-
Posts
337 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DOMINIKA
-
hmmmmmmm.......ale na tego SENSIBLE????? z calego ROYALOWSKIEGO MENU moja je tylko sensible! a moze sprobuj dodatkowo dodac gotowane mieso.... albo...serek zolty zmielony na mial...albo parmezan-moja uwielbia parmezan... a co ona je????????? wiesz co moja lubi!!!!! mieso gotowane(samego nie zje! :o )z chlebem moczonym w tej wodzie.... albo sensacja jest makaron z duza iloscia masla i kurczak no i oczywiscie troche chlebka.. :D :o MILVA uwielbia chleb : :lol: a musze powiedziec ze po tym Royalu przybrala na wadze! :D 8)
-
Hi onka!!!! sprobuj ROYAL CANIN SENSIBLE no moja z suchych je tylko to! ma po tym piekna siersc! hahahah :D :D :D na opakowaniu jest WESTI.... powodzenia
-
No a ja mam grzywacza chnskiego nagiego i NO PROBLEMO :D Jak znajde gdzies jej wlosa to jest ´´SWIETO LASU´´ :D :D
-
WITAJ W KLUBIE :D MOJA (GRZYWACZ CHINSKI)NIC NIE LUBI!!!(SORRY UWIELBIA JAJKA SADZONE ALBO NA MIEKKO) KORONA POLECILA MI ROYALA SENSIBLE-NO I MUSZE POWIEDZIEC ZE JEJ SMAKUJE!!NO NIE JE NA HURRRRRRAAAA ALE JE! :D JAK BYLA MALA TO TEZ NIE CHCIALA JESC ALE POTEM JEJ PRZESZLO...ALE ILE JA STRACILAM NERWOW TO TYLKO JA WIEM :wink: GOTOWANEGO NIE LUBI DO DZIS :o DZIS DOSTALA MISKE GOTOWANEJ WOLOWINY....no i myslisz ze zjadla...???hahahahh :D
-
JA BYM Z CHECIA GOTOWALA!!!!!! :D :D :D ALE MOJA SUKA NIE LUBI GOTOWANEGO :o :o OBOJETNIE CO UGOTUJE-STOI :evil: W MISCE :evilbat:
-
NO DLA MOJEJ NAJODPOWIEDNIEJSZA KARMA JEST ROYAL SENSIBLE 8) ONA MA BARDZO SZLACHETNE PODNIEBIENIE :D :D :D :wink: NIC INNEGO NIE RUSZY :o
-
JA WYPROBOWALAM EUKANUBE I ROYALA.......... I JESTEM ZDECYDOWANIE ZA ROYALEM!!! :D PO EUKANUBIE MOJA SUKA MIALA MATOWA SIERSC :D (NO MA JEJ TAK DUZO ZE MUSZE O NIA DBAC!! :D ) PO ROYALU MA LSNIACA I PIEKNA SKORE!!!! A GOTOWANEGO NIE LUBI :o
-
BULDOG ja widzialam we FRESSNAPF w Düsseldorfie
-
Czyli w niemczech sa duzo tansze! Tasma 50 kg-5m kosztuje 15e
-
a my mamy flexi-czarna -czerwona -niebiesko-czarna kazda jest pod kolor obrozy! :D :wink:
-
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
WIESZ CO MARTA! ZASTANAWIALAM SIE KIEDYS NAD KUPNEM STAFIKA :wink: ALE SIE BOJE ZE JAK TEN STAFIK DOROSNIE TO MI ZJE MOJA MILVE :( (NP.W ZABAWIE WEZMIE JA CHYCI ZA LEB NO I PO MILVIE :-? ) ALBO WOJNA O KOSC...........TO BY BYLO TYLKO JEDNO KLAPNIECIE ZEBAMI :o ROZUMIESZ CHYBA MOJE OBAWY MARTO :wink: -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
MOJA TO SOBIE WYBIERA OBCYCH NA ULICY! A DO FACETOW LGNIE JAK MUCHA DO.... :D JEST B.TOWARZYSKA A JAK JUZ KOGOS DOBRZE ZNA TO :o ROBI STRASZLIWE RZECZY :o :D HIHIHIHHI ZROBI WSZYSTKO ABY BYC W CENTRUM UWAGI -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
no i masz racje! ja jestem w szoku co MARTA tam wypisala! -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
KOCHANA MARTO JESTEM W SILNYM SZOKU :o MOJA MILVA JEST WIDZE CALKIEM INNYM PSEM! ZALET MA BEZ KONCA :wink: WIDZE ZE COS BARDZIEJ PODCHODZI POD TWOJA CARRY..... JEST PIEKNA :D MOJEGO FACETA(KTORY NIGDY NIE CHCIAL MIEC PSA W DOMU) MA POD PANTOFLEM! :D 8) RACZEJ POD PAZUREM!HIHIHIHIHI A CO DO GRUPY NR. IX .......TO JA PRZEPRASZAM ZA KOLEZANKI! :D HIHIHIHIHIHI SA TYLKO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANE :-? :D TAM TO MOZNA USNAC Z NUDOW! HAHAHAHAH MARTA A STAFIKI SA BARDZIEJ ALERGICZNE NIZ GRZYWACZE! JA CIE NIE CHCE MARTWIC :wink: -
DLA MOJEJ PETARDA ITD. to pryszcz! ale ona boi sie czegos co ona sama robi!-a mianowicie swoich pordow :D
-
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
MAMA SIE PYTA Z CZYSTEJ CIEKAWOSCI! :D ONA MA JEJ BRATA! NO A BRAT Z SIOSTRA :o HIHIHIHIHI JEMU USZY PIEKNIE STOJA I JEST MALY(NISKI)DUZO MNIEJSZY OD MOJEJ! MOJA MA BARDZO DLUGIE NOGI :wink: MODELKA :D CZYLI ONA TEZ JEST TWOJA....NIE ODPOWIEDZIALAS MI NA PYTANIE. NO I ZAWSZE TYLKO MOWISZ O PENNY...... -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
OK MARCIU OK! ZOBACZYMY............... moja mama sie pytala czy POLCIA jest twoja czy twojej tesciowki. -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
MARTA JAK WEJDZIESZ DZIS NA DOGOMANIE TO DAWAJ NA CHATA POWINNAM BYC! -
HI WLASNIE BYLAM NA NIEMIECKIM GOOGLE I ZNALAZLAM B.DUZO O LHASA APSO ! HISTORIA ITD..... PO ANGIELSKU! WWW.GOOGLE.DE A DALEJ PISZESZ TYLKO- LHASA APSO :wink: MAM NADZIEJE ZE CI POMOGLAM! A W POLSKICH GAZETACH TO ZAWSZE TO SAMO! :x WIEM BO MAM GRZYWACZA I TEZ Z GAZET SIE DUZO NIE DOWIEDZIALAM! MILEJ LEKTURY I POWODZENIA :D
-
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
RAFALSKI DZIEKI! :wink: ALE ZAPOMNIALAM DODAC ZE MAM GRZYWACZA CHINSKIEGO NAGIEGO! LUDZIE JUZ SIE I TAK GAPIA :o :o :o :o :o A JESZCZE Z PSA W BUTACH::::: :P A W TEJ GRUPIE ZNALAZLAM SIE PRZEZ TA CHMIELEWSKA! BO ONA JUZ NIE ZAGLADA NA GR IX(ALE NIE WIEM DLACZEGO!?) -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
kubraczki nie pomagaja! nie musi wcale padac wystarczy ze stapnie lapka tam gdzie jest mokro i gotowe! :evil: ja juz nie daje rady! chyba mnie szlak trafi! :x -
Co ma stafik ze świnki wietnamskiej
DOMINIKA replied to Marta Chmielewska's topic in Staffordshire Bull Terrier
:o no co ty :D MARTA DOSTALAS NA PRIVA? CZY ZNOW COS ...... MOJA MILVA MA ALERGIE NA DESZCZ! MOZE MACIE JAKIES POMYSLY DLACZEGO PO SPACERKU (GDY PADA DESZCZ ALBO SNIEG WYSKAKUJA JEJ BABLE :x ) PO 15 MINUTACH WSZYSTKO WRACA DO NORMY MI JUZ BRAKUJE POMYSLOW :evil: -
NO TO SOBIE CHYBA KUPIE :D MARTA MASZ COS NA PRIV! :lol:
-
moja milva nastawia sie od poczatku :D tylko nie mowcie ze jaki pan taki pies :D buhahahhaha a cycata to juz chyba zostanie.......