Hi ROTTI!!! :D Wracaj do nas....ale migiem.. :D :wink: bo Cie kochamy!!! :D i to bardzo!!Jak widzisz..... :wink:
No i kto jak kto....ale ....taka silna babka jak Ty to da rady... :wink: nie tylko takiemu chorobsku!!!
No i DOGOMANIA BEZ CIEBIE TO NIE DOGOMANIA!!!!! :D
Twoje zdrowie KOCHANA :D :drinking:
No ja karmie Royalem albo Hillsem....no i jestem b.zadowolona...
Sa to chyba najlepsze karmy...!
No ale w sumie kazdemu psu co innego sluzy i co innego smakuje :D :wink:
JA POLECAM ROYALA I HILLSA :D
No z jednej strony powinnas dawac juz karme dla seniorow... :roll:
no ale ta skora...hmmm :-?
slyszalam ze karma HILLS SENSITIV SKIN jest b.dobra :D no cena nie jest niska :roll: w niemczech 15kg. kosztuje 57euro
W puszce jest 400gr. Jest to samo mieso,ktore mozna mieszac z wypelniaczen..
A tutaj podaje DYSTRYBUTORA NA POLSKE:
P.W. Hobby
Piotr Matuszewski
Kobylarnia 20 A
86-061 Brzoza k/Bydgoszczy
Tel. 0048-05238107-31 + -33
Fax. 0048-05238107-30
e-mail [email protected]
NAPISZ MAILA I SIE SPYTAJ :wink:
Dzisiaj kupilam mojej suce puche z HAPPY DOGA no i musze powiedziec ze nawet byl efekt!!! :D Zjadla z checia :wink: ! Kupilam 1 puche jagnieciny i 1 puche kurczaka.Ponoc jest to 100% miesa.Cena to 1.30€
No widze jest temacik dla KORONY.....ma ona 2 wyjace dogi :-? :wink:
A ja z moja kanapowa suka...wyje dla zabawy.. :D :D tzn.spiewamy razem... :wink: 8)
Wycie u niej to oznaka b.dobrego humoru....i wyje tylko jak jej pozwole!! :D
A wiec..... :D moja broga BRIARDS chyba nigdy nie dawalas swojemu psu puszki z eucanuby :wink: Wyglada identycznie jak namoczone suche.. :roll:
hills tez... :wink:
A innych nie znam.... :-? bo karmie psa ROYALEM SENSIBLE(SUCHY)
TAK!!!Dobrze slyszalas....ale czy GRZYWACZ taki jak twoj bedzie to jadl??? :roll: :roll:
No moja tego nie rusza!!!!
ONKA kup tego SENSIBLE o ktorym ci juz 100razy mowilam :D (mala paczke :wink: )naprawde psy ja b.chetnie jedza!! :D
POWODZENIA :wink:
A ja polecam zalac suche woda!!!!!!!!! :D :D :D
Wyjdzie na to samo! :wink: :wink:
Dawalam mojemu psu puszki z eucanuby i suche tez z eucanuby.... :roll:
no i namoczone suche niczym sie nie roznilo od tych puszek!
wyglad i konsystencja taka sama -i chyba smak tez...bo tak samo jadla..
czyli niechetnie :D
Puszkowe zarcie to jest BARDZO DROGA WODA!!! :o
moim zdaniem oczywiscie!!! :-?
NO ponoc tabletki czosnkowe!!! My latem jedziemy na MAZURY i juz sama sie boje...bleeee kleszcze..... a moj pies ....jest nagi :o
no i mam nadzieje ze tabletki czosnkowe jednak pomoga! :D