Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Sharon [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wrzes074.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wrzes077.jpg[/IMG] Duke [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wrzes061.jpg[/IMG] i Bajra:loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wrzes162.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wrzes176.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Asia & Ginger']Ciekawe dlaczego? :roll: :diabloti:[/quote] Mała Aniusia zapominała,że ptaszki też jedzą:evil_lol: JA uwielbiałam Ani ptaszkom dosypywać jedzonka:lol::lol:
  3. Śliczne papużki:cool3::cool3::cool3:
  4. [quote name='olekg18']Bo jakbym myślał. A może mnie nikt nie polubi. A może moje psy bd odwalać maniane(i tak odwalają:P) A może to ,a może sramto. To nigdy nie zdecydowałbym się na 1 zlot.Na którym zresztą zraz po czipsowej byłem najmłodszy.W dodatki ciota na max ze mnie byla wtedy:P A potem drugi zlocik i ORZECH .Potem 3 ROSE i Asia i ŻYWCE.Teraz 4 i Żywce tym razem sztuk 4 i wiele innych zaj...stych osób:) Tipsy w górę uła uła.Koma przyjedź powyjadamy razem orzeszki ze snikersów haha:)[/quote] A nie wspomniałeś,że na drugim Twoim zlocie o mnie! o wspólnym o bardzo wczesnej porze spacerze w okół zamku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. KaRa_

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wiq']w Poznaniu?:cool3:[/quote] Warszawie :evil_lol:nawet mam parę zdjęć:lol:
  6. [quote name='Estera']no jak widać, nie. a zapomniałam, na początku Ania mi sama kazała z przodu usiąść :eviltong: Później się zamieniłyśmy ;)[/quote] A mówiłas,że jak siedzisz z tyłu to momentalnie Ci wszystko się podnosi (czytać wymiotujesz):lol::lol::lol:
  7. [quote name='Estera'] Gdzie tam, nie widzisz, że Ona z przodu siedzi? :eviltong: Zdjęcie spodni Rose robiła :cool3:[/quote] I się nie porzygałaś?:-o:-o:-o
  8. Estera znów jechałaś na przednim siedzeniu? I Anka Cie nie zabiła? przecież tak ją to wkurzało,że ona musi siedzieć na tylnym zamiast przy swoim chłopie:evil_lol:
  9. [quote name='Rinuś'][I][B]Dobra niech Ci będzie..Oni się z Tobą policzą, a nie ja :diabloti:[/B][/I][/quote] Hahahaha:evil_lol: Oni policzą? haha:evil_lol:
  10. [quote name='Rinuś'][I][B]Jeśli już to [COLOR=red]KOGO[/COLOR] :diabloti:[/B][/I] [I][B]a Ja nie mam Ich na co dzień i Estery też nie mam, więc każde odwiedziny są bardzo miłe :cool3:[/B][/I][/quote] czego:lol::lol:
  11. [quote name='Rinuś'] [I][B]Za to dzisiaj Oni mogą nam zazdrościć :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [/I][/quote] Czego Ani i Grzeska? :evil_lol::evil_lol: Ja Anke mam na codzien, a Grzeska tez nie zadko:evil_lol:nudni sa:lol:
  12. KaRa_

    Brutus i Salma ;)

    Nie upij mojej sąsiadki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Jutro będę rozmawiać z kierowniczką w sprawie skarbonki dla Pixie bo wcześniej nie miałam kiedy;). W King Crossie sporo osób daje pieniążki dla schroniska w Obornikach więc i na Pixie może coś by się uzbierało.
  14. [quote name='Paulina87']Tak to był ten spanielek.[/quote] Słyszałam,że byłaś u mnie w sklepie. I kumpela mówiła,że chcą Cię z wolontariatu na Bukowskiej wyrzucić przez pomoc Pixie?:crazyeye:.
  15. [quote name='Koma']W końcu by wypadało :evil_lol: Wy już dość zgraną paczkę tworzycie, "nowych" do niej wpuszczacie? :cool3:[/quote] Wpuszczamy;)
  16. KaRa_

    owczarki kelpie

    [quote name='Mokka']Bambi jest prawdopodobnie 4-tym kelpikiem w Polsce, ale 100% pewności nie mam...[/quote] Wiem,że ktoś w towarzystwie calte dogów ma jednego, oraz kiedyś rozmawiałam z jednym Panem co ma czarnego workinga i pracuje przy bydle gdzies w Małopolsce.
  17. [quote name='Asia & Ginger'] :roflt: Cała Kara. :evil_lol: [/quote] No co:evil_lol: i kupiłam 2 comfota taśmę ach jak fajnie się trzyma w ręku:evil_lol:
  18. [quote name='Justa']oooo Pola Mokotowskie :cool3: ale jeszcze ciepło było, więc średnio aktualne te fotki :diabloti: kolejna w wawie była i sie nie odezwała ani słowem :shake:[/quote] To było w zeszły weekend;)Ja byłam parę godzin w Warszawie bo od 7 do 17:30 jedynie by zrobić wspólne zdjęcie owczarków australijskich i poogladać zawody frisbee;)
  19. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4250.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4223.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4175.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4157.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4155.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4545.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4523.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4519.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4531.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4538.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Mysia_'][URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4508.jpg[/URL] jaka banda :loveu: pewnie wszyscy się na Was gapili :evil_lol:[/quote] no co Ty tam było mnóstwo wiary z psami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo były zawody frisbee oraz spotkania różnych ras np. westów, husky, flatów;)
  22. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4429.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4431.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4508.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4542.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4537.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4257.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4409.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4413.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4417.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4423.jpg[/IMG]
  24. Aussikowe spotkanie w Warszawie;) [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4084.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4128.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4166.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4173.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4183.jpg[/IMG]
  25. Ja mam tylko 4 kontaktowe psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo dwa nie bardzo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo jeden głuchy ( Saba), a drugi węszyć i zabić ptaszki i myszki (Sharon):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...