Szczerze mówiąc nie jestem do końca przekonana do "Okiem psa".Kupiłam ją tylko ze względu na osobe , która ją przełozyła i za wzgledu na corgusie.Zgadzam sie ,że dosyć dobrze wyjaśnie teorię hierarchii stada itp.Ale Fisher każdy problem przypisuje dominacji, jak pies za dużo szczeka znaczy ,że dominuje w domu, co według mnie jest wierutną bzdurą