-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Jak chcecie się więcej dowiedzieć z kąd będe miała psa to prosze zajrzeć do mojej galerii :(:(:( Przepraszam że to nie temat zlotu :([/quote] Jak ktoś będzie chciał wiedzieć to sobie wejdzie nie musisz tego pisać każdy ma przecież mózg:shake:. Bo to robi niezły off! -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wracajcie do tematu zlotu, bo coraz wiekszyu off sie czasem tu robi;) -
[quote name='Jureja']Mam identyczny problem co KaRa.czy ktos zna namiary na jakies noclegi w Łodzi?[/quote] Właśnie dla nas obu szukałam ale jak słyszą seter i owczarek średniej wielkości to nie chcą w hotelach psów:shake:
-
Ja mam w domu ptasznika kędzierzawego tylko czekam jak to cholerstwo sie przekręci:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']]Jestem ZA, weźmiemy psy i sobie spacerek zrobimy, żeby w razie czego miał kto na 112 dzwonić:)[/quote] Mojego kundla będziesz wtedy pilnować:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Taa tylko nie myśl, że będziemy Cię holować za sobą:evil_lol:[/quote] My tutaj mamy wprawe w takich przepływach wiec tempo i sile trzeba miec:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Ja umiem pływać i chętnie z jakimś ochotnikiem mogę popłynąć sobie dookoła jeziorka:eviltong:[/quote] Ze mną:multi: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja tam uwielbiam pływać :loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dobra koniec odchodzenia od tematu zlot;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Ja nie rozumiem działania klikera po prostu:shake: kiedy uczy się psiaka bez klikera to naprowadza się go smaczkiem i jak zrobi to co chcem,y to dostaje smaczek a z klikerem jest tak samo tylko jak pies zrobi to co chcemy to przed smaczkiem jest klik9i za cholere nie wiem po co to) i tak pies robi to dla smaczka a nie dla kliknięcia:shake:[/quote] Bo w klikaniu się nie naprowadza tak mocno jak przy zwykłym smaczku, tylko pies sam ma się skapnąć o co chodzi Ci lekko pomagając;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']a co to znaczy?? :oops::oops:[/quote] Podąża za przedmiotem i go dotyka nosem. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']buahaha xD zarabisty ten drugi filmik xD a pierwszego nie skumalam co on tam robi xP[/quote] targetuje;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Zaczniemy od tego [url]http://www.youtube.com/watch?v=0fGHIafFrhY[/url] a skończymy na tym [url]http://www.youtube.com/watch?v=5u5Ow1ya9Cg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Klikanie jest bardzo dobrą formą szkolenie;). My bardzo dużo rzeczy wyklikaliśmy, dużo sztuczek i zwykłych komend;). To będziemy na zlocie robić zajęcia z kilkana:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To codziennie godzina 14:05 bedzie klikanie obowiazkowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mam nadzieje,że na zlocie znajdą się fanatycy klikania, i będziemy wspólnie ćwiczyć:evil_lol: -
[quote name='Różyczka'] Miałam taki sam problem dopóki mnie nie "uratowano" ;). Może popytaj czy ktoś nie jedzie. Trochę czasu jeszcze zostało.[/quote] Ale mi nic nie da czy ktoś nie jedzie czy nie, bo ja bo będę w oba dni na wystawie:shake:. Jestem załamana chyba przyjdzie mi spać na dworcu:lol::lol::lol:
-
[quote name='pokoik1']Tu też: [URL]http://www.wikom.pl/syrenanoclegi/strona1.htm[/URL] i tu: [URL]http://www.booking.com/hotel/pl/hoteliknazdrowiulodz.pl.html[/URL] dzwoniłaś?[/quote] W syrenie ze względu na kota na korytarzu z psami nie można, a w tym drugim zarezerwowane:shake:
-
Wydzwoniłam 7miejsc hoteli/schronisk/pensjonatów to albo nie ma miejsc, albo bez zwierząt albo ceny że hoho:shake:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']17 lat ^^ a co do tej osoby towarzyszącej to jeszcze będę ją potwierdzać, bo jeszcze nie jest w 100% pewna czy jedzie, ale to będzie wiadomo za max 1,5 tygodnia ^^ a psiulek...jesli lagodniutki=spokojny, to nie xD w kazdym razie tylko zabawa mu w glowie, a w swoim slowniku nie ma slowa "agresja" xD onawe z gołęiami chce się bawić xP [serio, już raz próbował xD][/quote] To spróbuj jak najszybciej z tą osobą się skontaktować bo miejsc łóżkowych w domkach coraz mniej dlatego im szybciej tym lepiej by był wiadomy stan w domkach, no i komuś to nie blokowało później miejsca;) A do końca kwietnia płacisz pieniądze za obie osoby, za pieska i energie na miejscu zlotu;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']T&M + 1 osoba + 1 pies [m-c sheltie, czyli po prostu kundelek :P] + domek ^^[/quote] To poprosimy 360zł do końca miesiąca;) Możesz powiedzieć w jakim wieku jesteś by przydzielić Ciebie i osobe do domku?;) mam rozumieć,że psiulek łagodniutki :loveu: -
Balutkowe dzieci cudowne:loveu: A co do Wiki ma ładną egzotyczną urode;) Daga jak Wiktoria podrośnie to powodzenie będzie miała, i pełno chłopaków pod domem będzie stało:evil_lol::evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']No ale najbardziej realna jest opcja ze bede miał mały terenowy;PP chyba ze na zlot wyżebram ten duży od ojca;P albo od kolegi taki na 7 osob;P[/quote] Wyżebraj,wyżebraj bo on całkiem wygodny tylko Ani nogi lekko przeszkadzały ale po za tym luksusik:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Mi tam pasuje:evil_lol::evil_lol: Kara lubi pociągami jeździć:eviltong:[/quote] Spadaj:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']Chodzilo o to że jeśli bedziesz w okolicach rannych przejezdzac przez poznań to możemy w dalsza podróż pojechać na dwa samochody (jeśli reszta mego domku wyraża na to zgode);D:D[/quote] Wyrazimy bynajmniej ja;)ja nie mam nic przeciwko już teraz:cool3: