Jump to content
Dogomania

nice_girl

Members
  • Posts

    1813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nice_girl

  1. nice_girl

    ogonek

    Aguś Wtedy kiedy podchodzę do niej do jeszcze nie śpi :wink: Tylko ,że jak leży to ciężko jest jej go złapać, wiec się musi troche wysilać :lol: Źle napisałam ona go nie mietoli tylko go gryzie i to dosyc mocno- masochistka czy co 8)
  2. nice_girl

    ogonek

    Aguś Akurat dla mojej jest bardzo ważny jej ogonek :wink: .Wystarczy ,że się położy a ja do niej podejdę i ruszę jej ogonek to ona bierze go mietoli w pysku.W końcu z tym ogonkiem zasypia :D
  3. jakie je :o :o :o
  4. Moja o dziwo w ogóle nie reagowała na huki, a obok mojego bloku zbiera sie całe miasto.Poszła już spać około 21 i nawet nie wstawała na jakies tam petardy :wink:
  5. Rotti Ja tez spędzam sylwka w towarzystwie dogomaniaków :wink:
  6. Bo Rotti nie może bez nas wytrzymać 8)
  7. Hmmm muszę sią zastanowić.Może w piwnicy :roll:
  8. no tak są dobre hodowle w Danii , tylko chyba raczej nie będę sie bawiła w sprowadzanie , zostanę przy drugim corgasku
  9. A jakie śliczne są z ogonkiem.Podejrzewam ,że jakbym poszła z tym psem na polską wystawę to chcieliby mnie wyrzucić razem z kundlem jakiego przyprowadziłam
  10. No właśnie , jakbym chciała tego czranuch a w domu musiałabym go sprowadzać z Belgii
  11. Kolejna sadystka :evilbat:
  12. Dede Przyznaj się ,że poprostu chcesz pokatować biedne ślimaczki
  13. ....A Dede goni te ślimaczki po całym pokoju, jednak bezskutecznie 8)
  14. Aguś Noto chciej 8) , może przy okazji mnie odwiedzisz :D
  15. Cally Pies może byc niewybiegany, moja suka zawsze ciagnie jak idzie do lasu mimo ze bezwzględnie uznaje moje przywództwo,a jak wraca to jakoś idzie grzecznie przy nodze, chęć siusiu :D , hm co jeszcze - brak wychowania,można tak jeszcze dalej wymieniać
  16. Na razie chyba nie pozwolę sobie na drugiego psa, ale tą rasą ojciec jest bardzo zauroczony.
  17. Może wiecie czy ta rasa występuje w Polsce???
  18. Przestańcie ,bo mi ślinka cieknie i zaraz zwarcie będzie :roll:
  19. Szczerze mówiąc nie jestem do końca przekonana do "Okiem psa".Kupiłam ją tylko ze względu na osobe , która ją przełozyła i za wzgledu na corgusie.Zgadzam sie ,że dosyć dobrze wyjaśnie teorię hierarchii stada itp.Ale Fisher każdy problem przypisuje dominacji, jak pies za dużo szczeka znaczy ,że dominuje w domu, co według mnie jest wierutną bzdurą
  20. Najlepiej byłoby zadzwonic do ZK :wink:
  21. U mnie jeszcze niestety nie było konkretnego śniegu :wink:
  22. Ja tak samo wszystkie próby dominacji kończyłam chwytaniem za kark.Właściwie mojej raz się to zdarzyło gdy miała jeszcze z 3 miesiące.Byłam z nia na spacerze, wzięła do pyska jakiegos syfa i nie chciała wypluć.Próbowałam jej to wyjac z pyska a ona warczałam i chciała mnie ugryść.Wtedy zawisiała w powietrzu za kark i nigdy wiecej jej się juz to nie zdarzyło
  23. Mati Czyli kiedy prosiaczej bedzie w domku??? :wink:
  24. Sunia aktulnie 6,5 jeśli chcesz jeszzce kilka fotek to wejdż sobie na "wszystko o psach" tam jest topic "zdjecia Klio' :wink:
  25. A na oddzielnych smyczach je wyprowadzasz???
×
×
  • Create New...