-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czipsik sluchaj ja sobie nie wyobrażam dziecka 11letniego z kaukazem o wadze ok 50-60kg. Nie jest to rasa łatwa dla dzieciaka, co boksera oddaje bo z jego agresja sobie nie radzil,a co dopiero kaukaza?? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A i cyz ktoś Ci pozowli użyczyć domku na kąpiel 30min a co wtedy z pieskiem? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A dzisiaj będzie telefon do rodziców Gossia;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']selenga 16:19:39 myślę, że nie byłoby problemu gdybyś: - przestała się kłócić z nimi - napisała do organizatorów i wysłała im ten swój plan dnia - miała ze sobą dorosłe osoby towarzyszące - zgodziłabyś się na telefon od organizatorów do twoich rodziców I robie to właśnie:)[/quote] Proszę napisz mi tutaj ten twoj plan dnia , ui jakie niby chesz miec te osoby towarzyszace? mama czy tata? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja nie wiem czy dla Ciebie jako 11letniej dziewczynce będzie odpoczynek wśród powiem prawdę spitej wiarze? rzygającej przy krzakach? suikającej przy najbliższym drzewku? i gadającej np. o sexie? sorry ale tak wyglada tez zlot osob pelnoletnich szczegolnosci gdy Olek jest w poblizu:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czyli wyszło szydło z worka chcesz jechać tylko dlatego by pokazać psa. A myślałaś,że jak będziesz szła się kąpać gdzieś do domku nie każdy Ci go przyjmie? albo jak będzie padać tgo jak będziecie szli do kogoś do domku tez może ktoś go nie chcieć bo będzie się bał czy coś? Bo w namiocie tym bardziej z takim psem 11letniej osobie nie latwo. 2 lata temu byly osoby dorosle z kaukazem i takim osoba czasem bylo trudno psa temperament utrzymac na wodzy mimo,ze suczka byla fajna. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Gossia fakt faktem jest różnica wieku, my inaczej postrzegamy zlot niż ty, my nie jedziemy pokazac jakiego to pieska mamy, my jedizemy tam wypoczac spotkac sie , pogadac o psach czasem, napic sie, dobrze sie bawic. I w tym chodzi by bylo jak naj,mniej nerwow zwiazanych z pilnowaniem osob niletnich, z psami agresywnymi itp. dlatego stawiamy warunki trzeba sie ich trzymac jesli chce sie jechac. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Dobrze ale później może za tydzień jak poobserwójemy jeszcze psa;) Bo mama mówi że jeszcze zobaczy więc dokładnie nie wiem:shake: Może niepojade ale jak będę jechać to napisze;)[/quote] To widzę,że widocznie źle mnie czytałaś dźwięczę o tym dużo zapisujemy się wszyscy na zlot czy to domek czy namiot na 99% pewni ( bo wypadki chodzą po ludziach) wiec proszę nie pisz mi,zę jednak może nie pojadę czy pojadę sama nie wiesz czego tak na prawdę chcesz:shake: A telefon do rodziców mamy prawo zrobić kiedy chemy -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek']Ranking misterów 1: Baks(yorkowaty) 2: Metro(kundelos pospolitos), Norbert(rudzielcowatość) 4:Astor(dogowatowatość), Ares(owczarkos niemieckos) Ranking miss 1:Sunizmo(białowłosa), Fana(złotowłosa), Fi (brunetka) 4:Sami(długaśnica), Nina(niskowzrostowiec) 6:Ginger(długoucha)[/quote] psss a nie ma macza diuka, i pieknookiej sharon:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Gossiu tak czy siak musimy skontaktować się z Twoimi rodzicami bo masz 11lat, sama osobiście mogę z nimi porozmawiać;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Nie:shake: Ja pojade z Majorą ona ma 23 lata;) I z jej mężem to te 2 osoby towarzyszące;)[/quote] A to ktoś z dogoamanii?bo opiekun to raczej dla Ciebie Twój rodzic . ale i tak coś czuje,że skończy się na rozmowie telefonicznej z Twoimi rodzicami. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Nie myślę że jesteście idiotkami itd.:angryy: I nie kłócę się z wami tylko teraz ja próbuje wam wytłumaczyć! Jeżeli można dodawać filmiki to na wieczór nagram i dodam! Zobaczycie sami:) A co do idiotek itd. To bardzo was lubie! I jakby pani czytała to przepraszałam wszystkich! I nawet panią Bore ! Nie jechanie na zlot to dobra zabawa! Ale też chce jechać z psem! Może ktoś się zgodzi być moim opiekunem?:roll: A jak nie to jadę najwyżej z Majorą![/quote] W Twoim wypadku opiekun nie ma być jakiś dogomaniak ale rodzic, członek rodziny. Niestety jesteś bardzo trudną osobą tutaj na forum wiec nie chcemy miec problemów na zlocie. Jako,że mam swój udział w organizacji zlotu chce by na nim było miło i wesoło, a nie nerwy,stres i kłótnie. Jak chesz tego mixa zabrać tak jak pisałam z prawnym opiekunem, masz dziewczyno 11lat wiec nawet lepiej dla Ciebie będzie z opiekunem jesli bierzesz tego psa. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Normalnie bym go utrzymała! Co ja wam tłumacze najwyżej nie pojade i już!:-( Wójka Kaukaza trzymałam na smyczy itd. Nawet z nim chodziłam po szosie i co? Nic był bardzo grzeczny.....[/quote] Najchętniej czytając Twoje wszystkie kłótnie z nami to nas nazwałabyś kretynkami, idiotkami i głupkami sama mi pisałaś PW,że wneriają Cie niektórzy. Wiec sesns jechania na zlot to pokazanie tylko psa? cyz dobra zabawa ? bo caly czas mam wrazenie,ze jakos tylko prowokujesz tu klotnie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']To nie jest chore! I ja nieważe 40kg:-o Mam 160cm wzrostu i waże.....:crazyeye:[/quote] Ile ważysz i mierzysz mam gdzieś, dałam statystyki przeciętnego dzieciaka w wieku 11lat. Umówmy się tak jak chcesz tego mixa zabrać,ze sobą to weź opiekuna z domu mame,babcie,tate czy wujka lecz nie kolezanke z ławki. Bo na prawdę my nie martwimy się tylko o nas lec też o Ciebie, w chwili obecnej nie zdajesz sobie sprawy jak zlot wygląda my byliśmy i wiemy i dobrze Ci radizmy. Jesteś młodą osobą, ten pies jest duży i silny lepiej naprawę abyś nas posłuchała, -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Jeśli chce jeschać sama proszę bardzo ale nie mogę uwierzyć że rodzice ją puszczają i to z takim dużym psem. Gossia a skąd ty w ogóle jesteś??[/quote] Pati ale nie sądzisz,że to troszkę chore by dziecko jechało z takim psem na zlocie? które nie radzi sobie z resztą swoich psów? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
qw1[quote name='Herspri']a to gossia ma zamiar jechać sama ? :-o W wieku 11 lat daleko od rodziny, sama z wielkim psem i rodzice się tak zgadzają :-o Jestem w szoku, kto będzie za nią odpowiedzialny ? Koniecznie powinna jechać z opiekunem, chyba że ktoś ze zlotowiczów zaoferuje opiekę nad nią :roll:[/quote] Ja w wieku 11laqt jeszcze sama w domu nie byłam zostawiana. Też jestem za tym by jechała z opiekunem pełnoletnim jeśli chce wziąć tego psa. Ciekawe jak reszta się wypowie uczestników. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ale sam fakt,że ty masz 11lat pewnie nie wiecej niż jakieś 40kg a tu pies co ma 50kg. I ty jesteś za niego odpowiedzialna... musze z Asią na ten temat pogadać bo nie podoba mi się to za bardzo. Jak chesz go zbarac to wez ze sobą mame... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Nie zapomnij Gosiu, ze tam będą jeszcze inne psy.. nie wiadomo jak on sie zachowa przy takiej ilości..[/quote] Dokładnie, a z tego co wiem to kaukazy są psami dominującymi a on mix, żeby się w nim coś nie obudziło:roll::roll::roll: -
[quote name='gossia']Sama nie wiem! Tak to bardzo przykre:-(:placz: ale niestety one jest bardzo agresywna!:shake: Musimy:-(:placz:[/quote] Bo psa trzeba umieć wychować by nie był agresywny... i nie powiesz mi,że próbowaliście i nic. Ja powiem tak,że to co robicice to jest pozbywanie się problrmu...przepraszam,ale ja jestem szczera i mowie, to co widzę.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Najmniejszego nie mogę ! Ten jest bardzo posłuszny łapę podaje, słucha itd. i jest bardzo spokojny!:loveu: Nie będzie stresu! A tego już nie wydamy:shake: Pani nie rozumie my musieliśmy ją wydać:-( Niestety:placz: Z psem na zlocie będzie ok;)[/quote] Sorry ale nie wyobrażam sobie Ciebie 11letniej dziewczynki z psem o wadze 50kg... ja Twoim wieku nie umiałam utrzymać 30kg psa na smyczy,który umiał nawet chodzić na smyczy. Nie widzę sobie jak Ty przez 7dni będziesz opiekować się sama z takim byczkiem i jeszcze dbała o samą siebie, no sorry... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']To znaczy że już koniec zapisów? Nie wiem może ktoś zapomniał napisać u mnie gdzie rasy psów Kaukaza/Bernardyna/Mieszańca Tylko przypominam :)[/quote] Doda się w swoim czasie,jeśli tego też nie wydacie:shake: Ale trochę tego nie widzę 11letnia dziewczynka i taki pies...wez se na zlot tego najmniejszego a nie tego, bo my nie chcemy mieć stresu na zlocie. -
[quote name='A$ka']My też już w domu mam foty. - Collie - Aussie - Staffiki - Czechosłowackie - Charciki włoskie - Belga Najwięcej mam Suri :loveu::loveu::loveu: Jak ktoś chce foty z tych wypisanych ras niech pisze :cool3:[/quote] Czekam na oziki;) Wiesz może jak tam poszło?;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dozwolone od lat 18tu:evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=e9Ah1peSByo[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=oc-Mwi5x-4w[/url] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Filmiki z zeszłego roku ze zlotu:lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=_rO25FjChCo[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=joCjIhl21cg[/url] jak widac kazy zyje wlasnym zyciem:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']ale nie będzie tak, że teraz wszyscy tacy napaleni, a potem jak przyjdzie co to czego to każdy sie boi?:eviltong::diabloti:[/quote] No co ty:evil_lol::evil_lol: Mówię Ci na zlocie swojska atmosfera;)