-
Posts
4023 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by JustynaJK
-
się niedługo okaże!!:lol:
-
ja też polecam:lol:
-
no to to są najlepsze:lol:
-
cudowna fotorelacka-dzięki Tobie mozna przeżyć wszystko ponownie w domu przed kompem!
-
też wyjeżdzam jutro rano,powodzenia wszystkim i do zobaczenia!
-
w życiu bywa różnie!
-
dzięki,to by mogło być:lol:
-
czy ktoś wie pod jakim numerem FCI jest gończy polski????
-
stawiam na toya:lol:
-
ja dopiero wyjeżdzam w czwartek ok 3.30 rano i mam nadziję dotrzeć szybciutko:lol:
-
śłiczny!!!!!!!!!!
-
no właśnie,czekamy na fotki!
-
wystawa zbliża się dużymi krokami i emocje rosną!!!
-
a u mnie 8 w klasie! będzie mocna konkurencja:lol:
-
możliwe,bo jest o tej rasie trochę
-
i jak zwykle nie mam czasu przeczytać w dniu kupienia:oops:
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
JustynaJK replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
kupiłam już tydzień temu ale w oddziale związku -
ja jadę w czwartek skoro świt z Bytomia:lol:
-
u mnie też zmiana sędziego!!!!całe szczęście,że nie mam oceny od tego pana,bo liczę na zakończenie hodowlanki!!!!!!
-
[quote name='samograj'][B]OSTATNIO TAK!!![/B] [B]TY z kolei naginasz do swojej- jesteśmy kwita.[/B] [B]Nie napisałam,że obraziłaś, lecz,że nie masz wyczucia i że z tego powodu jest mi przykro (ty interpretujesz na swoja nutę)[/B] [B][COLOR=red]To dlaczego akurat do nich nawiązałaś???[/COLOR][/B] [B]Cieszę się ,że rasy polskie są obiektem twego zainteresowania- jeżeli nic moja galeria nie wnosi według Ciebie cóż, jakoś to przeżyję:[/B] [B]DE GUSTIBUS NON DISPUTANDUM EST!!![/B] [B]TRZEBA TĘ DYSKUSJĘ ZAKOŃCZYĆ!!![/B] [B]TYMBARDZIEJ, ŻE TEŻ LUBISZ WYŻYWAĆ SIĘ NA INNYCH ![/B] [B][COLOR=darkgreen]Wtedy temat watku powróci do pierwotnego zamysłu- aczkolwiek pod słowami:"RESZTA FERAJNY"-miałam na myśli sprawy dotyczące całej naszej rodziny!!![/COLOR][/B] [B]OK! MOŻNA, ale jeżeli uzyska sie dodatkowe informacje na temat powodów smutku i bólu, raczej powinno się wtedy wspierać a nie dokładać.[/B] [B][COLOR=red]PRZYNAJMNIEJ JA TAK ROBIĘ!!! WIDAĆ SĄ OSOBY POZBAWIONE EMPATII!!![/COLOR][/B] A skoro i tak nie znasz wielu szczegółów i niuansów dotyczących naszego życia, lepiej ,żebyś nie zabierała głosu, wtedy nie narazisz sie na atak! POSTARAM SIĘ, może znów powrócę do równowagi! Bądź co bądź, to co przeżylismy- to takie osobiste tsunami - wszystko trzeba budować od nowa!!![/quote] Pamiętaj,że nie Ty jedna przechodzisz burze w życiu. Z mojej strony uważam temat za zakończony.
-
tak tak:lol:
-
jest już nowy numer!
-
ja też już mam:lol:
-
[quote name='samograj']Tak na to nic nie poradzimy!!! ALE BARDZO BOLI!!! Nie jestem tak naiwna, aby nie znac prawa spadkowego, jestem zdziwiona tym, że złożyłam dokumenty do US w zeszłym roku , na wiosnę (więc dość dawno, trochę urząd się ślimaczył- czy to moja wina, że ruchomości w ciagu tego półtora roku znacznie straciły na wartości???),wtedy zaczęto przebąkiwać o dostosowaniu prawa spadkowego do norm unijnych czyli o zniesieniu podatku od spadku. Do tej pory US milczał- naiwnie sądziłam, że dotrwam do nowego roku , kiedy ustawa wejdzie w życie. Jak już gdzieś napisałam , czuję się jak biegacz, który pada tuż przed metą!!! Czy to jest komfortowa sytuacja??? Chyba nie bardzo!!! POWIESZ: TWOJA WINA!!! CZY MYŚLISZ ,ŻE JEST MI PRZYJEMNIE JAK MNIE PUNKTUJESZ!!! PO CO TU ZAGLĄDASZ??? ŻEBY DOKOPAĆ LEŻĄCEMU??? [B]AKURAT TO CIĘ W MOJEJ GALERII NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWAŁO??[/B] [B]RESZTA NIE BYŁA GODNA TWOJEJ UWAGI??? DZIWNE!!! PODEJRZANE!!! KOGO REPREZENTUJESZ??? KTO CIĘ TU PODESŁAŁ???[/B] A MOŻE JESTEŚ URZĘDNIKIEM W SKARBÓWCE??? ALBO PO PROSTU MI ZAZDROŚCISZ, ŻE KIEDYŚ DOBRZE MI SIĘ POWODZIŁO??? TAK TO WYSOCE PRAWDOPODOBNE!!! TERAZ KIEDY JESTEM W TRUDNEJ SYTUACJI TY MOŻESZ PRAWIĆ MORAŁY!!! DOWARTOŚCIOWUJESZ SIĘ W TEN SPOSÓB, MASZ SATYSFAKCJĘ??? [B][COLOR=red]WŁAŚNIE, to jest nasza prywatna sprawa ,więc nie zabieraj głosu na ten temat, bo nie znasz wielu faktów , których ujawnienie mogłoby wprawić cię w zakłopotanie i byłoby CI naprawdę głupio!!! Tymbardziej, że weszłas na moje terytorium (bo za takie uważam własna galerię) i nie potrafisz zachować elementarnych zasad savoire vivre'u!!! POZA KOŃCOWYM:[/COLOR][/B] Dziękuję za pozdrowienia!!![/quote] Coś mi się wydaje,że jesteś konfliktowym człowiekiem. Zaglądać mogę sobie na dogomani gdzie mam ochotę.Jest ogólnie dostępna. Z jednego mojego stwierdzenia wysnuwasz wiele wniosków oczywiście pasujących do Twojej teorii. Nikogo nigdzie nie obraziłam,tylko wyrażam swoje zdanie w niektórych tematach. Zaglądałam tu bo interesują mnie rasy polskie,ale masz rację tutaj nic nowego się nie dowiem jedynie o czyichś prywatnych wynurzeniach ,które mnie wogóle nie interesują:shake: Temat dyskusji wogóle nie pasuje do tematu wątku ale co tam widzę,że uwielbiasz się wyżywać na innych.Jak Ci z tym łatwiej to proszę bardzo. Osobiście zaglądam na dogo z wieloletniej sympatii do kynologii i swoje prywatne sprawy i wynurzenia zostawiam dla siebie. Nie wiem dlaczego sądzisz ,że miał by mnie ktoś nasłaś czy dlatego ,że mam odmienne zdanie?nie wszyscy się muszą z Tobą zgadzać i można mieć dalece inne spojrzenie na różne sprawy. Bądz bardziej asertywna-tego Ci życzę.
-
no to super,że już jutro:lol: