-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
C.D Spike i Delta [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik17kopia.jpg[/IMG] i sam chłopak z jego ukochaną piłką [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik13kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik15kopia.jpg[/IMG]
-
Razem [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik5kopia.jpg[/IMG] Uśmiech Delty [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik7kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik16kopia.jpg[/IMG] Duża Saba i mała Deltka [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik8kopia.jpg[/IMG] Sabcia liniejąca która nigdy nie daje się wyczesać:diabloti: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik9kopia.jpg[/IMG]
-
Sharon [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik1kopia.jpg[/IMG] jej cudny uśmiech:loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik2kopia.jpg[/IMG] A teraz moja boska trójka:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik10kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik12kopia.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Pimpek']Mnie niestety w tym roku nie będzie :shake: Wiadomo może gdzie będzie zlot za rok?:diabloti:[/quote] Pewnie w Sierakowie jeśli nam się spodoba;) -
Numerki startowe jeszcze nie doszły:shake:
-
[quote name='mrowa23']a ja jestem ciekawa jak sie dukowi uroslo...zostalo cos z malej kuleczki?[/quote] Już nie taki słodki jak był, teraz spory facet z niego ;)
-
[quote name='mrowa23']a my nic a nic nie wiemy na temat sedziow jacy sa ale stawke dla fany mamy mocna... a dla niny bardzo mocna bo tylko my bedizemy na ringu w jej klasie;P ktos cos wie o Panu Jerzym Mrugasiewiczu? nine sedziuje Pan Maciej Kozber i slyszalam e bardzo fajny sedzia ale czy nina w jego typie to zobaczymy;)[/quote] Ooo to się spotkamy:cool3: chętnie Fane wygłaszcze jej gluty mi nie straszne:evil_lol:
-
[FONT=Arial Black][COLOR=Red]Ireneusz Picheta[/COLOR][/FONT] ktoś kojarzy?
-
[quote name='mrowa23']poczukuje informacji o jerzy mrugasiewicz - czy lubi lekki typ czy ciezszy do czgo przywiazuje wage... bedize ocenial mi dozyce w klasi emlodziezy i niejako nasz debiut... szukam tez info o Maciej Kozber - ocenia mi buldozke frnacuska i andrzej stepinski elzbieta junikiewicz bede bardzo wdzieczna bo ja lysa w ym temacie[/quote] Andrzej Stępiński konkretny pan, dokładnie ogląda psy w ruchu, dentystą wielkim nie jest, dokładnie maca psa, wydaje z siebie różne dźwięki podczas oglądania psa aby go zainteresować bynajmniej w moim przypadku. Lubi psy z mocną kością. Mówi właścicielowi po daniu karty oceny dlaczego ta ocena, co się mu podoba a co nie;)
-
Jest już plan sędziowania,i lista zgłoszonych psów;) Już patrząc na psy w swojej rasie już wiem jaki będę miała wynik :roll:
-
To orzeł bielik?:roll:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Wszystkiego najlepszego dla naszej księgowej :smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::new-bday::new-bday::BIG::BIG::tort::tort::bday::bday::laola::laola::beerchug::cunao::drinking::drink1::laola:to co jutro czy dziś opijamy? :D -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger']To chyba o to chodzi, o ile się nie mylę: :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106981[/URL][/quote] Nie, nie ja jadę na obóz Need4Speed;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']a ja na zlocie bede robil to co zwykle robie na zlocie:P Wysyłał chętnych do sklepu;P spał do południa (z mała przerwa na zaprawe i poranne rozplywanie), jadł;P zwiedzal okoliczne by moze odkryc jakies ciekawe miejsce do pokazania reszcie ludziówD (a moze kots ze mna bedzie odkrywal te tereny?):D no i wieczorkiem bede robil to co sie robi wieczorkiem;PP:diabloti::diabloti:[/quote] Synek nie zapomnij o porannej rozprawie dla mojego kundla:evil_lol:bo ja tez chce pospac dłużej :lol::lol::lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
My akurat będziemy po obozie agilitowym i pewnie też znajdziemy na to czas;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja frisbee wezme;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A więc rozmawiałam z mamą gossi, powiedziałam,że w jej wieku musi jechac z osobą pełnoletnią najlepiej z prawnym opieuknem, oczywiście jej mama pojedzie z nią, a co do psa się zastanowią bo powiedziałam,że tutaj nie wszyscy są przekonani co do tego pieska;) -
[url]http://www.youtube.com/watch?v=GIUwTdLhq9I[/url] obejrzyj sobie to i pomyś do czego moglabys doprowadzic rozmnazajac swoja suke.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Wiecie że 09.04.08r rose ma urodzinki? Przypominam....[/quote] Jakby nikt nie wiedział:evil_lol:ja to wiem od dobrch 16tu lat -
[quote name='kelpie0']Musisz się zacząć zachowywać normalnie :shake: Spójrz na dziewczyny, które mają po 12-13 lat, czy ich wypowiedzi też są takie, jak Twoje, czy wszczynają one co chwilę kłótnie?[/quote] Dokłądnie;) A wiesz,że psom żyki w oczach żadko pękają?:diabloti::diabloti::diabloti: domyślam się,że Tobiue już pękają, przez to że nie umisz z wszystkim wyjść z honorem;) A i rozmowy na gg nic nie pomogą bo ja i tak zadzonię wypytac Twoich rodziców o zlot bo i tak u wszystkich tak robimy nieletnich, wiec sorr vinetu ja spęłniam swój obowiazek.
-
[quote name='gossia']Psa dobrze wychowaliśmy! Tylko ona teraz się głupia zrobiła! I dostała czerwonych oczu! Każdy mnie przekonywał itd. ale ty naprawde jesteś wredna i mnie zawzięcie nielubisz więc niemusisz się na mojej......wypowiadać! PS Ja też jestem szczera i właśnie mówie czystą prawde![/quote] O kurka wodna ale się ubawiłam , pies dostaje czerwonych oczu i to powoduje agresje hahaha:lol::lol::lol:i tak nagle pies głupieje :lol::lol::lol: a pewnie właściciel nic temu nie winny:lol:ale z tymi oczmai to mnie ubawiłaś:lol::lol::lol: Jak chcę mogę się wszędzie wypowiadać jak pisze na temat i nie offuję:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Zagłosowałam oczywiście na numer 3:cool3:trzymam kciuki aby się powiodło!
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia&gordonisko']A po co jesteś ciekawa:eviltong:? Jak odejmiesz pewną literkę od wyrazu gołąb to Ci wyjdzie:diabloti:[/quote] Głąb ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='AgaCzips']pisząc to założyłam że pies będzie miał kaganiec podczas zapoznawania się czy objawach jakiejkolwiek antysympatii ;)[/quote] Czipsik wierzysz,że 11letnie dziecko utrzyma psa o wadze docelowej do 60kg na smyczy, psa dopiero dojrzewającego w najgorszym czasie dla samców?i dość ciekawej mieszance gdzie kaukazy są dominantami?bo ja sobie nie wyobrażam -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czaipsik ja nie zamierzam się denerwowac czy jakis kauzaz na mnie sie nie rzuci, czy jakas dziewczyna bedzie beczec bo ja jej wlasny pies prtzewrocil i stukla kolanko gdy jej pies rzuci sie na innego psa impetem