Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. [quote name='Tinka:)']Zawsze są jakieś jasne strony, jak będzie padać to nie zmokniemy :D My mamy ring 3, też na hali.[/quote] Czyli ring 3 w sobote na 100% w hali?? Mi pasuje nie chce poprostu brac jakis niepotrzebnych rzeczy ;)
  2. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [quote name='baba']a jak wysyłaliście kasę?[/quote] Ja place na miejscu. ;)
  3. Gratulacje!! Dla zainteresowanych wyniki z dnia 19.08 [url]http://www.skj.sk/duo_07/vysledky02.xls[/url]
  4. Dziękuje , dziękuje ... :loveu: A tu dla zainteresowanych wyniki z dnia 19.08 [url]http://www.skj.sk/duo_07/vysledky02.xls[/url] pozdr.
  5. Na razie są dostępne wyniki z dnia 18.08.07 [url]http://www.skj.sk/duo_07/vysledky01.xls[/url] pozdr
  6. [quote name='Łukasz']Gratulacje dla Cesta :thumbs: Alojzyna znasz może pełne wyniki ?[/quote] Wyniki z dnia 18.08.07 [url]http://www.skj.sk/duo_07/vysledky01.xls[/url] a z 19 na razie nie ma. pozdr.
  7. Dziękuje Iwonie1984, za zrobienie mi tych zdjęć i mam nadzieje, że wkrótce się znów gdzieś spotkamy. [url]http://img510.imageshack.us/img510/3674/br5eu9.jpg[/url] *** [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6383/br6rl1.jpg[/IMG] pozdr. [B][COLOR="Red"]maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B]
  8. I my dostaliśmy dziś potwierdzenie wraz z numerkiem. ;) Teraz tylko mamy nadzieję, że nam dobrze pójdzie. :roll::cool3: Pozdr.
  9. Dziekujemy wszystkim...hehe rzeczywiscie dumna jestem. Cest spisal sie rewelacyjnie moge jedynie narzekac na brak odpowiedniego obuwia :eviltong::eviltong::lol: gdyz w planowanym chyba bym nauczyla sie jazdy figurowej :evil_lol: pozdr.
  10. hmm mam doslownie 4 zdjecia i to w dodatku sredniej jakosci klasy championow psow :roll: 18.08.2007 2 lok. res. CAC oc. dosk. 3 lok. oc. dosk Chargerek (drapanki dla niego ;) ) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2444/br1sh7.jpg[/IMG] *** 19.08.2007 [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9659/br2ce9.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6431/br3ck9.jpg[/IMG] *** Wybor BoB (wybor padl na suczke Extravaganza Komisarz Mat-staff - 1 od prawej) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6145/br4bc1.jpg[/IMG] poza tym gratuluje calej polskiej ekipie ... kazdy pies pokazal naprawde klase :terazpol::terazpol::terazpol: pozdr.
  11. To i ja chyba polece do skrzynki :-) Nadal poszukuje 2 miejsc z Warszawy na sobote, dokladamy sie do paliwka bede wdzieczna za pomoc.
  12. [quote name='aneta...i..bouvier'][SIZE=2]aaaaaaaa tak pan kierowca spisal sie na medal:lol::cool3:[/SIZE][/quote] Ojjj tak...dlatego ciesze sie, ze i na Rumunie z nim jedziemy ... pierwsza klasa. pozdrawiamy goraco! :cool3:
  13. Aneto... bylo nam niezmiernie milo was wszystkich poznac. Zabawa bya przednia:lol: Mam nadzieje ze powtorzymy to :evil_lol: Wystawa fajna, duzo miejsca...ringi troszke sliskie...ale opanowalismy kurs "latania" :lol::lol::lol: Poza tym z naszych wynikow jestesmy zadowoleni ;) pozdrawiamy goraco...Dusie, Kodiego, Faze, Chargera i Kentuckego oraz ich "opiekunow" no i zapomnialabym o kierwocy :cool3:. Do zobaczenia!!!
  14. Alojzyna...dziekuje :oops::loveu: Oraz innym za gratulacje. Plan ktory mialam wykonalismy :evil_lol: Bardzo fajnie sie przy tym bawilismy...w szczegolnosci w busie pewlnym psiakow. Alojzyna, ja rowniez gratuluje..."mloda" spisala sie rewelacyjnie :cool3: Troszke fotek pstryknelismy...wiec w chwili wolnego cos wstawie. Dodam iz 1 dnia BoB Carless Savage Impossant Bohemia 2 dnia CACIB BoB Extravaganza Komisarz Mat-Staff (to tak ogolnie o wynikach :evil_lol: )
  15. blaira

    Torun 19.08.07

    [quote name='Patka']chyba na priva bo wstyd :evil_lol:[/quote] Ojjj tam wcale nie wstyd pisz!!! Wkoncu kazdy kiedys zaczynal ;) GRATULACJE dla wszystkich!!!
  16. [quote name='simbik']Wreszcie Was poznam osobiście :lol: , na pewno nawiedzę wasz ring :cool3: .[/quote] Nawiedzaj nawiedzaj....mnie ciezko nie bedzie rozpoznac w sobote bede zielona jak jablko ubrana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wiec latwo bedzie mnie wychaczyc. [b]Rachelek[/b] no tak...jedziemy razem :cool3: No to do zobaczenia jutro. pozdr.
  17. No i moja cierpliwosc sie oplacila...a nie mowilam :lol: No zobaczymy ...jestemy sami w klasie...ale nie oznacza to ze na tym boj konczymy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
  18. Dnia 25.08.2007 odbedzie sie wystawa CACIBowa (pierwsza oddzialu) w Bialymstoku dla grupy terrierow i nie tylko. Oto szczegolowe info... Sedzia: p.Dorota Witkowska (Pl) Ring: 3 Wstepne planowane wejscie 13.10:roll: Ogolem sztuk 13 ;) PSY Kl. Szczeniat FOCUS Tak Wiele Miłości Kl.Mlodziezy ATOMIC BOY Penn-Staff CAMERON Buldożer Kl.Posrednia BARNI ( zapewne WOLF APPETITE Diabelski Usmiech) Kl.Otwarta DARK CHOCOLATE Berserker OLLY CLAN ALADDIN Kl.Championow DARK SIDE Tak Wiele Milości SUKI Kl.Młodzieży Solar Wings ARABESQUE MIDNIGHT DANCER VENA Buldożer VIKORIA Port Erin Kl.Otwarta FREE SHOT Rygast Kl.Chapionow BELLA BLACK Sortis DEMI MOORE Alikana pozdr.
  19. [quote name='Iwona1984']Ehhh już sie nie mogę doczekać jutra jak zacznę sie pakować:cool3: ps. a z niecierpliwością czekam na odwiedzinki małego czarnego diabełka:diabloti::loveu: chyba go nie oddam....:eviltong:[/quote] Haha..dobre. Problem polega ... ze juz na nia jest kolejeczka w Europie:eviltong::evil_lol: Bawcie sie dobrze...i do zobaczenia w piatek ;)
  20. [b]Asiaczku[/b] my rowniez jestemy w sobote (3 grupa);)
  21. [quote name='batiskaj']a wogóle dajmy juz temu wszystkiemu spokój bo nie mam ochoty na kłótnie, zycie jest zbyt piekne by je tracić na konflikty zwiazane z psami ;)[/quote] Ooo i oto chodzi. Gratuluje podejscia;) pozdr.
  22. [quote name='Giovani']Ehh tam zaraz...:oops: ,dziękuję. ... jak mówiłem, będzie okazja, odbijemy sobie.[/quote] Nie ma czego sie wstydzic...poprostu gratuluje..pasji,miłości i wytrwałości, bo własnie o to chodzi i widac efekty ;) No baaa! Napewno odbijemy :lol:
  23. [quote] Dziękuję, miło że ktoś docenia naszą pracę... [COLOR=DarkRed][/COLOR] A jeżeli chodzi o moją sukę, wiem co mam:multi: Pozdrawiam.[/quote] Giovanii ja nadal mam "plana" zeby was wkoncu gdzies zobaczyc na zywo...bo zdjecia to tylko czastka tego co "wyczyniacie" na ringu :cool3:. Ha ale bede miec w Toruniu swoich "szpiegow" wiec sie pewnie czegos wywiem hihi. A tak na powaznie ... zycze sukcesow.
  24. Drogie Panie, przypominam ze temat dotyczy reproduktorow i tematy z nimi zwiazane itp nie skupiamy sie wylacznie na jednej rasie. Dalsze rozmowy i nieporozumienia prosze sobie wyjasniac na Privach ;) a jeszcze lepiej nie drazyc tematu dalej :evil_lol:Tak bedzie najprosciej:lol: pozdr ;)
  25. Widze juz jest pierwsze info....plan ringow na terenie wystawy..wyglada na spory teren ;) pozdr i nadal cierpliwie czekam na dalsze informacje:cool3:
×
×
  • Create New...