-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Piotrek, a mozesz napisac jak to jest z uzyskaniem na tej wystawie np CACa to automatycznie pies ktory ma chempionat moze zostac Ch. Hu ??
-
Czyli to jest mozliwe :-o a tu mnie zadziwilas.
-
Czy ktos mialby mozliwosc zabrania 2 osobek na ta wystawe? Nie wazne z jakiegoo rejonu polski :cool3:
-
Przepraszam myslalam o miejscowosci Chalupy ;)
-
13. Oktober 2006: Bundessieger-Zuchtschau FCI-Gruppen 1-10 1. Meldeschluss 16. August 2006 (Meldegebühr: 45 Euro) 2. Meldeschluss 6. September 2006 (Meldegebühr: 55 Euro) 14./15. Oktober 2006: VDH-Jahrhundert-Siegerschau 14. Oktober 2006: FCI-Gruppen 1, 2, 5, 6, 7, 8 15. Oktober 2006: FCI-Gruppen 3, 4, 9, 10 1. Meldeschluss 16. August 2006 (Meldegebühr: 45 Euro) 2. Meldeschluss 6. September 2006 (Meldegebühr: 55 Euro) Kombinationsmeldung Bundessieger-Zuchtschau + VDH-Jahrhundert-Siegerschau 1. Meldeschluss 16. August 2006 (Meldegebühr: 80 Euro) 2. Meldeschluss 6. September 2006 (Meldegebühr: 100 Euro) wiecej informacji co do sedziow i ogolnej organizacji pod adresem [url]http://www.hund-und-pferd.de/hunde/index.php[/url] Kto sie wybiera:terazpol:
-
Usia, my sami mamy taki problem i chyba najlepsza miejscowosc z tanimi namiotami to Chałupowo.
-
Kurcze ceny pkp sa powalajace :/ ale zadzwonie na infolinie i sie dowiem. Chyba taniej mnie wyjdzie wynajecie/ wypozyczenie auto i pojechanie tam :lol:
-
Mam do was pytanko cyz wie ktos jakie sa przepisy/warunki by zdobyc w austrii ml i doroslego ch?? nie moge tego za cholery znalezc na ich stronie. Bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam Blaira ;-) przepraszam za literowke w tytule nie widze opcji skorygowania tytulu :/
-
nie widze zeby byl z jakiegokolwiek miasta w Polsce przelot do dortmundu :(
-
Super Agama dziekuje za odpowiedz, wiesz juz moze o ktorej sa odjazdy z zachodniego i jak dlugo zajmuje podroz?
-
Witam, czy ktos z was kojarzy jakies tanie lotnicze ktore zabieraja psy. Przed sekunda dzwonilam do WizzAir i niestety maja atrakcyjne ceny jednak nie zabieraja psow chodzi mi dokladie najlepiej polaczenie warszawa - dortmund. Bede wdzieczna za pomoc Albo moze ktos zna jakies autokary czy przewozy gdzie mozna by bylo zabrac psa. pozdrawiam
-
Co do handlera .. powaznie sie zastanawiam czy KTOS nie mialby ochoty wystawic STAFFIKA jedyne co bardoz dla mnie wazne zeby byl z wawy zeby mozna bylo przygotowac psa i go przyzwyczaic. PKSem nie ma problemu z zabraniem psa? z zachodniego jezdzisz Agama?
-
PLSSSsss szukam transportu na ta wystawe...czy ktos moglby pomoc?:roll:
-
Uwaga.... czy ktos z [COLOR="Red"][SIZE="3"]WARSZAWIAKOW[/SIZE][/COLOR]...mialby miejsce w aucie??(dokladam sie do paliwka:cool3: )
-
Nadal szukam mozliwosci pojechania na ta wystawe ze staffiorem (psem) ktory jedzie spokojnie z przodu pod nogami.
-
Czy ktos wie moze czy przedluzyli terminy zgloszen?
-
Ma ktos moze wyniki z par hod? Bo 3 miejsce widoczne ;)
-
[quote name='Asta']Mam pytanie, kto sędziował pary hodowlane? :)[/quote]Pawel Szemraj ;)
-
JAk by ktos ogladal i sluchal relacje video ...to w pierwszym filmku to przyznaje sie do gdakania :oops::lol:, heheh az sie pokladam normalnie ze smiechu...ale taki byl upal ze jakos musialam motywowac psa ;)
-
[quote name='Alojzyna']Brysia zajęła na pewno 2 miejsce. :sweetCyb: Był to jej debiut wystawowy. Byłabym wdzięczna za umieszczenie jej zdjęć.[/quote] Dziekuje poprawilam ;)
-
MAMBA chyba nie kojarze Cie na wystawie :oops: przepraszam nie znam wszystkich jeszcze Dziekujemy za foto relacje piersze ??? to www knoght errant port erin a z abi prezentuje sie bad manners berserker;)
-
Oktawii niestety przez upal wrecz skwar nie bylo :(.... ale cos po krotce Dzis w warszawie ukonczylismy [COLOR=Red][B][SIZE=3]ML.CH.PL:laola:[/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]niestety sama zdjec nie posiadam z wystawy, bylabym wdzieczna jezeli ktos takowe by mia[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]l :razz:;):p[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
-
My juz wrocilismy darowalismy sobie konkurencje finalowe bo psy padaly na tym upale jak muchy To tak po krotce o naszsym sukcesie ... Cest w kl. Mlodziezy 1 lok, Zw. Ml. Oc. dosk. NJwR i tym [B][SIZE=3]ukonczylismy [COLOR=Red]Ml.Ch.Pl[/COLOR][/SIZE][/B].:laola: juuuupiiiii:multi:
-
[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]pies, szczeniąt 1)HUMAN DOGS (FCI) LEONARDO DA VINCI - n.b [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, młodzieży 1) DARK SIDE Tak Wiele Miłości [B]1 lok,oc. dosk., Zw. Ml. NJwR[/B]:multi::multi: 2)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]XANTARRIAN QADZISS GRANDSTAFF Staff-Ka 2 lok., dosk[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] DOMINUS Tak Wiele Miłości 3 lok, oc. dosk. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, pośrednia 1) WWW KNIGHT ERRANT Port Erin [B]1 lok. oc. dosk, Res. CACIB[/B]:multi: [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] pies, otwarta 1) DARK CHOCOLATE Berserker ??? [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]pies, championów 1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]CERBERUS Skordatura [B]1 lok. oc. dosk, NPwR. CACIB,BOB[/B] :multi: [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]2) GOLD CHARGER Buldożer 2 lok. oc. dosk[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, młodzieży [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] WONDERFUL WOMAN [B]Diabelski Uśmiech 1.lok oc.dosk[/B]:multi: [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]2) DESERT ROSE Berserker ???? 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] SISTER SENATOR????[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, pośrednia (nie wiem jakie lok ani oc) 1) BAMBOLA BAMBINA Sortis 2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BELLA BLACK Sortis 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]FREE SHOT Rygast [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, otwarta 1)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BAD MANNERS Berserker [B]1 lok. oc. dosk. (chyba)res. CACIB[/B] :multi::multi: 2)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] BRYSIA Stawka Większa niż Życie 2 lok 3)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] GOLD SENATOR Buldożer(napewno 3 lok) 4)[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] NIMBUS Senator [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]5) ABIGAIL-ABI Sortis[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]suka, championów 1) HEROINE GIRL TWM Pullera [B]1lok. oc. dosk. NSwR CACIB ;-)[/B] Gratuluje wszystkim serdecznie, milo bylo poznac ludzi z forum i poza tez a sedzina byla przemila, az milo bylo :cool3:. Uwazam ze Pani Aneta Sobkowska - Dopieralla spisala sie na medal, szybko sprawnie i konkretnie i byly uzasadnienia co bylo dla mnie najwazniejsze ;) co obecnie nie duzo sedziow praktykuje. Coz z takich info wazniejszych:p to [B] DARK SIDE Tak Wiele Miłości ukonczyl [COLOR=Red]Mł. Ch.[/COLOR][/B]:laola::smilecol: bardzo sie ciesze :loveu: [B] Bad Manners Berserker ukonczyly dorosly [COLOR=Red]Chempionat[/COLOR][/B], gratuluje Fridce i Pawlowi za udany sukces :klacz::klacz::klacz::cool2::thumbs: [SIZE=1] prosze o poprawienie ejzeli popelnilam w wynikach bledy :diabloti: Zdjec sama niestety nie mam ale licze na innych [/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
-
Trzymajcie wszyscy kciuki my za niedlugo wyruszamy tez :)