Już mi się nie chce wakacji, jeszcze się nie zaczeły a mi się nudzi, bo w szkole wogóle nie mamy zajęć,że przychodziliśmy na pierwszą lekcje sprawdzili obezność i won do domu :lol: Aż dziś z nudów posprzątałam cały dom, a troche tego wszystkiego było :wink: Psy prace mi utrudniały bo Sharon rozerwała poduchę i musiałam od nowa pokój sprzątać, a ona takie cielęce oczka robiła, to aż żal było na nią podnieść głos :wink:
Troche czekolady dla tych co lubią słodkie :lol:
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d35.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d34.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d33.jpg[/img]
i morda Spike
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d20.jpg[/img]