Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. A poczytuję wątki takich bid i czasami jakąś wesprę niewielkim datkiem .
  2. Ale masz pięknego ONka ! Może kiedyś będę mogła takiego dziadzia przygarnąć .
  3. Mnie już przerósł ogrom wszechogarniającego nas psiego cierpienia i ludzkiego okrucieństwa :(
  4. Ela, Ty jesteś twarda zawodniczka, że po tym co przeszłyście w Satu Mare wciąż jeździłaś z Agnieszką . Ja bym już wtedy odpuściła.
  5. Jak ja lubię czytać o takich zakończeniach albo inaczej : nowych ŚWIETNYCH pełnych nadziei początkach !
  6. Mi w statystykach nie wyświetlają się rasy psów :(
  7. O jejku, ale ślicznotę przygarnąłeś/łaś ! Bardzo w typie białego owczarka . Ciekawe jak z charakterem , czy też owczarkowy .
  8. Ja planuję takie połączenie tych wystaw . Startuję z okolic Inowrocławia do Kielc ( na sobotę ) potem jadę do Nitry i nocuję . Chciałabym też zostać na drugi nocleg, do poniedziałku . Mam miejsce w aucie ( ale raczej nie na doga;) ) i jest jeszcze wolne miejscu w tym hotelu co nocuję . Jak ktoś zainteresowany to pisać na PW . Aha , dostałam odpowiedź z Nitry, że TRZEBA dokonać płatności przed wystawą , do końca 2-ego terminu .
  9. To grzybica. Pewnie zauważyliście , że miejsca te są dodatkowo chętnie gryzione przez muchy . Wystarczy smarować te miejsca 2xdziennie maścią CLOTRIMAZOLUM i po problemie, miejsca te zaczną się goić już po tygodniu :)
  10. Ja też wróciłam przeszczęśliwa ! Moja Foybe była wprawdzie jedyna w rasie i dostała CAC, BOB, Slovakia Winner , ale sędzina to Holenderka z pojęciem o rasie , ale najważniejsze to BOG 3 , jupi !
  11. Kręta i pełna cierpienia jest czasami droga psa do jego NAJWSPANIALSZEGO domku ! Takie zakończenia dają mi ponownie wiarę w człowieka ! Jesteście wszyscy cudowni !
  12. Winieta jest potrzebna na autostrady więc to zależy czy taką się jedzie .
  13. Ja bym przede wszystkim upubliczniła dane hodowli , niech potencjalni nabywcy wiedzą, że ten 'hodowca' chce tylko wyprodukować i dobrze sprzedać byle komu jak widać, potem pies go już nie obchodzi, Tak NIE POSTĘPUJE dobry i uczciwy hodowca !!! PRAWDZIWY hodowca interesuje się swoimi szczeniakami i stara się pomóc w trudnych sytuacjach .
  14. A taki jak mój by się zmieścił ? ;) I jaki byłby to koszt ? Napisz mi na prv .
  15. Zdanie musisz wyrobić sobie sama dzwoniąc i zwyczajnie zadając pytania, wszystkie, które Cię nurtują . Możesz też odwiedzić hodowlę co przecież do niczego nie zobowiązuje. Zapraszam na forum rasy [url]http://www.bialyowczarek**********[/url], tam znajdziesz właścicieli psów z tej hodowli, możesz nawiązać z nimi kontakt i pogadać z nimi poza forum.
  16. Dogo pęka od TAKICH historii i mi wciąż nasuwa się pytanie, ciągle to samo :KIEDY ZACZNIE SIĘ KARAĆ TAKICH LUDZI ??? Bo znajdowanie nowych domów i pomoc takim porzuconym zwierzakom przez dobrych ludzi to coś wspaniałego, ale co z tego kiedy winni będą robić to samo bo zwyczajnie nie mają szacunku dla zwierząt !!!
  17. Błe, to mi się nie chce .
  18. A jak jest z wjazdem na Białoruś , potrzebne wizy i różne dziwne zaświadczenia weterynaryjne dla psa czy coś się zmieniło ?
  19. [quote name='Elitesse']znowu przedluzyli termin przyjmowania zgloszen[/QUOTE] Cwaniaczki, dali statystykę i znowu przedłużyli termin, kusiciele :)
  20. A może jakiś nr konta na które można wpłacać pieniądze ?
  21. O rety, ale ASIACZKI poszalały, pięknie, wielkie gratulacje !
  22. [quote name='pawelg']...tam jest 1xCAC na plec?[/QUOTE] Nie, na Litwie CAC w każdej dorosłej klasie . 1 CAC na płeć to Łotwa .
  23. Ja też wróciłam z więcej niż oczekiwałam : V1, CAC, res.CACIB . Ale okolica w której zorganizowano wystawę przerażała, te cygańskie nagie dzieci i ich rudery , straszne !
  24. Przykra sprawa :( Czy wcześniej kontaktowaliście się z hodowcą informując go jak się sprawy mają z tą 'niewielką wadą ' ? Niestety, ale w naszej rasie w Polsce coraz mniej hodowców robi jakiekolwiek badania psom hodowlanym, mimo, że na Zachodzie robi się im coraz więcej badań . Dlatego uczulam, potencjalni nabywcy , żądajcie badań : prześwietlenie bioder , łokci i defekt genu MDR1 to PODSTAWA ! Aha i muszą być wykonane przez lekarzy uprawnionych do tego , wyznaczonych przez Związek Kynologiczny ! Na razie rasa jest dość zdrowa, ale coraz powszechniejsza ignorancja tych podstawowych badań dobrze na przyszłość rasy nie wróży !
  25. Pasek zakłada się na rękę i jest takim biletem wstępu na wystawę dla wystawiających co by nie pokazywać za każdym razem papierów, że jest się wystawcą,a tak tylko łapkę z paskiem się pokazuje i tak można się kręcić w tą i z powrotem na teren wystawy i poza nim :)
×
×
  • Create New...