Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28549[/IMG][EMAIL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28549"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28549[/EMAIL]
  2. jest już ten temat:evil_lol:
  3. ja również:lol::lol::lol:
  4. pekin jest zjawiskowy to trzeba przyznać!
  5. ja też się wybieram!:lol:
  6. jakie słodziaki!!!!:lol:
  7. ciekawe czy w oddziałach związku już jest?
  8. u mnie jeszcze w kioskach stary numer....
  9. osobiście znam dalmatyńczyka,tóry występował w pierwszej polskiej reklamie Pedigree ładnych parę lat temu
  10. JustynaJK

    Puli

    świetne fotki i psiaki!gratulacje Puli masz więcej fotek z Węgier?
  11. Własnie zakupiłam tą nową pozycję:lol:
  12. świetny pomysł fotogalerii na tej holenderskiej str!:lol:
  13. chyba w każdej większej księgarni jest osiągalna
  14. ja też się wybieram
  15. super fotki! jeszcze proszę!
  16. jest to obszerna książka przeznaczona głównie do weterynarzy,ale myślę,że nie tylko recenzję dokładniejszą znajdziesz na str Galaktyki
  17. oczywiście,że tak to jest taka psia interna bardzo fajnie napisana
  18. no to gratulacje dla zwycięzców i zwyciężonych!
  19. a mnie się udało ją kupić za 180 zł !
  20. po prostu ufoludek:lol:
  21. więcej fot prosimy!!!
  22. Róbcie dużo zdjęć! Pogoda super na wystawę jest obecnie!
×
×
  • Create New...