Ja kupuję swojej EUkanubę w 7, 5 kilowym worze.Całość trzymam w worku zamkniętym przy pomocy spinaczy.Część przesypuję do zamykanego opakowania po kawie, do którego zmiesci się 1 kg.Klio dostaje także gotowane, a więc tak czesto nie trzeba dosypywać.A kosteczki trzymam w takim małym wiadereczku po śledziach w kształcie prostopadościanu