Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. Na Ukrainę krew trzeba mieć , przeciwciała ?
  2. W katalogu jest napisane, że res.CAC po championie VDH liczy się jak CAC.
  3. A znalazł ktoś informację jak tam jest z parkingiem ( wjazdem na teren wystawy ), ile to kosztuje ?
  4. Ale muszę siedzieć z psem na hali czy mogę z nim wyjść ?
  5. Ja nic nie dostałam :( Wysłałam do nich maila z zapytaniem . A mógłby ktoś napisać jak to jest na niemieckich wystawach to znaczy słyszłam, że trzeba tam siedzieć do końca bo kart ocen nie wydają.
  6. Można płacić na miejscu, 10 euro więcej za kombi. A w jakiej formie dostałaś to potwierdzenie , pocztą , mailem ?
  7. A można prosić tego maila, to ten co parę stron wcześniej ?
  8. Słuchajcie, czy można się jeszcze zgłaszać na tą wystawę jak i jaki to koszt ?
  9. Iza, WIELKIE GRATULACJE ! Wspaniała robota ! ;)
  10. Mam dokładnie ten sam dylemat :D
  11. [quote name='McDzik']To ja ostatnio od pani kynolog na ringu (nie wymienie nazwiska) od IX grupy usłyszałam 'co to za shih tzu'? ... a mam spaniela tybetańskiego ..... ten w avatarze[/QUOTE] A bo to wszystko Twoja wina ! :evil_lol: Masz jakiegoś dziwnego shi-tzu i jeszcze próbujesz panią zmylić :grin: Ale przykre, że takie baboki strzela osoba, która powinna się orientować w danej grupie.
  12. Czy oddział wrocławski poda chociaż ilościowe stawki czy tajne/poufne ?
  13. Ja ! ;) Na oba dni .
  14. Jakiś pomór na te samochody czy co ? ;) E, to normalne, zawsze padają jak są potrzebne :D
  15. Gratulacje tytułów i odwagi ! Twoja relacja super ! Jakieś biuro podróży powinno Cię zatrudnić do naganiania turystów bo umiesz tak zachęcająco zdawać relacje ;)
  16. Ja mam ! Kontaktuj się na priv :)
  17. Ja też nic :(
  18. Orientuje się z Wam może ktoś czy przyjmują jeszcze zgłoszenia bo w sumie jakiś on niezwykle szybki, miesiąc przed wystawą koniec zgłoszeń ?
  19. jovi

    [*] PIOTR SLIWKA

    Retry, też go niedawno widziałam! Przykre !
  20. A ja mogłabym poprosić o WEisse Scheizer Schaferhunde ?
  21. Dorotal, wiesz może ile czasu zajmuje dojazd do Tallina ?
  22. Słuchajcie, ale tu jest wątek o wystawie w Świerklańcu ,a nie we Wrocławiu ;)
  23. jovi

    Koterski? ;)

    Ktoś zamieścił nawet tu na dogomanii jego zdjęcie z yorkiem. To było jak się nie mylę w Nowym Dworze Mazowieckim, teraz wystawa wiosenna .
  24. [url]http://i299.photobucket.com/albums/mm301/dahshund/IMG_1251.jpg[/url] Ten Pan wykazał się nie lada zręcznością i refleksem ratując swoje 2 jamniczki przed chwytem bullteriera ! Widziałam na własne oczy tą akcję ! Ale zaraz potem usiąść musiał .
  25. Ja się wybieram i mam jak zwykle masę wolnego miejsca w aucie ;)
×
×
  • Create New...