Pojeździć możesz , dobra rzecz. Życzę zapału , wytrwałości i wybierania zdecydowanie na chłodno. Ja osobiście uważam, że właściwie w każdej hodowli znajdziesz psa jakiego szukasz, jak ktoś potrafi ocenić szczeniaka oczywiście. Dobry 'pijar ' to podstawa , czarny też więc bądź czujna/y !