Jump to content
Dogomania

DOMINIKA

Members
  • Posts

    337
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DOMINIKA

  1. Hi ROTTI!!! :D Wracaj do nas....ale migiem.. :D :wink: bo Cie kochamy!!! :D i to bardzo!!Jak widzisz..... :wink: No i kto jak kto....ale ....taka silna babka jak Ty to da rady... :wink: nie tylko takiemu chorobsku!!! No i DOGOMANIA BEZ CIEBIE TO NIE DOGOMANIA!!!!! :D Twoje zdrowie KOCHANA :D :drinking:
  2. http://www.yorkcentrum.pl/PL/index.htm
  3. W niemczech patrzylam za FRONTLINE PLUS i nie bylo! :( Kupilam normalne...
  4. Ja mam MILVE no i DUDEK ma MILVE.... :D obydwie sa grzywaczkami chinskimi....ale jej jest owlosiona a moja lysa :D :wink:
  5. DOMINIKA

    STERYLIZACJA

    We wroclawiu ok 250zl za 6kg suczki... :roll:
  6. A jaka to karma??? ta niemiecka...????? :wink:
  7. EWA kaftanik jest rewelacyjny!!!! :D :wink: Sama go uszylas??.....z czego???
  8. A moze 1,5 HAPPY DOG i 1,5 ROYAL CANIN Slyszalam b.dobre opinie na temat tej karmy.... moze warto sprobowac!! :wink:
  9. No ja karmie Royalem albo Hillsem....no i jestem b.zadowolona... Sa to chyba najlepsze karmy...! No ale w sumie kazdemu psu co innego sluzy i co innego smakuje :D :wink: JA POLECAM ROYALA I HILLSA :D
  10. Wolowe albo jagniece :D
  11. No z jednej strony powinnas dawac juz karme dla seniorow... :roll: no ale ta skora...hmmm :-? slyszalam ze karma HILLS SENSITIV SKIN jest b.dobra :D no cena nie jest niska :roll: w niemczech 15kg. kosztuje 57euro
  12. HILL`S ma w swojej ofercie karme czyszczaca zeby...DENTAL CARE Ja daje mojej jako smakolyk :wink:
  13. W puszce jest 400gr. Jest to samo mieso,ktore mozna mieszac z wypelniaczen.. A tutaj podaje DYSTRYBUTORA NA POLSKE: P.W. Hobby Piotr Matuszewski Kobylarnia 20 A 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy Tel. 0048-05238107-31 + -33 Fax. 0048-05238107-30 e-mail [email protected] NAPISZ MAILA I SIE SPYTAJ :wink:
  14. DOMINIKA

    Happy Dog

    P.W. Hobby Piotr Matuszewski Kobylarnia 20 A 86-061 Brzoza k/Bydgoszczy Tel. 0048-05238107-31 + -33 Fax. 0048-05238107-30 e-mail [email protected] DYSTRYBUTOR NA POLSKE :D
  15. Dzisiaj kupilam mojej suce puche z HAPPY DOGA no i musze powiedziec ze nawet byl efekt!!! :D Zjadla z checia :wink: ! Kupilam 1 puche jagnieciny i 1 puche kurczaka.Ponoc jest to 100% miesa.Cena to 1.30€
  16. DOMINIKA

    wycie psa

    No widze jest temacik dla KORONY.....ma ona 2 wyjace dogi :-? :wink: A ja z moja kanapowa suka...wyje dla zabawy.. :D :D tzn.spiewamy razem... :wink: 8) Wycie u niej to oznaka b.dobrego humoru....i wyje tylko jak jej pozwole!! :D
  17. A wiec..... :D moja broga BRIARDS chyba nigdy nie dawalas swojemu psu puszki z eucanuby :wink: Wyglada identycznie jak namoczone suche.. :roll: hills tez... :wink: A innych nie znam.... :-? bo karmie psa ROYALEM SENSIBLE(SUCHY)
  18. TAK!!!Dobrze slyszalas....ale czy GRZYWACZ taki jak twoj bedzie to jadl??? :roll: :roll: No moja tego nie rusza!!!! ONKA kup tego SENSIBLE o ktorym ci juz 100razy mowilam :D (mala paczke :wink: )naprawde psy ja b.chetnie jedza!! :D POWODZENIA :wink:
  19. A ja polecam zalac suche woda!!!!!!!!! :D :D :D Wyjdzie na to samo! :wink: :wink: Dawalam mojemu psu puszki z eucanuby i suche tez z eucanuby.... :roll: no i namoczone suche niczym sie nie roznilo od tych puszek! wyglad i konsystencja taka sama -i chyba smak tez...bo tak samo jadla.. czyli niechetnie :D Puszkowe zarcie to jest BARDZO DROGA WODA!!! :o moim zdaniem oczywiscie!!! :-?
  20. OO!!! Jeszcze wiem jedno.....KOFFI byla jako jedyna PREGOWANA! :D
  21. Tak OLA byla......... :D no i wygrala! :laola: KOFFI zostala MLODZIEZOWYM MISTRZEM Teraz ola jest w Wilnie i wraca 4 kwietnia! 8)
  22. DOMINIKA

    Kleszcze!!!

    NO ponoc tabletki czosnkowe!!! My latem jedziemy na MAZURY i juz sama sie boje...bleeee kleszcze..... a moj pies ....jest nagi :o no i mam nadzieje ze tabletki czosnkowe jednak pomoga! :D
  23. LUNA ja je przymocowalam do tylnich pasow! :D
  24. ja wiem! ale to jest w niemczech :D www.ehaso.de
  25. mysle sobie ze do 1500plz moze kupic ladnego owlosionego psa (ale to nie bedzie champion :D )
×
×
  • Create New...