Również uważam ,że nie powinno się sprzedawać za granicę naprawdę nieraz dobrze rokujących szczeniaków za marne grosze.My płacimy z udział w wystawach bez żadnych zniżek itp itd więc dlaczego nasze szczeniaki mają być najtańsze w Europie?
P.S, Nie mam hodowli i nigdy nie miałam ,mam starego psa i piszę tak bo tak uważam.Zacznijmy się cenić po prostu.Nie jesteśmy w niczym gorsi.