[quote name='Tecia']hihihi, psiowe, moje wlasne no i do aparatu rzecz jasna, choc te ostatnie to pewnie jak zawsze jak jade sama beda nie wykorzytsane:([/quote]
To może się zgadamy i wzajemnie sobie porobimy bo ja mam dokładnie ten sam problem , nie ma kto robić zdjęć .