Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4635/3d1b0bd.jpg[/IMG]
  2. świetne foty:lol:
  3. ja też czekam na foty!
  4. przepiękne fotki!!
  5. no to gratulacje dla zwycięzców a na Śląsku oberwanie chmury i straszna ulewa
  6. Również uważam ,że nie powinno się sprzedawać za granicę naprawdę nieraz dobrze rokujących szczeniaków za marne grosze.My płacimy z udział w wystawach bez żadnych zniżek itp itd więc dlaczego nasze szczeniaki mają być najtańsze w Europie? P.S, Nie mam hodowli i nigdy nie miałam ,mam starego psa i piszę tak bo tak uważam.Zacznijmy się cenić po prostu.Nie jesteśmy w niczym gorsi.
  7. życzę wszystkim powodzenia i czekam na newsy!
  8. o to przykre,ale jeszcze trochę czasu może się kierowca przełamie:lol:
  9. no ostatni nr już też przeczytałam i chyba ostatnio czasopismo stało się nieco bardziej interesujące:lol:
  10. Właśnie zakupiłam książkę pod w/w tytułem. Czy ktoś też już się na nią skusił? Jedna z nowości Galaktyki
  11. ze Śląska jest faktycznie liche połączenie i w dodatku z przesiatkami zdaje się!
  12. no super!!!!
  13. ile ludzi tyle opinii-jak w życiu:lol:
  14. dokładnie:lol:
  15. o rany ale samozaparcie-9h w pociągu!w inna w-w pod bokiem podziwiam:lol:
  16. czekamy na fotki z niecierpliwością!
  17. ja też pierwszy raz spotkałam taki wybrak,ale cóż każdemu może zdarzyć się pomyłka
  18. wszystko się zgadza, dlatego piszę,że niektóre foty są z oryginalnego czasopisma
  19. też kończy się na urwanym tekście-chyba jakiś bład w składaniu:angryy:
  20. przepiękny pies-może teraz będzie miał więcej szczęścia
  21. fotki cudowne,osobiście proszę o jeszcze:lol:
  22. z tego co wiem to część fot jest faktycznie francuska
  23. u mnie prenumerata też się nie sprawdziła:angryy:
  24. Inteligencję należy koniecznie przeczytać:lol:
  25. JustynaJK

    Tv

    a u mnie wogóle nie było
×
×
  • Create New...