Jump to content
Dogomania

Huan

Moderators
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Huan

 • Birthday 10/28/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.huan.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Interests
  komputery, psy, aktywny wypoczynek
 • Occupation
  redkorn.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Huan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. uxmal

  PUK PUK JEST TAM KTO??

  SPAM ZNOWU ZAWALA DOGO?

  CZY TYLKO MARGO ZAJMUJE SIĘ FORUM????

  RESZTA "ZARZADZA"???

 2. uxmal

  Od wczoraj jest problem z przechodzeniem do kolejnych stron na wątkach. Być może coś z java scriptem się pokiełbasiło. Proszę o naprawę błędu.

 3. Dzień dobry.

   

  Dwa lata temu pisałam prośbę o usunięcie mojego konta wraz ze wszystkimi zamieszczonymi przeze mnie postami. Konto nadal działa. Ponownie proszę o usunięcie konta. Pozdrawiam F

 4. anica

  Dzień dobry Huanie,

  proszę o pomoc i odpowiedź na pytanie , które chyba w tej chwili zadaje cała dogomania ( mam na myśli wszystkie cioteczki, które pomagają psom, tym biednym chorym ,porzuconym są aktywne zawodowo ale pomagają w każdej wolnej chwili, chcą pomagać realnie a nie tracić czas na walkę z komputerem na dogo a nie chcą z różnych względów przejść na fb)  czy Forum Dogomania już zbliża się do końca swojej działalności!  :(  czy jest tak,jak powiadają niektórzy ,że te wszystkie awarie a później coraz gorsze opcje poruszania się po wątkach ,to wszystko z uwagi na tzw "cięcia budżetowe"  żeby było taniej! a że gorzej? to nikogo nie interesuje(a jest naprawdę źle!) ja np wczoraj nie mogłam dodać odpowiedzi!  na żadnym wątku :(   czy  już nigdy Dogomania nie odzyska swojej dawnej świetności?[ czasy kiedy po dobrze spełnionym obowiązu (realnej pomocy )z przyjemnością dokumentowało się wszystko, na doogo już nie wrócą] czy rację mają te osoby ,które po prostu odeszły??...  czy tak już będzie zawsze ,że nie ma emotek?  że nie ma opcji zapisywania wątku? że nie ma zapisywania cytatów ?  że nie ma ... może nie będę się rozpisywać, bo i tak przecież wiesz o co mi chodzi, prawda?  czy możemy liczyć na szczerą odpowiedź?

  pozdrawiam Serdecznie

  Ania

  1. Topi

   Topi

   Od siebie dodam jeszcze tylko, że na wątkach brak moderatorów i to bardzo źle.

   Powstają wątki - dziwolągi, nie wiadomo czemu służące jak na przykład ten:

   gdzie powiązana układzikami zgrana paczka wściekłych bab załatwia swoje prywatne interesy.

   Pozdrawiam Huanie. Poważnie.

   ewa duda

 5. Topi

  Zgłaszam poniższy watek do usunięcia a autorkę wątku Usiatę do zbanowania.

  http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-%C5%BCyciowe-psie-my%C5%9Blenia/

  Informuję, że watek powyższy jest zlepkiem aluzyjnych wypowiedzi tego samego grona osób w odniesieniu do sprawy poruszanej na dwóch poprzednich wątkach utworzonych przez Usiatę a zamkniętych przez Administratora forum z zakazem poruszania tego tematu.

  Jak długo na Dogomanii – pomimo wielu zgłoszeń – będzie jeszcze tolerowana praktyka lekceważenia decyzji Administratora ?

 6. Topi

  Proszę o zastosowanie decyzji Admina i zbanowanie użytkownika Usiata. Usiata założyła już czwarty wątek nawiązujący do tematów związanych z hotelem Makili. Usiata zakłada te wątki by perfidnie prowokować tych dogomaniaków, którzy zaangażowani są w sprawy sądowe przeciwko temu hotelowi.

  NIE MA INNEGO CELU !!!!

  Usiata przedstawia się jako obrońca Makili w sprawach hotelu i tym hejtem na dogomanii próbuje zdobyć argument przeciwko adwersarzom.

  Ewa Duda

  Podt Admina o wątkach Makili -przycięty.png

 7. Topi

  Witam Huan,

  przepraszam, że "zawracam głowę" Administratorowi

  ale sam widzisz, że jeżeli nie zbanujesz tych prowokatorów to nigdy nie skończy się ten hejt.

  z poważaniem

  Ewa Duda

 8. Dobry wieczór Huanie,

  ja w kwestii poniższych próśb użytkowników Topi oraz mojego psa.

  Pragnę zwrócić uwagę, aby przed podjęciem jakichkolwiek działań w celu jakiegokolwiek ukarania TaTiny zapoznać się dokładnie z okolicznościami, w jakich gify te zostały użyte i w kierunku do kogo zostały zamieszczone.

  To wiele wyjaśni albowiem z trollami lub natrętnymi rozmówcami trudno wszak dyskutować. Wprawdzie wątek Tiny został zlikwidowany dla oczu użytkowników, ale jest dostępny dla administratorów i moderatorów.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.

  Pozdrawiam, Usiata 

  P.S. polecam także lekturę "sympatycznych" wpisów Topi i mojego psa na wątku m. in. Kajko, Tiny, starym wątku Maksia oraz na ostatnio zamkniętych dwóch wątkach w Off-Topicu :)

  W przypadku trudności z ich lokalizacją pomogę określić które to wpisy :)

  Miłego wieczoru życzę

 9. Dlaczego TaTina nie została jeszcze zbanowana za prezentowanie takich gestów ?

  Istnieją na tym forum jeszcze jakieś zasady czy jest to już kompletne zdziczenie obyczajów ?

   

 10. Topi

  Proszę o informację, który z moich wpisów uznał Pan za niewłaściwe zachowanie

  Punkty karne od Huan.png

 11. Topi

  Proszę o zastosowanie regulaminu wobec użytkowników Dogomanii prezentujących obraźliwe, ordynarne gesty i wobec osób, które tym gestom przyznają pozytywne reputacje. 

  Ewa Duda

  1.jpg

  4.jpg

  1. Topi

   Topi

   Permanentnie niewłaściwe zachowanie Użytkownika TaTina

   Ta Tina fakju.png

 12. Proszę o usunięcie tego konta z którego piszę i wszystkich moich postów.

 13. W Poznaniu na wystawie 21.10.2012 p. Pyrchała się nie popisała przy sędziowaniu Czechosłowackich Wilczaków. Psy przegrywały w konkurencji z powodu "zbyt wysoko noszonego ogona", gdy wzorzec rasy jak najbardziej coś takiego dopuszcza (cytat ze wzorca: "przy pobudzeniu wzniesiony szablasto").
 14. Związek Kynologiczny w Zielonej Górze zaprasza na V. Zielonogórskie Zawody Obedience, które odbędą 20.09.2009 (wraz z XXVI Zielonogórską Wystawą Psów Rasowych) na terenie Strzelnicy Myśliwskiej PZŁ, ul. Poznańska 11 Termin zgłoszeń: 18.09.2009 Więcej informacji i lista zgłoszonych: [url=http://zkwp.zgora.pl/zawody.html]ZKwP Zielona Gora[/url]
 15. Huan

  Za duzo bialka...

  Oczywiście, że istnieje podział na białka lepsze i gorsze. Chodzi przede wszystkim o to, że białka składają się z aminokwasów i niestety większość białek pochodzenia roślinnego nie zawiera wielu aminokwasów, które posiadają źródła zwierzęce. Białka dzielimy na pełno i niepełnowartościowe. Pełnowartościowe to te, które zawierają wszystkie egzogenne aminokwasy, czyli takie, które nie mogą być syntezowane w organiźmie zwierzęcym, a są niezbędne do życia ([SIZE=2]lizyna, metionina, leucyna, tryptofan, walina, fenyloalanina, izoleucyna i treonina[/SIZE]). Niepełnowartościowe białka to takie, które zawierają mniej aminokwasów egzogennych. Z reguły źródła zwierzęce są o wiele bardziej bogate niż roślinne w białka pełnowartościowe. Mięso, jaja, ryby, sery są tutaj najlepszym przykładem. W przypadku roślin, aby pokryć pełne zapotrzebowanie na aminokwasy trzeba łączyć róźne źródła białka, jak np. fasolę z ryżem.
×
×
 • Create New...