Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. jesteśmy sami w klasie:lol:
  2. płaciłam 27,50 zł w Matrasie ze zniżką 5%
  3. zgadza się,tylko pierwotnie ile psów z tego powodu ginęło tego nie wiemy,a obecnie jeszcze mamy do czynienia z ogromną ilością ras stworzonych przez człowieka i napewno inaczej gryzie pokarm owczarek a inaczej np pies krótkonosy,dla którego dieta BARF mogłaby być zabójcza
  4. JustynaJK

    Tv

    oj nie słyszałam,żeby u nas były takie szkoły:crazyeye:
  5. możliwe,u mnie zawsze się spóżniała
  6. u mnie ju z była w księgarni:lol:
  7. ciekawe jaką wrzawę polityczną wywoła plakat z labkiem:evil_lol:
  8. na tak w tym rolu w tym terminie jest Świerklaniec -rasy polskie-klubówki zresztą,ale pewnie w przyszłym roku już się nie powtórzą i będzie Chorzów:lol:
  9. no fakt, ale książka i tak zawiera więcej info,film to taki 30min dodatek:lol:
  10. tak to właśnie jest z prenumeratą,u mnie też była zawsze spóżniona i dlatego zrezygnowałam
  11. [URL="http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=&id=194"]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=&id=194[/URL] tu jest więcej info:lol:
  12. można na kompie pooglądać również:lol:
  13. Nowa pozycja w jakże ciekawym temacie z ciekawym ok 30 min filmem na DVD.
  14. dajcie znać,jak będzie katalog na str oddziału
  15. wygląda to na białaczkę i zajęcie węzłów chłonnych ( co jest jednym z objawów)
  16. jak się chłopak czuje???
  17. mnie dodatkowo podobał się artykuł o wyżłach długowłosych
  18. ale fajne stawki,ciekawe jakie będą u nas na światówce
  19. [quote name='Tomex']tak jeszcze wprowadzane są drobne poprawki i przygotowywany jest plan sędziowania - do wieczora katalog powinien być[/quote] czekam z niecierpliwością,w końcu będę w roli wystawcy po raz pierwszy po 8-letniej przerwie
  20. dziś z samego rana zakupiłam nowy nr MP
  21. czekam z niecierpliwością na katalog przedwystawowy:evil_lol:
  22. [quote name='outsi']Niedrożność jest mechaniczna - skutek przestawiania się na dietę BARF (nigdy więcej :angryy: ). Chłopczyk zjadł widocznie zbyt łapczywie i nie pogryzł wystarczająco dokładnie. W efekcie kawałek kostki spowodował zator :-( ... Ale w tej chwili niedrożność nie jest całkowita, ciało obce trochę się przesunęło i pewnie dlatego zadecydowano o odroczeniu operacji (lub rezygnacji, jeśli sytuacja się unormuje). A chłopczyk zewnętrznie nie wygląda na chorego: ma dużo energii. Po kroplówce sporo siusia, a kupka była dziś rano (niestety krwista :-( ). Wet twierdzi jednak, że po odpowiednich lekach uraz wewnętrzny się zagoi. JustynaJK, czy sugerujesz, że wet robi coś niezgodnie ze sztuką, rezygnując w tej chwili z operacji? Czy powinnam się niepokoić i konsultować sprawę z innymi wetami?[/quote] nic nie sugeruję,nie jestem wetem tylko lekarzem medycyny i u ludzi niedrożność mechaniczna jest citowym powodem otwarcia jamy brzusznej,ale może u psów jest nieco inaczej. krwiste stolce mogą jeszcze być nawet kilka dni-pasaż jelitowy jeżeli są stolce to dobrze,tzn ,że nie całkowicie jest zatkany przewód pokarmowy jestem świeżo po krwawienu z przewodu pokarmowego u mojego onka (kwiecień) oraz po skręcie śłedziony,który zakończył się operacyjnie(grudzień) więc może jestem też przewrażłiwiona mam nadzieję,że dobrze się skończy,ale jeżeli będziecie mieli propozycję operacji to nie wahajcie się ani chwili,to może uratować życie psa. Powodzenia
  23. no to fajnie,to już jutro:lol:
  24. jaka jest przyczyna niedrożności????to istotne bardzo,bo wcześniej pisałaś,że mechaniczna ,a wtedy to jest wskazanie do operacji jako ratującej życie
  25. mam nadzieję,że pogoda się odmieni na lepsze,bo mój buldog w czasie deszczu odmawia wyjścia z domu:lol:
×
×
  • Create New...