Moja miała swojego czasu problemy z ząbkami.Mleczne kły nie chciały jej wypaść, a stałe już były porządnych rozmirów.Była możliwosc , ze to jej popsuje zgryz.A na ten popsuty zgryz zawsze przeciez mogłam założyć aparat, przynajmniej tak mi wetka powiedziała.Jednak postanowiłam, ze jesli ząbki jej się nie nastawią to nie bede oszukiwac(moze to nie są odpowiednie słowa) i jej dalej wystawiać.Jednak wszystko jest juz OK i mała bedzie wystawina.Możesz sobie go wystawiać, ale według mnie nie powinnien byc reproduktorem i przekazywać :wadliwego' ogonka potomstwu