-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
No z jakiegoś głównego dworca PKP
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Lista osób z ubiegłego roku:evil_lol::evil_lol::evil_lol: może tam jeszcze o jakies 5 osob więcej było co nie było na liście[B] 1. Agga+ 2 osoby -namiot 2.[/B][COLOR=black][B]Patikujek + osoba(Manixsa) + 2 psy namiot[/B][/COLOR][B] 3.Aga & Czips-pies-namiot 4.Kara_TC +osoba+2psy-[COLOR=darkorange]domek[/COLOR] 5.asia_pie+1pies Ginger(damska)- [COLOR=darkorange]domek[/COLOR] [COLOR=Black]6.BORA+pies-namiot[/COLOR] [/B][B]7.Mrówa23+2psy-[COLOR=darkorange]domek[/COLOR] 8.bogarka+pies 9.Casia i Figa+pies 10.Agnisia=)+3 osoby+3psynamiot 12.[/B] [B]Anecioreczek+ZonKone+1/2 psy-namiot [/B] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
I dlatego ja ciągle powtarzam że jesli się zapisuje to mieć tą 100% pewność,że się jedzie jeśli chodzi o zgody;) -
Nowe obróżki dla domowych małp :diabloti: Zrobione przez Taks [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik4-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik2-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik3-3.jpg[/IMG]
-
W końcu mamy gdzie spać;) Czy z ulicy Brzoskwiniowej da się łatwo dostać na miejsce wystawy? komunikacją miejską? i czy na ulicę Brzoskwiniową da się łatwo dojechać jakimś mpk z dworca?:evil_lol:
-
Do mnie jak pisałam doszło, i do znajomej również ;) Ja się ciesze,że tym razem nie jestem zmuszona jechać pociągiem bo ostatnim razem pies podczas trasy na wystawę dość mocno się wybrudził:evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
KaRa_ replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Śliczny jest:loveu::loveu::loveu: BRAFujesz mu?;) -
Do mnie również numerek w poniedziałek doszedł;)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
KaRa_ replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
A ja właśnie zauważyłam,że w Łodzi mogę zobaczyć Franie:evil_lol:bo będę oba dni urzędować na wystawie;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Przypominam o płaceniu już całych kwot do końca kwietnia;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A ja na aussikowym właśnie widziałam śliczne zdjęcia pozowane mudikowo-aussikowe :diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']yy to w takim razie co? mam szukać domku 2 osobowego, którego nie ma? Dlaczego pary nie mogą mieć kogoś w swoim domku? Ja z Komarem tez mamy wyrzucić Kare z naszego domku?:evil_lol: A poza tym to wydaje mi sie ze w 3os domkach będą jakoś rozdzielone pokoje, wiec nie wiedzę problemu.. A mijanie sie w drodze do kuchni chyba nie jest aż tak straszne:eviltong:[/quote] Nie ma niestety domków dwuosobowych wiec trzeba sobie radzić;) Ja tez będę z parą w domku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale ja już przyzwyczajona i oni tyż nawet pies się przyzwyczaił:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']Tylko do ppar nikogo nie wciskać bo to tak głupio.... i.. no wiadomo o co chodzi;).[/quote] No ale same pary nie mogę miec calego dla siebie domku bo gdzie inni? a jak wiadomo sa po dwa pokoje wiec spokojnie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
JA nie mam ochoty 150razy pisac do moda o usuwanie jej postoów :shake: niech se założy swój temat, ale smiecic mi tu nie będzie!! i najlepsze gnębi mnie na gadu-gadu:angryy: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Wiem o danej rasie tylko źle się wyraziłam czy wam nie będzie przeszkadzać taki pies?:razz:[/quote] Ty się ciągle się wyrażasz źle jak widzę! I ciągle kręcisz, mataczysz i w ogóle...nie lubię takiego zachowania, i robię się wtedy zła, a ty mnie do tego prowokujesz coraz bardziej... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Sorki ale źle to przyjeliście :) Nie oddałam żadnego psa. Nie wzięłam żadnego psa. I chce kupić Dogue de Bordeaux z rodowodem i może kupię nie wiem. Jak kupię to nie prędko dopiero za jakiś miesiąc. I nie zmieniam psów jak rękawiczki:) Mylicie się;):razz:[/quote] Chcesz kupić psa i nic nie wiesz o danej rasie,że tutaj się pytasz na forum czy są dominujące? sorry ale to żenujące... -
[quote name='Ilka21']no ja też mam nadzieję,że padac nie będzie bo nie po to robię psa 3 godz żeby potem wyglądał jak w czasie kąpieli:evil_lol: a włąnie czy cała wystawa odbywa się na dworzu czy może ozdóbki jakiś dach nad głowa będą mieć?[/quote] Też mnie interesuję,czy po wyjściu z ringu będę miała gdzie się schować gdyż po chorobie dopiero co jestem;)
-
[quote name='Justa']No właśnie widzę, że Deltunia luzem lata :multi: Grzeczna pannica i jaka mądra :loveu: A Spike, to tak czy siak pies i nie będzie sie tak pilnował jak suka - w końcu ma milion ważnejszych do ząłatwienia spraw :lol: A tak mi sie przypomniało, jak Duke przyjechał do Ciebie, to z czekoladami wogóle nie miał kontaktu i mówiłaś, że nie wiesz czy kiedykolwiek będzie miał - a tu proszę - takie dzikie harce z Deltką :loveu: Kocham Twoje stadko ![/quote] Z Deltą to codziennie się tłuką nawzajem,latają i w ogóle bo mają podobny styl zabawy czyli jak najbardziej na ostro;) No i ma z Spike trochę kontaktu ale czuje do niego respekt i nie zaprasza go do zabawy na spacerach, a z Sabą wolę nie ryzykować bo wiem,że ona jest nieprzewidywalna:roll:
-
[quote name='Justa'][URL]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik7kopia.jpg[/URL] moja mooooooja ! :loveu:[/quote] Justa nie wiem czy zauważyłaś lecz Delta już jest non stop spuszczana ze smyczy sterylizacja pomogła no i linka:multi: Szkoda,że na Spike ta metoda nie działa;)Ale chociaż jednego psa z ucieczek nawróciłam, chociaż czasem się zdarzają,ale to już bardzo żadko;) Mudik lecz trzeba zauważyć, iz Duke ma krzywe uszy jedno wyżej drugie niżej i to też daje taki głupi efekt;). No i ja się na tym nie znam tylko denerwowały mnie te kłaki a w nich pełno gałązek po bieganiu w chaszczach czy tarzaniu się na patolkach:diabloti:. A których włosków?:cool3:
-
[quote name='anetta']Po baardzo długim czasie zaczęłam rozróżniać Spika od pozostałych :lol: :evil_lol: Ale nie umiem rozróżnić Saby i Delty :evil_lol:[/quote] Saba duża i gruba, Delta malutka z lisim pyskiem:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Zlot może być wszędzie gdzie się chce gdy znajdzie się dobry organizator;) Ale morze najlepsze dla psów nie jest akurat;). Ale myślę,że jak będzie w Sierakowie fajnie to się zatrzymamy tam na jakieś 2-3lata;) niech tradycji troche będzie;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='gossia']Mam pytanie... Czy Dogue de Bordeaux nie jest dominujący? I czy z takim psem bym mogła przyjechać na zlot?[/quote] A co kolejny pies?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Dzięcioł ma troszkę tłuszczyku:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']hej wszystkim :D nie było mnie trochę czasu i się wybiłam z tematu :P mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym agility? Będzie na zlocie? I jakie podchody?? :D Powiedzcie mi wszystko :P[/quote] Niektórzy wymyślili,że będą się bawić w podchody, a inni,że agility na zlocie, a jeszcze inni,że będą robić poranne zaprawy :evil_lol: -
Staruszka Sabcia [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik18kopia.jpg[/IMG] i staruszek Spike [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik19kopia.jpg[/IMG] a na koniec gówniarz Duke po małej zabawie jego uszami :diabloti: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/opik20kopia.jpg[/IMG]