Multimen
Nie jestem specjalistem od balgów, ale o tak Cię nie rozumiem.JA nigdy, przenigdy nie zostawiłabym psa z kimś obcym , nawet z osobą zaufaną, już się martwię o Klio jeśli ktoś z domowników po godzinie nie wraca z nią ze spaceru :roll: A ten szkoleniowiec to sam zaproponował ,ze się nim zajmę, czy po prostu Tobie było tak na rękę???Jeśli możesz to napisz mi gdzie byłeś o tego szkoleniowca :-?