Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. Fantastyczna relacja !
  2. Czy byłby ktoś chętny zabrać się ze mną na te wystawy ? Tu jest info : [url=http://www.silute-hobi.lt/]silute-hobi.lt[/url] Ja startuję z okolic Inowrocławia w piątek do południa.
  3. Hoteli jest masa, ale ceny to od 35 euro za pokój jednosobowy i za psa jakieś 10 euro . Ja się postaram jakiś camping w pobliżu Bratysławy znaleźć .
  4. Wstawcie proszę osadę sędziowską dla wszystkich ras.
  5. jovi

    Senec 05.06.2009

    No to jak chcesz możesz się zabrać . Tylko nie wiem jak z noclegiem, ja śpię pod namiotem .
  6. jovi

    Senec 05.06.2009

    Ja mogę w zależności z czym jedziesz ;)
  7. Teraz wszystkie oddziały przedłużają terminy. Kryzys jak widać , kryzys .
  8. A podobno nie wolno teraz ciąć uszu , a tu wszystkie psy z ciętym uchem, nawet szczeniaki :shake:
  9. Z góry dziękuje za szwajcarskie !
  10. Ja mam prośbę o podanie mi na prv chętnie psa, klasa championów , rasa Berger Blanc Suisse ( Weisse Schwaizer Schaferhund ) .
  11. Jakby jakiś busik to ja chętnie ;) Swoim już nie jadę !
  12. Nawet ulotkę sobie o tej wystawie wzięłam ;) , ale pojechać nie dam rady .
  13. Ja wróciłam. Pojechałam sama, ale spotkałam polską ekipę ! Bardzo dziękuję za przemiłe towarzystwo ! Cieszę się, że mogłam poznać nowe osoby !
  14. Czy ktoś z Was ma może wolne miejsce na niedzielę albo chce się zabrać ze mną na niedzielę ?
  15. Ja się wybiorę , tylko jak z opłatami, na miejscu czy przelew bankowy ?
  16. A czy ja mogłabym poprosić o Weisse Schweizer Schaferhunde ( Berger Blanc Suisse ), było ich tylko kilka podobno.
  17. Pojeździć możesz , dobra rzecz. Życzę zapału , wytrwałości i wybierania zdecydowanie na chłodno. Ja osobiście uważam, że właściwie w każdej hodowli znajdziesz psa jakiego szukasz, jak ktoś potrafi ocenić szczeniaka oczywiście. Dobry 'pijar ' to podstawa , czarny też więc bądź czujna/y !
  18. Asiaczku, a macie może jeszcze jakieś miejsce w busie ?
  19. Dla spokojności lepiej mieć przeciwciała bo Węgrzy się czepiają .
  20. Hmm, to może się dogadamy bo ja w sobotę mam występ , ale i tak nocleg wezmę więc w niedzielę tam będę .
  21. Basik, a w który dzień Twoja grupa ( ja I ) ?
  22. A może jest ktoś chętny zabrać się za mną z I grupy ( lub na ten sam dzień co jedynka )?
  23. Pytałam na słowackim stoisku teraz w Brnie i zero info , top secret jak na razie !
  24. A jaka odległość pomiędzy tymi wystawami ( w kilometrach ) ?
  25. A jak jest z CACami w Holandii, w klasie championów też dają ?
×
×
  • Create New...