Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. Pewniakiem to nigdy nie można być :)
  2. Do pytam dalej : po 2 wystawy w tych samych dniach i miejscu , tak ? Jedna się kończy zaczyna druga czy inaczej ?
  3. Jak wysyłacie zgłoszenia , pocztą czy mailem ?
  4. To ile tych wystaw jest bo się pogubiłam ?
  5. To się nie zmieści :/
  6. Jaki pies , rasa ?
  7. Ja się zastanawiam . Byłby ktoś chętny dołączyć się ?
  8. Ależ tu masa bezbożników co zamiast świętować to na wystawy :) Ja też zaliczam się do nich ! :d
  9. Panbazyl, a jak płaciliście za ten dyplom , przelewem może ?
  10. Ale czy te 2 CACe to dla championów czy dla łysków ( psów bez championatu ) też ? Jaki byłby orientacyjny koszt przejazdu ?
  11. jovi

    Lwów - maj 2010

    Właśnie, też prosiłabym o napisanie jak to na tych granicach jest bo się tyle nasłuchałam , że mnie to przeraża. Z resztą sama wracając z Ukrainy, bez psa, stałam 8h !
  12. O kurcze, szok ! :(
  13. A wie ktoś może ile w tym roku będzie kosztował wjazd na teren targów ?
  14. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców ! Polacy ładnie się zaprezentowali , a pewnie dojdą jeszcze dzisiejsze sukcesy !
  15. A jak to jest z rumuńskim championatem dla nie-championów, 4 razy CAC ?
  16. jovi

    ARAD / Rumunia

    Kurcze, jak tyle wiesz to może i stawki znasz ? :d
  17. A jak myślicie, ile czasu liczą na ocenę jednego psa ?
  18. Czy Węgrzy zamieszczają stawki ?
  19. MI się wydaje, że to niemożliwe z odwołaniem wystawy, zbyt duże koszty, których nie miałby kto pokryć !
  20. jovi

    ARAD / Rumunia

    Interesuje Cię dojazd na obie wystawy w Aradzie ?
  21. Czy ktoś jadąc do Zielonej G. będzie przejeżdżał w okolicach Inowrocławia ?
  22. Ja od poniedziałku próbuję dowiedzieć się TYLKO ilość zgłoszonych psów w mojej rasie bo chciałam ufundować takie pamiąteczki i DO DZIŚ nie wiem tego ! Codziennie dzwoniłam i było dzisiaj wieczorem , dzisiaj wieczorem i nic ! Kumpela już numer startowy dostała !
  23. Spoko wodza , dzisiaj dzwoniłam i nanoszone są ostatnie poprawki w zgłoszonych psach więc sądzę, że plan sędziowania to kwestia tygodnia.
  24. jovi

    CAC Brno 18.10.2009

    Mam od nich odpowiedź, że zgłaszać można psiaki do 09 września .
  25. Super relacja, ja czekam na gr I .
×
×
  • Create New...