[quote name='McDzik']To ja ostatnio od pani kynolog na ringu (nie wymienie nazwiska) od IX grupy usłyszałam 'co to za shih tzu'? ... a mam spaniela tybetańskiego ..... ten w avatarze[/QUOTE]
A bo to wszystko Twoja wina ! :evil_lol: Masz jakiegoś dziwnego shi-tzu i jeszcze próbujesz panią zmylić :grin:
Ale przykre, że takie baboki strzela osoba, która powinna się orientować w danej grupie.