-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][I][B]hmm no macie rację,ale wtedy reszta by musiała dopłacać za większy domek tak ? [/B][/I][/quote] nie;) Dopłacanie będzie albo nie jeśli znajdziemy daną ilość osób bądź zrezygnujemy z dwóch domków. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Jest możliwość dostawki, ale chyba lepiej byłoby gdyby oni wzięli domek 5os, bo wszyscy razem będziecie mieli jeszcze ok 7 psów w domku, więc dla Waszej wygody lepiej wziąć większy domek;)[/quote] Dokładnie o to mi chodziło;) Bo w tym domku będzie mieszanka wybuchowa jeśli chodzi o psiaczki:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]No w sumie tak, ale potrzebna jest zgoda reszty domkowiczów :p[/I][/B][/quote] To spytaj reszty na PW. Tylko wtedy oni muszą mieć większy domek -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]hmm a jak załóżmy ja się dostawiam na 3 dni do domku albo pod namiot to jak to to ma być?[/I][/B][/quote] Płacisz i dajesz dane to jestes na zlocie tak w skrócie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Przypominam iż są jeszcze miejsca w domkach ;) Wiec proszę ładnie reklamować zlot na swoich fotoblogach, wśród dogomaniackich znajomych:evil_lol: Przypominam o płaceniu za zlot,bo księgowa się nam niepokoi :evil_lol::evil_lol: Ci co nie podali jeszcze numeru tel i swoich danych proszeni są to podać bo jest to ważne by mieć kontakt jakby ktoś na zlot nie dojechał itp, no i na miejscu jakby coś;) -
[quote name='Zajgo'][B]KaRa_ [/B]tak był :) przyszliśmy zobaczyć o co chodzi w tych wystawach, mały w życiu tylu psów nie widział i to w jednym miejscu ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10296219&postcount=3625[/URL][/quote] To Was widziałam;) bo rzucił mi się w oczy mały węgierski chłopaczek:evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Okamia']w końcu mam zgodę mamy więc zgłaszam się [B]Okamia + pies (w typie siberian husky) i oczywiście chcę koszulkę zlotową ;) [/B][/quote] domek?na ile? i wszystkie dane do Asi czyli imie i nazwisko plus nr tel do ciebie, i jesli jestes niepelnoletnia do rodzicow;) i inni co o tym zapomnieli rowniez!! -
Czy Zajgo czasem nie był na wystawie w Gorzowie?:cool3:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]Olek mnie namawia żebym jednak wpadła na weekend do Was...oczywiście zaprosił do domku... :eviltong: nie wiem czy osoby , które z nim są w domu zgadzają się? :cool3:[/I][/B] [B][I]Przyjechałabym na [COLOR=red]piątek - niedziela albo na sobota-niedziela[/COLOR] (zależy jak będę pracowała).[/I][/B] [B][I]Jestem chętna na koszulkę fourumową...załapałam się?:p[/I][/B][/quote] Na koszulkę wydaje mi się,że raczej tak. Asia mam nadzieje,że powie Ci jakie to beda koszty;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Oj nie do dentysty nigdy:evil_lol: Po zaczęciu leczenia kanałowego nie poszłam już na dokończenie i efekcie mam złamany ząb ale nie pójdę tak czy siak:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ludzie zgłaszać się są jeszcze wolne miejsca w domkach:diabloti::diabloti::diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Komar spać miałeś iść podobno:eviltong: A mi się dzisiaj śnił zlot:evil_lol: było buuużo ludzi, a z psów to tylko Duke Kary:evil_lol:[/quote] A dlaczego tylko mój świr był? i co znów w Twoim śnie narozrabiał?:mad::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']No wlaśnie ;D Gratki za I miejsce [SIZE=1][COLOR=White]na jednego psa w klasie:D[/COLOR][/SIZE][/quote] Komarku bardzo śmieszne:eviltong:to nie jest popularna bynajmniej rasa by czesto miała konkurentów:evil_lol:ale w zeszłym tyg zgarnełam na porównaniu z suczką ( i to jaką:loveu:) NJwR:diabloti::diabloti::diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']:-o no to gratulacje :multi:[/quote] Dziękuje;) Może w Gdyni się z Diuczkiem pokażemy na wystawie;) -
Duke ma identyczny wzrok albo jak jest głodny albo gdy chce wymusić zabawe, albo przy szkoleniu myśli,że za piękne oczy dostanie i robi takie słodziutkie spojrzenie:lol: Ach jak ja uwielbiam główkę Loci ma ją prześliczną :loveu::loveu:. Tośka może kiedyś umówimy się z psami na spacer? bo Loca na spacery się na daje bo umie olać mojego diabełka;).
-
[quote name='asiol']Gratulacje KaRa :) My mamy obiecującą Było strasznie gorąco, małe przejścia między ringami i co chwilkę ktoś mnie deptał :P[/quote] Ja też miałam obiecującą jak po raz pierwszy psa wystawiałam;)był wtedy wystraszony bo wystawa była u nas w Poznaniu w halach. A co do wystawy fakt było ciepło, przejścia minimalne aż przez to mam całe buty brudne bo każdy deptał mnie, i psa bo ludzi dużo a miejsca malutko:shake::angryy:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A ja dzisiaj przejeżdżałam niedaleko Sierakowa :evil_lol::evil_lol: bo jechałam na wystawę i zdobyliśmy złotko:loveu: -
[quote name='zakla']No szkoda, ale tak, jak napisalam na ozikowym- super, ze czarnuch zaczyna nabierac pewnosci siebie, i oby tak dalej :D Jak moj lysy i maly potfooooor ma juz dwa wnioski, to i Wy bedziecie mieli, bez obaw:evil_lol:[/quote] Teraz to już gorzej bo mało czasu i nie mam z kim się zabrać na wystawy:roll:
-
[quote name='zakla']Czyli drugie ZwMl?:loveu:[/quote] No tytułu nie dostaliśmy, a szkoda;)
-
My wróciliśmy już 1.doskonała złoto czyli całkiem fajnie jak na mojego tchórzliwego psa do Panów sędziów :multi::multi:
-
Dziękuje bardzo, a raczej Diuczek dziękuje;) Duke bardzo polubił wystawy bo ma tam możliwość pobawienia się z psami;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Na praktykach nie jest lecz na wczasach z rodzinką;) W Dąbkach gdzieś ponoć okolicach Koszalina;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Rose teraz szybko się nie odezwie bo relaksuje się nad naszym Polskim morzem;) -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Wszystkiego najlepszego dla Ginger, dużo smakołyków i zabawek:cool3::smilecol::tort::BIG: -
Muszę się pochawalić:multi::multi::multi: Duke czyli BLACK BUT KIND Preeminent Line na międzynarodowej wystawie w Lesznie zdobył: 1.dosk,złoto, zw. mł, NJwR :multi::multi::multi: Czyli zaczynamy robić młodzieżowego championa :multi: