Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. jeżeli mechaniczna to trzeba operować,ale psy bardzo szybko dochodzą do siebie po operacjach
  2. mój pies miał krwawienie z przewodu pokarmowego i był w bardzo ciężkim stanie,ale wyszedł z tego chyba dzięki transfuzji krwi. Ale być może ,że u Twojego jest niedrożność lub skręt żołądka i w takiej sytuacji nie ma czasu na diagnostykę kardiologiczną tylko trzeba maksymalnie szybko operować. Trzymam kciuki.
  3. z tej pozycji są pytania na egzaminie asystenckim i sędziowskim
  4. miejmy nadzieję,że pogoda dopisze,bo namiotów raczej nie będzie!
  5. no fakt:lol:
  6. u mnie też już jest!!!!
  7. nie mam jeszcze nowego MP niestety,a już myślałam,że dziś będzie:lol:
  8. myślę,że gdzieś w okolicy kapelusza Będę z onkiem i koleżanką z BF
  9. [quote name='Tomex']Widziałem - z buldogiem angielskim !!! :lol:[/quote] no dokładnie!dostałam dorosłego psa w prezencie wg mnie b.ładnego eksterierowo i pobawimy się w wystawianie:lol:
  10. ja również będę tym razem jako wystawca!
  11. no właśnie,ja też
  12. też już czekam z niecierpliwością!!!
  13. dokładnie,a potem cierpi nie kto inny tylko pies!
  14. poza tym dodam ,że usypianie zdrowego psa jest KARALNE!!!!! zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt.
  15. przeczytałam wątek na psachw potrzebie i jestem zdruzgotana. Widziałam parę razy tego psa na spacerze w parku-zawsze w kagańcu i na krótkiej smyczy. Zapewne ujawnił się charakter dominujący u dojrzałego samca tej rasy,brak socjalizacji i być może zaniedbania w wychowaniu ale takiego obrotu rzeczy można się spodziewać przy żle prowadzonych psach z silną cechą dominacji lub co być może tutaj występuję lękliwych(za tym może przemawiać strachliwa reakcja na strzał).To nie jest rasa psów ozdobnych i trzeba o tym wiedzieć decydując się na taką rasę-niech to może będzie przestrogą dla innych potencjalnych nieprzemyślanych właścicieli. Poza tym pies anatomicznie jest bardzo ładny i mam wielką nadzieję,że znajdzie kochający dom. Sama mam psa wielkiego dominanta ,agresywnego ale lata pracy,socjalizacja przyniosły swoje i jesT to mój najukochańszy pies,z wielkim sercem dla mnie,bezgranicznie wierny,gotowy bronić mnie zawsze i wszędzie,lecz niewłaściwie prowadzony napewno byłby kłopotliwym psem. TRZYMAM KCIUKI ZA BAUCERONKA-TO TAKA PIĘKNA I MĄDRA RASA!
  16. [URL="http://www.allegro.pl/item121955650_beauceron_owczarek_francuski_3letni_w_dobre_rece.html"]http://www.allegro.pl/item121955650_beauceron_owczarek_francuski_3letni_w_dobre_rece.html[/URL] to chyba o tego chodzi nieszczęsnika!!!!
  17. no pewnie,że tak-piękny pudel:lol:
  18. [quote name='ajcka']Znalazłam takie ogłoszenie:dodane wczoraj [B]Oddam psa z rodowodem - bauceron[/B] Oddam w dobre, ODPOWIEDZIALNE ręce 3-letniego psa rasy BAUCERON [owczarek francuski] z rodowodem, po tresurze ze względów rodzinnych. Pies nie jest przyzwyczajony do małych dzieci. Bliższe szczegóły pod nr tel. 0 695 672 214. [B]Agnieszka Szczygieł[/B] [B] Bytom[/B] woj.: [B]śląskie[/B] [B]tel.[/B] 0 695-672-214[/quote] chyba znam tego psa z widzenia,jeżeli to ten o którym myślę,to bardzo ładny pies! osobiście nie rozumiem jak można oddać psa!
  19. no właśnie,też jestem ciekawa . Może ktoś ją przetłumaczy i wyda:lol:
  20. w akademikach o tej porze roku? a rok akademicki przecież trwa
  21. fajniusie fotki!:lol:
  22. i znowu czekamy na następny:razz:
×
×
  • Create New...