Popieram Katicę , powinno się uśpić Bandziora . Oczywiście, że to nie pies winny tylko człowiek, że to też OFIARA i nie mam pojęcia jak spowodować by to w końcu CZŁOWIEK za to odpowiadał !!! Bo ten debilek przecież sprawi sobie kolejnego psa i zrobi z niego takie samo coś . Kurcze, powinien dostać zakaz posiadania psów ! Ale to nie w Polsce bo to jednak 'dziki kraj '. :(