Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Pierwsze kroczki, pierwsze kropeczki i pierwsze spojrzenie na świat :wink: [img]http://photos.heremy.com/era/33304020693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/33304420693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/33304520693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/33304720693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/33305620693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/33307020693.jpg[/img]
  2. Eee wtedy była ładniejsza taka czarno-biała, a teraz niewoadmo jakie to jest :lol:
  3. Przeglądałam dzisiaj starą galerie i znalazłam zdjęcie Sharon jako kilku dniowego szczeniaka :) [img]http://photos.heremy.com/era/31323120020.jpg[/img] Taka to zniej czarno biała krówka była [img]http://photos.heremy.com/era/32558320693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/32558920693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/32557120693.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era/32557220693.jpg[/img]
  4. Troche dzisiejszych zdjęć, są bardzo kiepske bo aparat mi się zaczął chrzanić :-? Era i kotki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h24.jpg[/img] Fiołek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h20.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h17.jpg[/img] Czarna [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h18.jpg[/img] Ruda [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h16.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h2.jpg[/img]
  5. Bo troche marudziłam,że mają mnie ponieść, i że chcę przerwe i że dalej nie idę :oops:
  6. Szpila jest the best :wink:
  7. Lubię :lol: :lol:
  8. Znajomi chcieli mnie w połowie drogi porzucić :( bo niby marudziłam :wink:
  9. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Przyznam się Ci Dbsst,że za truflami nie przepadam :lol:[/quote] uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Szpila jestes bezpieczna wylas z pod stolu ;) :lol:[/quote] Hmmm trzeba Szpile jeszcze postraszyć, powiedz jej,że ma oczka jak migdałki :lol: :lol:
  10. Bo będzie lepiej, bo wygodniej :lol:
  11. Przyznam się Ci Dbsst,że za truflami nie przepadam :lol:
  12. haha :lol: :lol: Następnym razem pojadę samochodem :lol: Zrobie prawko i jazda :lol:
  13. Jaki ten trufel śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miodzio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Dzisiaj napewno zdjęć czekoladek nie będzie bo boli mnie każdy mięsień więc nie będe ich ścigać aparatem :( A do świętości mi daleko :lol: odrazu z ryby jak wyszłam szłam ok8km piechotą w środku nocy na dworzec :lol:
  15. Hehe będą miały miłą pobudkę zwalenia z kołdry :lol:
  16. A ja siebie widziałam :lol: Stałam bo chciałam przejść :lol: Ale tam było 150tys ludzi więc i tak szybko przeszłam :lol:
  17. Ja sobie zrobiłam łóżeczko, bo zaraz idę spać ale niestety już mi dwa psy zajeły mi łóżko oraz 3 koty :-?
  18. Taaa każda ściema jest dobra :lol:
  19. Trufelek jak słodziutko śpi :angel: Dbsst Ty taką masz lodówe w domu,że Szpilka musiała wejść pod koc???Widać czynszu się nie płaci :lol: :lol:
  20. Żałuje,że tęczy nie zrobiłam zdjęcia bo tak ładnie obieła swoimi "ramionami" rybe :wink: Jak stanełam o 1w nocy w kolejce żeby przejść przez rybe to o 3.30 przeszłam :lol: Byłam w TV :lol:
  21. Tu kilka bardzo słabej jakości zdjęć, jak jeszcze nie padało :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h6.jpg[/img] Niebo [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h4.jpg[/img] A tak harcerze (?) spali na dworcu :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/h7.jpg[/img]
  22. Kara była w Lednicy 8) Teraz ledwo żyje, była tam burza i się przeziębiłam. Prtzeszłam ponad 15km w deszczu i słońcu z obciżonym plecakim, teraz ledwo żyje... Od 15 do 6 w rana cały czas byłam na nogach i ledo żyje :-?
  23. Jakie mięśnie :lol:
  24. Wystarczyło,że mnie troche czasu nie było a tu tyle stron miałam do czytania, zlitujcie się nad moimi gałkami ocznymi :lol: :lol: :lol: A Szpilunia miodzio :angel:
  25. Dbsst zrób takie zdjęcie :D Bo jeśli nie zrobisz to truskawek nie dostaniesz :lol: Ja zmykam bo jade na Lednice :wink:
×
×
  • Create New...