-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Komar to może jakiegoś miniwana kupisz:roll:[/quote] Uważaj bo Ania tutaj pozabija:evil_lol:jej by wystarczył, jakby miał samochód z dwoma siedzeniami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']no to może jeśli bym jechal samochodem tez to mozna by z poznania ruszyc wieksza ekipą;) bo Ja biore Kare i Rose;) a jedziemy z poznania[/quote] Ale jakbyś do samochodu większą ekipę zabrał? licząc,ze jedziemy my pies i bagaże?;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Do zlotu daleko by mówić o której organizator przyjedzie. -
Deltusia i Duke [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn15kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/wyn14kopia-1.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Junka']Aj ja tam wole wedloskie :loveu: Mam nadzieje, że do namiotu wchodzić nie bedziesz bo ja nie mam na wakacjach syndromu sprzątania :evil_lol: :diabloti:[/quote] Będę,będę bo sprawdzać będę musiała Wasz stan trzeźwości :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']te posty tu rosną jak grzyby po deszczu :crazyeye: Sio stąd :mad: Do jakiejś roboty się brać :cool1:[/quote] Hihi ja już po pracy od 9 do 17 siedziałam i sprzedawałam Wszystko dla naszych pupili:loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A właśnie moi drodzy,ja do kazdego domku mam wstęp wolny i będę sprawdzać jak wam się wiedzie, czy to w butach, czy na bosaka :evil_lol::diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']własnie, że pycha :loveu:[/quote] taaa:loveu::loveu::loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']Warka Strong jest the best :loveu: Ja też trochę w chórze śpiewałam :cool1::evil_lol: A co do tego ptasiego mleczka, to są jakies specjalne wymagania? wedel, milka? :cool3:[/quote] Specjalnych wymagań nie ma:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gops']dobra dobra kupie te ptasie mleczko jak mi przypomnicie przed wyjazdem :diabloti: a ile wziasc smyczy? mam rozkmine..automat,zwykla,przedluzana tak wezme chyba.. za 20 gr tez moze byc niepogardze :)[/quote] Ja miałam w tamtym roku dwie smycze:evil_lol:i obie takie same:lol::lol::lol:tak na wszelki wypadek jakby się jedna zepsóła;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A od wszystkich nam się należy ptasie mleczko za organizację Asi, za moje szukanie idealnego ośrodka i dbanie o porządek, i Rose za użyczenie konta. I za nasz zapał do zlotu, który jest dla nas wszytskich:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='baffi2']o to lecę do sklepu:lol: jak postoi 124 dni to nic się nie stanie prawda...?:diabloti::eviltong:[/quote] Jeśli ma długą date ważności to nie;) Ciekawe kto będzie taki kochany na zlocie i da Nam za darcie ryjków przy gitarze:loveu::loveu::loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gops']ja kupie specjalnie dla KaRy_ dwa opakowania :)[/quote] Dokądniej dla Kary,Rose i może Komara za granie:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Junka']a żebyś wiedziała. Zimne piwko, gitarka ognisko i ja jestem w niebie :loveu:[/quote] Żeby być przy gitarce i śpiewach wlotka to pudełko ptasiego mleczka:lol:Mówię serio, wiesz lepiej kupcie :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Herspri']a kantar ujdzie w roli kagańca ;> ? W autobusie to przechodzi :diabloti:[/quote] Jeśli jedziesz pociągu to wydaje mi się,że tak jeśli nie trafisz na wredną babę:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A właśnie wstępem na śpiewy przy gitarze na cały zlot będzie opakowanie ptasiego mleczka i ja i Rose to wyegzekwujemy :evil_lol: Serio,serio:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Na zlot napewno zabiercie kubki/miseczki,kieliszki itp:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dziewuszki wracamy do życia zlotowego a nie wag, wzrostu i innych kobiecych spraw:lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose'] Co do papieru toaletowego taa podstawa:evil_lol: Kara zawsze bierze:evil_lol:[/quote] :oops::oops::oops::oops: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']Serio?:crazyeye::evil_lol:[/quote] Tamtym roku też miałam laptopa ze sobą bo słuchaliśmy sobie na nim muzyki:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Junka']Prawdziwe psie serce :loveu: No to fajnie jak ktoś bierze to będzie można wrzucic zdjęcia :multi:[/quote] Zrzucić owszem tylko ja się ociągam w zgrywaniu na płytę trzeba będzie komara prosić by na miejscu zgrywał:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='filonek_bezogonek']tak widzialam :) i do tego z zagranicy ten Asiaczek przyjezdza :P proszę wstrzymajcie się z tym potwierdzaniem :) obecnie linie telefoniczcnie rozgrzewają się do czerwoności po 200 - 400 zgłoszeń ostatnio przyszło dziennie !! Jak powpisujemy zgloszenia w zeszyt to lalwiej jest man sprawdzac :) ps. swoja droga piszcze drukowanymi literami bo trudno rozszyfrowac a potem moga sie niechcacy bledy w katalogu pojawic :([/quote] Ja mam nadzieje,że ktoś te moje drukowane odczyta bo mam dysortografie i drukowane wyglądają niezbyt dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Izabela124.']Tez dobre pytanie:evil_lol::evil_lol: A czy ktos bierze laptopa na zlocik?[/quote] Wezmę kompa ze sobą;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Bo już mnie wnerwia! Ale dobra koniec! Tak będziecie mu musieli uszkodzić![/quote] Kochana a mnie zaczyna wnerwiać te pisanie na tym wątku! Znam Bore bardzo dobrze i to jest kompetentna dorosła osoba wiec "kochana" nie mów do niej dziecko, i przykro mi,że czasem prawda wnerwia. Koniec pisania o Twoich pobudkach na tym temacie, jak chcesz to załóż sobie swój jaka jesteś słodka i kochana:angryy: Amen. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Anecioreczek']zmiencie mi na namiot..^^'[/quote] Aneta troszkę późno to mówisz... potwierdziłaś domek, mówiłaś pod koniec marca,że wpłacisz tylko do poczty nie możesz dojść. No i teraz zrobiłaś nas w balona... sorry ale zapisałaś się dość dawno, i nagle zmieniasz zdanie a po to pytaliśmy czy aby na pewno potwierdzić domek:shake: