Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. C.D Spike i Delta [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik11kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik17kopia.jpg[/IMG] i sam chłopak z jego ukochaną piłką [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik13kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik14kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik15kopia.jpg[/IMG]
  2. Razem [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik5kopia.jpg[/IMG] Uśmiech Delty [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik7kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik16kopia.jpg[/IMG] Duża Saba i mała Deltka [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik8kopia.jpg[/IMG] Sabcia liniejąca która nigdy nie daje się wyczesać:diabloti: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik9kopia.jpg[/IMG]
  3. Sharon [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik1kopia.jpg[/IMG] jej cudny uśmiech:loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik2kopia.jpg[/IMG] A teraz moja boska trójka:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik6kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik10kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik12kopia.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Pimpek']Mnie niestety w tym roku nie będzie :shake: Wiadomo może gdzie będzie zlot za rok?:diabloti:[/quote] Pewnie w Sierakowie jeśli nam się spodoba;)
  5. Numerki startowe jeszcze nie doszły:shake:
  6. [quote name='mrowa23']a ja jestem ciekawa jak sie dukowi uroslo...zostalo cos z malej kuleczki?[/quote] Już nie taki słodki jak był, teraz spory facet z niego ;)
  7. [quote name='mrowa23']a my nic a nic nie wiemy na temat sedziow jacy sa ale stawke dla fany mamy mocna... a dla niny bardzo mocna bo tylko my bedizemy na ringu w jej klasie;P ktos cos wie o Panu Jerzym Mrugasiewiczu? nine sedziuje Pan Maciej Kozber i slyszalam e bardzo fajny sedzia ale czy nina w jego typie to zobaczymy;)[/quote] Ooo to się spotkamy:cool3: chętnie Fane wygłaszcze jej gluty mi nie straszne:evil_lol:
  8. [FONT=Arial Black][COLOR=Red]Ireneusz Picheta[/COLOR][/FONT] ktoś kojarzy?
  9. [quote name='mrowa23']poczukuje informacji o jerzy mrugasiewicz - czy lubi lekki typ czy ciezszy do czgo przywiazuje wage... bedize ocenial mi dozyce w klasi emlodziezy i niejako nasz debiut... szukam tez info o Maciej Kozber - ocenia mi buldozke frnacuska i andrzej stepinski elzbieta junikiewicz bede bardzo wdzieczna bo ja lysa w ym temacie[/quote] Andrzej Stępiński konkretny pan, dokładnie ogląda psy w ruchu, dentystą wielkim nie jest, dokładnie maca psa, wydaje z siebie różne dźwięki podczas oglądania psa aby go zainteresować bynajmniej w moim przypadku. Lubi psy z mocną kością. Mówi właścicielowi po daniu karty oceny dlaczego ta ocena, co się mu podoba a co nie;)
  10. Jest już plan sędziowania,i lista zgłoszonych psów;) Już patrząc na psy w swojej rasie już wiem jaki będę miała wynik :roll:
  11. To orzeł bielik?:roll:
  12. Wszystkiego najlepszego dla naszej księgowej :smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::new-bday::new-bday::BIG::BIG::tort::tort::bday::bday::laola::laola::beerchug::cunao::drinking::drink1::laola:to co jutro czy dziś opijamy? :D
  13. [quote name='Asia & Ginger']To chyba o to chodzi, o ile się nie mylę: :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106981[/URL][/quote] Nie, nie ja jadę na obóz Need4Speed;)
  14. [quote name='komar']a ja na zlocie bede robil to co zwykle robie na zlocie:P Wysyłał chętnych do sklepu;P spał do południa (z mała przerwa na zaprawe i poranne rozplywanie), jadł;P zwiedzal okoliczne by moze odkryc jakies ciekawe miejsce do pokazania reszcie ludziówD (a moze kots ze mna bedzie odkrywal te tereny?):D no i wieczorkiem bede robil to co sie robi wieczorkiem;PP:diabloti::diabloti:[/quote] Synek nie zapomnij o porannej rozprawie dla mojego kundla:evil_lol:bo ja tez chce pospac dłużej :lol::lol::lol:
  15. My akurat będziemy po obozie agilitowym i pewnie też znajdziemy na to czas;)
  16. A więc rozmawiałam z mamą gossi, powiedziałam,że w jej wieku musi jechac z osobą pełnoletnią najlepiej z prawnym opieuknem, oczywiście jej mama pojedzie z nią, a co do psa się zastanowią bo powiedziałam,że tutaj nie wszyscy są przekonani co do tego pieska;)
  17. [url]http://www.youtube.com/watch?v=GIUwTdLhq9I[/url] obejrzyj sobie to i pomyś do czego moglabys doprowadzic rozmnazajac swoja suke.
  18. [quote name='gossia']Wiecie że 09.04.08r rose ma urodzinki? Przypominam....[/quote] Jakby nikt nie wiedział:evil_lol:ja to wiem od dobrch 16tu lat
  19. [quote name='kelpie0']Musisz się zacząć zachowywać normalnie :shake: Spójrz na dziewczyny, które mają po 12-13 lat, czy ich wypowiedzi też są takie, jak Twoje, czy wszczynają one co chwilę kłótnie?[/quote] Dokłądnie;) A wiesz,że psom żyki w oczach żadko pękają?:diabloti::diabloti::diabloti: domyślam się,że Tobiue już pękają, przez to że nie umisz z wszystkim wyjść z honorem;) A i rozmowy na gg nic nie pomogą bo ja i tak zadzonię wypytac Twoich rodziców o zlot bo i tak u wszystkich tak robimy nieletnich, wiec sorr vinetu ja spęłniam swój obowiazek.
  20. [quote name='gossia']Psa dobrze wychowaliśmy! Tylko ona teraz się głupia zrobiła! I dostała czerwonych oczu! Każdy mnie przekonywał itd. ale ty naprawde jesteś wredna i mnie zawzięcie nielubisz więc niemusisz się na mojej......wypowiadać! PS Ja też jestem szczera i właśnie mówie czystą prawde![/quote] O kurka wodna ale się ubawiłam , pies dostaje czerwonych oczu i to powoduje agresje hahaha:lol::lol::lol:i tak nagle pies głupieje :lol::lol::lol: a pewnie właściciel nic temu nie winny:lol:ale z tymi oczmai to mnie ubawiłaś:lol::lol::lol: Jak chcę mogę się wszędzie wypowiadać jak pisze na temat i nie offuję:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  21. Zagłosowałam oczywiście na numer 3:cool3:trzymam kciuki aby się powiodło!
  22. [quote name='Asia&gordonisko']A po co jesteś ciekawa:eviltong:? Jak odejmiesz pewną literkę od wyrazu gołąb to Ci wyjdzie:diabloti:[/quote] Głąb ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='AgaCzips']pisząc to założyłam że pies będzie miał kaganiec podczas zapoznawania się czy objawach jakiejkolwiek antysympatii ;)[/quote] Czipsik wierzysz,że 11letnie dziecko utrzyma psa o wadze docelowej do 60kg na smyczy, psa dopiero dojrzewającego w najgorszym czasie dla samców?i dość ciekawej mieszance gdzie kaukazy są dominantami?bo ja sobie nie wyobrażam
  24. Czaipsik ja nie zamierzam się denerwowac czy jakis kauzaz na mnie sie nie rzuci, czy jakas dziewczyna bedzie beczec bo ja jej wlasny pies prtzewrocil i stukla kolanko gdy jej pies rzuci sie na innego psa impetem
×
×
  • Create New...