-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Teraz zdjęcia mamuśki z dzidziami, które od wczoraj już widzą :D Mamusia Mycha [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s10.jpg[/img] Dzidzie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s6.jpg[/img] Najprawdopodobniej 2 kotki i jeden kocur odemnie pójda w przyszłym tygodniu na sterylkę i kastracje :angel: Jak się ciesze! Kocia mamusia jeszcze nie idzie, bo wiadomo karmi maluszki :wink:
-
I jak byłaś na konikach? tańczyliście z tym przystojniakiem ( :lol: ) co prosił o taniec??? :lol: :lol: :lol: Jak wracaliśmy to były koniki :wink:
-
O Jankowicach "niedaleko" mnie :lol:
-
[quote name='Koma']Naprawdę Sharon wygąda jak staruszka :o Haha KaRa jakies triki wykorzystała do tej sesji :lol:[/quote] Haha wystarczło,że Sharon zrobiła dziurę w worku z gipsem :lol: Co tam jest? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n9.jpg[/img] Mamcia chodz zobacz [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n24.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n10.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n22.jpg[/img] Ooo widać naszą chałupe, za drzew :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n36.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']a ja na 70 tez :lol:[b] ...reszta zalezy od TZ ale jak ja sie zapre to z reguly wygrywam :lol: [/b] [/quote] Haha baba z jajami :lol: :lol: :lol:
-
Delcie to aż ślinka na jego widok cieknie z pyska :lol: :lol: Śliczniutki, cudaśny!!!
-
Witamy!!! Dbsst lepiej żebyś nie czytała tego co się nagromadziło :lol: czyli w pazdzierniku znów wpadasz tresować Meza? :lol:
-
Ale spaślaczek :lol: :o :lol: , Asiunia dawaj więcej fot JRT :wink:
-
[quote name='daga10011']corcia mie bardzo podoba :lol: a Sharon mloda laska :lol:[/quote] Eee to stara panna jest :lol:
-
Sharon kończąc rok strasznie się postarzała.... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k63.jpg[/img] ślepotka, tak mróży oczka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k61.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k55.jpg[/img] moja staruszka,pokazuje,ze chce sztuczną szczękę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k53.jpg[/img] Nosek też osiwiał :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k41.jpg[/img] A może buziaka? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/k57.jpg[/img]
-
[quote name='Ka-ka']pod warunkiem, że to będzie miłośc czysta i bez podtekstów :evilbat: :evilbat: :evilbat: ja babcią nie chcę jeszcze zostawać :wink:[/quote] Nie bój się, Delta miała z mamusią rozmowe i wie co to antykoncepcja :lol: :lol: :lol: Już biegnie do swojego księcia :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n24.jpg[/img]
-
[quote name='Koma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Koma'] [b]KaRa[/b] :roflt: nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło... :cunao:[/quote] Hehe, bo jedynie mi takie głupoty przychodzą do głowy :lol:[/quote] nieno ale całkiem fajne te głupoty :lol: goniec afrykański :hmmmm: :cunao: :cunao: :cunao:[/quote] No co :roll: Ważne,że pasuje :lol:
-
[quote name='Koma'] [b]KaRa[/b] :roflt: nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło... :cunao:[/quote] Hehe, bo jedynie mi takie głupoty przychodzą do głowy :lol:
-
Ka-Ka ja mojej Delcie powiem,żeby do Twojego Prestonka startowała :lol: Taki psi idealek, a moja pannica wolna jest :lol: :lol:
-
Śliczna!Cudo!!! Wycałuj psine odemnie! :D A teren na spacerek jaki śliczny!!! A prosiaczek słodziutki!!
-
[quote name='Ka-ka']no to już !! załatwiaj :D:D:D trzymam kciuki 8) nie wykręcisz się :D[/quote] A czy ja się wyręcam? Narazie mówię,że chyba na 70%pojade :wink:
-
Właśnie byłam u małych mruczków i następny kotek otworzył oczy :D Niestety widoku fajnego nie miał bo widział mnie :lol:
-
[quote name='asiunia'] Kara-z tego co mi sie wydaje to bede miec miejsce w namiocie([size=1]chca mi wcisnac 4-osobowy[/size]) :D[/quote] Asiunia thx, za propozycje, ale chyba uda mi się namiot załatwić :wink: A wogóle to może z psem byłabym więc nie skorzystałabym :wink:
-
Do Komki pasuje mi przezwisko goniec afrykański bo: goniec ze względu,że ona jakaś chartowata jest, a afrykański bo przez tą maść :lol: Co mi odbija,że to piszę :lol:
-
[quote name='daga10011']alez slodziutkie kuleczki futrzaste :P .A plameczce uszka rudzieja coraz bardziej :D :P[/quote] Mam nadzieje,że córeczka podoba Ci się :) Już umie mruczeć :o Jak wezmie się na ręce i głaszcze to mruczy :angel: A już koszyczek coraz mniejszy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m20.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC']Spike uszolki :lol:[/quote]to jego dbsst chciała podwędzić :lol: .Kiedy wraca Dbsst :o[/quote] No tak chciała mojeo królewicza zwinąć :evil: :lol: A co do powrotu to bodajże w niedziele
-
Spike uszolki :lol:
-
Teraz ja trochę podniosę Dbsst galerie :wink: Uszami ulubienca :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m51.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m50.jpg[/img]
-
Tak, plamka ma jeszcze zamknięte ale za dzień może dwa już widzieć będzie... Jakoś szybko te oczyska otwierają, bo wydawało się,że zawsze jakoś w 14dniu a nie 8 :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m8.jpg[/img] A tak śpimy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/uszy/m3.jpg[/img]