Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='daga10011']dbst-ja tu najwieksza gadula nie jestem 8) :evilbat: .KaRA-MALENKA PLACZE BO DO DOMKU CHCE JUZ :lol: za nami teskni :wink:[/quote] Taaa, jeszcze ciebie nie zna a już tęskni :lol: :lol: :lol:
  2. Ooo tak koncercik :D
  3. Z lekka boli :lol: Dbsst jakbyście były w tą niedziele to o której?
  4. Ja chcę Szpili płytę z autografem!!
  5. Ty masz pecha,że Ci się drze? :o To ja moje uszy muszą to znosić :lol: teraz to cała czwórka mi tu śpiewa :lol: A psy piszczą a ja im nie pozwalam do pokoju wejść i się denerwują :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/k53.jpg[/img]
  6. Daga Twoje dzieciątko najbardziej mi się drze! miauczy i miauczy i chodzi po rodzeństwie a tamte nie mogą spać :lol: chyba szuka mamusi a ta popija mleczko :wink:
  7. Ugryzł mnie kot i aż krew mi z palca poleciała, jak go bandażem z cebulą obwiązałam :o Mycha próbuje kociaki mi przenieść do szafy :-?
  8. octem zrobiłąm i teraz kot śmierdzi ale czego się nie robi, poszukam witaminy C bo napewno to jest bo ostatnio kupiłam. Żeby mod nie zamkną tematu fotki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/k9.jpg[/img] grubokoścista [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/k41.jpg[/img]
  9. Już dawno przeszukałam apteczkę i nie ma wapńia :o Jak zawsze było to nie ma :-? Ale i tak najgorzej nie wygląda, z rana pojade do weta
  10. Na odwyk z Szpilą :lol:
  11. Jutro zadzwonie do schroniska, i wypytam się o to szerzej. Słuchajcie Rudej coraz bardziej puchnie szyje a bo lezy koło mnie, to jest twarde, boję się,że to bardziej jej ta szyja opucnie, co zrobić żeby zmiejszyć opuchlizne???
  12. Moją mamą właśnie myśleliśmy kto by nam mógł pomysł i mamy osobe tylko musimy się jej spytać! Jest to mojej mamy koleżanka w średnim wieku, sama ma psa z schroniska, dokarmia bezpańskie koty i jeszcze mieszka w dzielnicy gdzie jest mnóstwo bezpańskich kotów więc może się udać. Trzymajcie kciuki,żeby się zgodziłą! Ale czy oni dadzą mi te koty???
  13. Więc jest jeden z dorosłych jest jeden kocur, i 3 kotki. Ostatnio jedna znikła bo były 4 :( i jest jest jeszcze jedna kotka ale nie da rady sie jej złapać przychodzi bardzo żadko i jest strasznie zdziczała. Malawaszka tu nic od mamy nie zależy, tylko finanse. Ale jutro zacznę szukac odoby co pujdzie na ten podstęp z meldunkiem :wink: A jak już mam pecha z kotami to przyszła kotka jedna i ugryzła ją osa czy pszczóła idę jutro z nią do weta bo opuchła jej szyja....
  14. [quote name='Poświata'][b]Arima[/b] ja wszystko rozumiem. Teraz ma możliwość, a jakoś nie skacze z radości :( , tylko z góry zastrzega że się nie uda :roll: . To co, może pojechać do niej, przywieźć koty do Warszawy, zrobić sterylki na koszt miasta, odwieźć i będzie ok??? To samo może zrobić sama w Poznaniu, tylko trzeba ruszyć głową i pokombinować.[/quote] Cieszę się i to bardzo!! Tylko dajcie mi jakiś tydzień czasu na znalezienie osoby z meldunkiem poznańskim. Nie powiedziałam,że się nie uda.
  15. Poświata ja nie powiedziałam,ze to zły pomysł. Bardzo mi się podoba tylko,że ja mam rodzinę o meldunku poznanńskim ale jestem z nimi skłócona :oops: Ale popytam po znajomych, napewno jakas odbra dusza się znajdzie i pomoże. ?Musiałaś mnie na PW źle zrozumieć, bo nie jestem rozkaprzyrzoną małolatą ooo są małe kotki i jest super, ja naorawdę ich nie chcę ! Nie chcę żeby rodziły się koty i psy bo dużo nieszczęścia jest na świecie. Ja na prawdę chcę je wyzsterlizowac i skorzystam tej okazji z schroniska jak znajdę osobe. Ale mam jedno pytanie czy mi tych kotów nie odbiorą?? bo przyzwyczaiłam się do tych dorosłych, karmię je, wychowałam i pokochałam :oops:
  16. Kociaki słodziutko piją teraz mleko od mamuni :wink: Przed chwilą wróciłam z spaceru no i byłam u kumpeli i już dziś mi nerwy nie wytrzymały bo obserwuje u niej taki widok,że od około 2tygodni jeden jej psów jest uwiązany na łańcuchu bez normalnej budy. I mówię jej,że mam bude i jej dam a ona nie, pytam się czemu, a ona bo i tak chce się go pozbyć, To oferuje chociaż pomoc ,że wpadne jutro zrobić zdjęcia jemu i poszukam na necie... A ona,że nie... :( Ale i tak na własną rękę będę szukac
  17. [quote name='daga10011']wika sie bardzo zdziwila ze to takie male :lol: .ale pierwsza fote Kajuni tez widziala taka co na dloni lezala :lol:[/quote] Nie dziwię się :lol: Bo Kaja a kiciuś to różnica nawet w tak młodzięczym wieku :lol: :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/cef.jpg[/img] i same maluszki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/mal.jpg[/img]
  18. hehe :lol: Daga pokazywałaś już mężowi córeczkę??a Wiki siostrzyczkę?? :lol: :lol:
  19. Troche zakociła mi się galeria :wink: Więc teraz trochę psiaków [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d5.jpg[/img]
  20. Ja bym te koty sama wysterlizowała i nawet była taka myśl, lecz po śmierci mojego taty gorzej było z kasą i tak te koty się mnożą :(
  21. [quote name='malawaszka']i pamiętaj, żeby spytać weta o jakąś zniżkę bo będzie więcej kociaków sterylizowanych :fadein:[/quote] Podzwonie poniedziałek po gabinetach i zoriętuję się ile gdzie wyjdzie cenowo. Dbsst i jak pojutrze wpadasz? :wink:
  22. Zoriętuję się.... Wy jesteście za dobre :oops: Tak pijemy mleczko [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/k73.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/k70.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/k71.jpg[/img]
  23. Specjalnie dla Was zdjęcie mamuśki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/k68.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/k62.jpg[/img]
  24. Zanudzać???Co Ty mówisz nad nigdy Szpila nie zanudzi :D A jakie wąsy Szpiluchna ma :lol:
  25. I jak ja wam się odpłace? :oops:
×
×
  • Create New...