAMBA chyba nie kojarze Cie na wystawie :oops: przepraszam nie znam wszystkich jeszcze Dziekujemy za foto relacje piersze ??? to www knoght errant port erin a z abi prezentuje sie bad manners berserker;)
  22. Oktawii niestety przez upal wrecz skwar nie bylo :(.... ale cos po krotce Dzis w warszawie ukonczylismy [COLOR=Red][B][SIZE=3]ML.CH.PL:laola:[/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]niestety sama zdjec nie posiadam z wystawy, bylabym wdzieczna jezeli ktos takowe by mia[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]l :razz:;):p[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  23. My juz wrocilismy darowalismy sobie konkurencje finalowe bo psy padaly na tym upale jak muchy To tak po krotce o naszsym sukcesie ... Cest w kl. Mlodziezy 1 lok, Zw. Ml. Oc. dosk. NJwR i tym [B][SIZE=3]ukonczylismy [COLOR=Red]Ml.Ch.Pl[/COLOR][/SIZE][/B].:laola: juuuupiiiii:multi:
  24. [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]pies, szczeniąt 1)HUMAN DOGS (FCI) LEONARDO DA VINCI - n.b [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, młodzieży 1) DARK SIDE Tak Wiele Miłości [B]1 lok,oc. dosk., Zw. Ml. NJwR[/B]:multi::multi: 2)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]XANTARRIAN QADZISS GRANDSTAFF Staff-Ka 2 lok., dosk[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] DOMINUS Tak Wiele Miłości 3 lok, oc. dosk. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, pośrednia 1) WWW KNIGHT ERRANT Port Erin [B]1 lok. oc. dosk, Res. CACIB[/B]:multi: [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] pies, otwarta 1) DARK CHOCOLATE Berserker ??? [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, championów 1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]CERBERUS Skordatura [B]1 lok. oc. dosk, NPwR. CACIB,BOB[/B] :multi: [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]2) GOLD CHARGER Buldożer 2 lok. oc. dosk[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, młodzieży [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] WONDERFUL WOMAN [B]Diabelski Uśmiech 1.lok oc.dosk[/B]:multi: [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]2) DESERT ROSE Berserker ???? 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] SISTER SENATOR????[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, pośrednia (nie wiem jakie lok ani oc) 1) BAMBOLA BAMBINA Sortis 2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BELLA BLACK Sortis 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]FREE SHOT Rygast [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, otwarta 1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BAD MANNERS Berserker [B]1 lok. oc. dosk. (chyba)res. CACIB[/B] :multi::multi: 2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BRYSIA Stawka Większa niż Życie 2 lok 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] GOLD SENATOR Buldożer(napewno 3 lok) 4)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] NIMBUS Senator [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]5) ABIGAIL-ABI Sortis[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, championów 1) HEROINE GIRL TWM Pullera [B]1lok. oc. dosk. NSwR CACIB ;-)[/B] Gratuluje wszystkim serdecznie, milo bylo poznac ludzi z forum i poza tez a sedzina byla przemila, az milo bylo :cool3:. Uwazam ze Pani Aneta Sobkowska - Dopieralla spisala sie na medal, szybko sprawnie i konkretnie i byly uzasadnienia co bylo dla mnie najwazniejsze ;) co obecnie nie duzo sedziow praktykuje. Coz z takich info wazniejszych:p to [B] DARK SIDE Tak Wiele Miłości ukonczyl [COLOR=Red]Mł. Ch.[/COLOR][/B]:laola::smilecol: bardzo sie ciesze :loveu: [B] Bad Manners Berserker ukonczyly dorosly [COLOR=Red]Chempionat[/COLOR][/B], gratuluje Fridce i Pawlowi za udany sukces :klacz::klacz::klacz::cool2::thumbs: [SIZE=1] prosze o poprawienie ejzeli popelnilam w wynikach bledy :diabloti: Zdjec sama niestety nie mam ale licze na innych [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
  25. Trzymajcie wszyscy kciuki my za niedlugo wyruszamy tez :)
×
×
  • Create New...