-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ja się o 10 wystawiam, później jakieś zakupki, pochodzenie między ringami i ozikowy spacerek:evil_lol: -
[quote name='wiq']oo.. to przywieź mi dławiącą :P[/quote] Ok ;) jest czarna więc akurat pasuje:evil_lol:
-
Jedną dławiącą, drugą nie;) Mój lepiej biega na tej nie dławiącej, bo mi głową nie wierzga :evil_lol:
-
[quote name='olekg18']wiq wysprzedała wszystko hahah i nie ma na czym psa wystawić:D Na kolczatce ją wystaw[/quote] Sądze że by się super prezentowała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja tam kiedyś chciałam wystawiać na zwykłym łańcuszku dławikowym :evil_lol:
-
[quote name='wiq']e.. ja tam nie lubię wystaw, ale ta prawie na własnym podwórku.. :lol: ma ktoś pożyczyć ringówkę? :lol:[/quote] Mam dwie czarne:evil_lol: wiec mogę jedną pożyczyć:lol:
-
[quote name='wiq']oj tam, ja mam koszmarki i co :evil_lol:[/quote] najważniejsza jest atmosfera, a nie jakieś tam tytuły i medale:evil_lol:
-
[quote name='wiq'] Kara, jak możesz tak mówić :P [/quote] Bo wiem,że mam brzydkiego psa :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='wiq']Kara, a nuż się uda :evil_lol:[/quote] Z moim psem nie da się nic wygrać :evil_lol:
-
[quote name='wiq']na fajerweki się nie nastawiam, raczej jadę towarzysko :evil_lol:[/quote] oo tak samo jak ja:evil_lol::evil_lol:
-
Ja nadal jeszcze swojego aparatu nie wyczułam a mam już go troszkę czasu;) Może przez to, iż mało go używam, mało się z nim bawię zdjęcia mi wychodzą takie se. Tylko czekam aż troszkę luzu będę miała i weny twórczej :evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop227.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop311.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wrzes061.jpg[/IMG] Co mnie najbardziej drażni,że zawsze poobcinam sobie coś na zdjęciach ja chyba ślepa jestem robiąc fotki:evil_lol:
-
i frisbee wyskok między nóg [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop279.jpg[/IMG] a tutaj to co się nieraz nam zdarza puszczanie dysku przy łapaniu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop284.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop293.jpg[/IMG] tutaj kiepskie [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop352.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop354.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop259.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop262.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop228.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop227.jpg[/IMG]
-
Spacer nad Rusałką [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop302.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop299.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop311.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop316.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/uop332.jpg[/IMG]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='basia bonnie'][SIZE=1]przyjedziecie jednym pociągiem?o której planowo będziecie na dworcu?:cool3::)[/SIZE][/quote] Jedziemy tą samą trasą wiec raczej jednym, co nie Asia?:lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Bardzo śmieszne, bardzo. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif[/IMG][/URL] :mad: Ja ostatnio tak zawsze niestety... :placz:[/quote] Asia pociesze Cię w sobotę wygonię Cie bardzo wczesnym pociągiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger'] To nie moja krowa. :mad: To jedna z 2 czy 3 krów w mojej wichurze. :evil_lol:[/quote] Taaa,taaa ja wiem swoje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Asiu zachorowało Ci się czy mi się wydaje,że jeszcze nie ma 12tej a Ty na nogach :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Asia nie chwaliłaś się,że masz krowę:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no wiesz co nie dbasz o nią:crazyeye: szybko trymerek do ręki i krowi ogonek doprowadź do porządku :lol::lol::lol: -
[quote name='olekg18']A ja kiedyś czesałem chomika szczoteczką do zębów ,a potem mi spadła na jego główke :( i Łatka zemdlała ,ale potem się ocknęła:)[/quote] Mam nadzieje,że wcześniej tą szczoteczką nie myłeś zębów:evil_lol:bo pewnie te zemdlenie było efektem substancji i oparów z szczoteczki a nie uderzenia:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Mysia_']przeciez liczą się intencje :diabloti::evil_lol: chciała dobrze :eviltong:[/quote] Ale ja do dziś się nie mogę pozbierać przez to, zazazabiła mojego przyjaciela :placz::placz::placz:
-
[quote name='rose']Ja jej nie zabiłam:placz::placz: Nie powiem kto tu zabija zwierzęta i zrzuca chomiki na ziemie:diabloti:[/quote] Ale zabiłaś mi rybkę :placz::placz::placz: Ona mi przekarmiła rybkę i zdechło się jej:placz::placz::placz:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
I jak bierzesz Gingerke w sobote?:evil_lol::evil_lol: -
ja mam pytanie czy 17tka odjeżdża przy PKP? i ile się jedzie od PKP na stadion?
-
[quote name='Sweetaśna']pociągiem samej mama mnie nie chce puscić... a wy kiedy jedziecie?? i na jeden dzien czy na oba??:D[/quote] Na jeden;)
-
[quote name='Sweetaśna'][SIZE=5][COLOR=red]Ja szukam transportu dla jednej osoby bez psa do Wrocławia z Poznania w sobote i z Wrocławia do Poznania w niedziele...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]Dokładam sie do kosztów paliwa :)[/COLOR][/SIZE][/quote] Pociągiem:evil_lol::evil_lol: My tak robimy:eviltong:
-
Bajra jest Julki;);)