Jak bedziesz robila wszystko z glowa to Ci sie na bank uda... :wink:
Z domu spierniczaj poki czas... :-? A i nie zapomnij podziekowac mamusi :evil: ,powiedz ,ze sie moze odezwac do Ciebie jak popedzi tego debila 0X w pieruny!
Szkoda ,ze masz taka matke ktorej bardziej zalezy na takim frajerze niz na Tobie...ale mysle ,ze Cie jeszcze przeprosi! :)