Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='Elitesse']a moze sie zglosic ? tylko dojad do wawy nieciekawy :roll:[/quote] A przedluzyli termin?? Bo z tego co widze na stronie to chyba nie :shake:
  2. Nie chce wprowadzac w blad ale wydaje mi sie ze do 90 dni jest bezwizowo...ale niech lepiej sie ktos wypowie kto byl i czy cos sie placi? A z psami to pewnie standartwowo paszport i zaswiadczenie weta powiatowego. pozdr
  3. Prosze o pomoc...nieznalazlam konkretnych info o przekraczaniu granicy na Ukraine. Czy jezeli chce tylko przejechac przez nia do innego panstwa, jakie sa wymogi, potrzbna wiza i inne jakies zaswiadczenia? Co z psami? z gory wielkie dzieki za pomoc pozdr. Avaria
  4. dziekuje...wlasnie nie bylam pewna czy to to samo....znalazlam jednak czesciowo opis na jakims konskim portalu . To jest jedno z pytan na egzaminie z mikro a nie moglam znalec odp ani w ksiazkach ani w notatkach :shake:
  5. blaira

    Euro Dog Show 2007

    Super fotorelacja :multi::multi::multi: Dziekujemy i jeszcze raz gratulujemy :Poland::Poland::Poland::terazpol:
  6. Z gory wszystkich przepraszam, bo to zamieszanie powstalo przeze mnie :oops::oops::oops: skasowalam moj pomylony plan dojazdu. Dobra koniec Off-topic`a. Czy jest ktos w stanie mi powiedziec czy termin zgloszen bedzie przedluzony, czy dopiero dowiem sie tego jutro ;) pozdr.
  7. blaira

    Euro Dog Show 2007

    Mikolaj :thumbs::thumbs::thumbs::cool2:
  8. Dzieki NigdyNigdy....kurka jak to jest ze zawsze na czas wystawy warszawskiej tam jest remont, w zeszlym roku byla remontowana raclawicka :mad:
  9. Eeeee Freda, bez zadnych tu mi dziewczyn prosze :mad::evil_lol: Fakt nie jestem kierwoca aktywnym, ale z tego co wiem to troche osob z kierunku gdansk tak jezdzi. A mape mam nawet przed soba :lol::lol::lol: Poza tym wcale ich bym nie wykierowala na te twoje "manowce" bo ta trasa jest poprawna ;) pozdrawiam serdecznie kierowcow warszawy. Tak czy siak trafia ;) [SIZE=1]Dzieki Freda za poprawienie mnie![/SIZE]
  10. [quote name='AiK']dzięki bardzo :loveu:[/quote] No i co udalo sie ??;)
  11. [quote name='deptusie']Witam-mam pytanie-będziemy wjeżdżać do Warszawy od strony Gdańska-czy ktoś z Was orientuje się jak daleko mamy do miejsca w którym znajduje sie stadion. Bardzo proszę o informacje-dziękujemy:placz::sad:[/quote] Tu byl bezsensowny opis prowadzacy na manowce tj wystawe w Warszawie :lol: No dobra lepszy opis Fredy hihi
  12. Witajcie, Czy jest ktos w stanie mi wyjasnic co to jest? Nigdzie w internecie nie moge tego znalezc. Bede wdzieczna za kazda pomoc..lekture itp pozdr. ;)
  13. [quote name='AiK']jeszcze nie wiem sprawdzę jutro w pracy na moim kompie otwiera się ten plik jako błąd :shake:[/quote] To daj znac w razie czego wysle ci poczta formularz ;)
  14. Te ceny sie nie zmienia chyba :roll: rzeczywiscie kosmiczne :mad::mad: az :crazyeye: wychodza na wierzch :lol:
  15. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [quote name='AiK']sędziego na chińskie grzywacze mogę prosić:lol:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=2]1 dnia [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.dds-winner.com/de/arbitri_de.html#cww"]Chang Weng Who[/URL] - MY 2 dnia [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.dds-winner.com/de/arbitri_de.html#rs"]Dr. Roberto Schill[/URL] - RO[/SIZE][/FONT]
  16. blaira

    Krajowa Kalisz 2007

    No widze ze Family Buldozer zaszalalo:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Gratulacje!!! Bardzo sie ciesze ze i siostra Cesta super wypadla...oby tak dalej!!!:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  17. blaira

    Krajowa Kalisz 2007

    Prosimy o szczegoly...jakie wyniki ;-) Wiem ze sedziowala p. Kuczynska-Standello ;)
  18. blaira

    Euro Dog Show 2007

    :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[SIZE=5][COLOR=Red]GRATULACJE [/COLOR][/SIZE]:terazpol::terazpol::terazpol:
  19. Super zdjecie....naprawde rewelacja. podrawiam serdecznie ;)
  20. Braritus oferuje psie przedszkola, 1 lekcja bezplatna i mozna sie zapoznac z samym trybem szkolenia ;-)
  21. No to jeszcze pare brzdacow lotewskich :-) Everest [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/6633/everest3lla4.jpg[/IMG] *** Espresso [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2457/espresso4lnv0.jpg[/IMG] *** Electra [IMG]http://staffy.host.sk/images/kuceni/Electra/Electra_7L.jpg[/IMG][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/3996/electra7lje8.jpg[/IMG] *** Elwisia [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8165/elwisia4ldb2.jpg[/IMG] *** Elizabeth [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/8421/elizabeth6lqd6.jpg[/IMG] pozdrawiamy ;)
  22. blaira

    Sędziowie

    Prosze o opinie [SIZE=5][COLOR=Red]Enrique Mate Duran (E)[COLOR=Black][SIZE=2] wiem ze Pan sedziuje glownie goldki, a co z terrierami...jaki jest na co zwraca uwage itp. pozdrawiam [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  23. Pilnie szukam transportu na ta wystawe z nie duzym psme bezproblemowym !!!nie wazne z jakiej czesci polski dokladam sie do kosztow!!!!! prosze o knotakt na PW!!! ;)
  24. Tak zeby nie bylo az tak offtopicowo.... oto jedno z moich wnuczat lotewskich :loveu: Mala ksiezniczka o imieniu Electra ;)[IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8918/princessfx5.jpg[/IMG]
  25. No to sie zapowiada ciekawie ... :cool2::drink1::knajpa:
×
×
  • Create New...