-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='dbsst'][quote name='Ka-ka'][img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a26.jpg[/img] hihi....świetne :D:D:D Śpiąca Królewna :lol:[/quote] cudowniaste jest to zdjeciai ten mini ozorek :D :angel:[/quote] Dbsst Sharon mi na ucho powiedziała,że Ciebie polubiła :lol: :lol: Te warczenie to była taka ściema :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Szpia z moim bratem zostawala juz tyle razy ale zawsze max 2 dni a teraz taka trauma :/ biedny pies mam wyrzuty i jak cos to w pazdzierniku ja wezme ze soba hehehehe tylko kto sie nia bedzie zajmowac od 9-18 [/quote] Jak to kto??? JA :lol:[/quote] ale musialabys zamieszkac z nami w dworku :D bo Szpila i tak by cierpiala rozlake :D[/quote] Eee przywoziła byś ją do mnie :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst'] Szpia z moim bratem zostawala juz tyle razy ale zawsze max 2 dni a teraz taka trauma :/ biedny pies mam wyrzuty i jak cos to w pazdzierniku ja wezme ze soba hehehehe tylko kto sie nia bedzie zajmowac od 9-18 [/quote] Jak to kto??? JA :lol:
-
Bardzo fajny ten "kaganiec", Metka zawsze jęzorek trzyma na zewnotrzą? :lol: Ale Rocky jest the best!
-
A teraz Sharon po wczorajszym spacerku, było jej tak gorąco,że położyla się pod łóżkiem [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a25.jpg[/img] A mamcia ją obudziła :evilbat: [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a24.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a27.jpg[/img] i dalej poszła drzemać [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a26.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a11.jpg[/img] i Erka też po tym spacerku [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a10.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a6.jpg[/img] dyszała... [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a9.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a2.jpg[/img] i nowa adresówka [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/a1.jpg[/img]
-
Nie no goniec afrykański jest śliczniutki!! Mój czekoladowy gang tez ma ma mało w pysku miejsca i języki zwisają :lol:
-
Ka-Ka wez Prestonka bo przecież Delta (jeśli pojedzie) to musi swojego boy'a poznać :lol: JA też musze z lekka Delte nawrócić,jesli chce jechać, bo ona to jeszcze gloopiutka jest :-?
-
Dbsst to następnym razem wez ją ze sobą do Jankowic :D Jak nie będzie mogła być w dworku to byłaby u mnie :evilbat: A tu rowerkiem do niej byś przyjedzała :evilbat: :lol: :lol: :D
-
Wczoraj znów ważyłam kociaki no i : białasek 220g Czarny z krawacikiem 210g Ruda plamka 200g Czarny 200g Ile one przytyły i jaką ładną delikatną sieść mają, taki puszek! :D Już powoli próbują wstawać na nożki i wtedy ogonki tak wysoko i nimi kręcą :D
-
Dwa czarnulki i z lekka wybielony białasek [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/p2.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/p6.jpg[/img] Taki mam ogonek [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/p4.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/p3.jpg[/img] [img]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/Sharoniera/p1.jpg[/img]
-
A co z miednicą można robić? :o :-?
-
taaa malutkie :lol: Ty lepiej opowidaja teraz jak było na kursie :wink: Czego się nauczyłaś? :D
-
Słodziak z Arasika :D A Bandziorek śłodziutki, taki puchaty :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC']Ja,ja :oops: :oops: Siostra się uparła,żeby zrobić mi fotkę :evil:[/quote]i bardzo dobrze że się uparła.Fajniste fotki , czekam na jeszcze :wink:[/quote] Za szybko się nie doczekasz :wink: Ja nie lubię jak toś mi robi foteczki, bo ja jestem niefotogeniczna przez te moje kształty :wink: :oops:
-
[quote name='daga10011']no i wiecej takich fotek :P[/quote] Nigdy w życiu, bo na 100zdjęć tylko te 3 wyszły takie,że jeszcze ale to jeszcze da się znieść :-?
-
Ja,ja :oops: :oops: Siostra się uparła,żeby zrobić mi fotkę :evil:
-
Sharon z kimś tam :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s9.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s4.jpg[/img]
-
Tak,tak tu Spike :wink: Chłopak w akcji [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e10.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e12.jpg[/img] Poza wystawowa [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d21.jpg[/img] A te się dalej leją [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d22.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d18.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d17.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d10.jpg[/img] Ktoś je mi paluszka :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d7.jpg[/img] Delta w akcji [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d6.jpg[/img] i Spike [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d5.jpg[/img] C.D.N
-
ALe czyścioszek, sam sobie morde myje :o
-
Poproś Dage to może Ci przyśle! A jest co oglądać!!! Piękny kocurek! Mój dzentelmen [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e9.jpg[/img] Sabunia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e3.jpg[/img] Widać, jak brzytko szyli jej rane po sterylce :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e2.jpg[/img] Trzy ogonki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e5.jpg[/img] Deltuś [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/e6.jpg[/img] I sucze warjacje [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d29.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d28.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d27.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czekolady/d26.jpg[/img] C.D.N
-
Na zdjęciu kiciulek wygląda na dachowca, ale ja się na kociakach nie znam, więc ni wiem. Ale mi się wydaje,że dachowiec, ale poprostu MIODZIO!!! :D
-
No bo taka kruszynka jak córeczka Dagi, musi mieć starszego brata :D Ślicznego rudo-białego kocurka będzie miała Daga :angel:
-
Sąsiad ma czas żeby je zabrać, a on umie ludzi zagadac i skłamać i ma zameldowanie poznańskie i do schroniska :wink: Ale tak,że mi odadzą je po wysterlizowaniu :D
-
[quote name='Ka-ka'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/koty/n22.jpg[/img] hihihi....ona swojego księcia wypatruje 8) :wink: P.S. widzę, że pozycję wystawową, to Księżniczka już do perfekcji opanowała :wink:[/quote] No ba,że wypatruje, lecz coś go znaleść nie może :lol: Szykuje się kolacyjka? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s13.jpg[/img] Ooo jest tutaj! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s3.jpg[/img] Ja Ci dam moje dzieci jeść! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s10.jpg[/img] Bo Ci z zdziele w nos :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s6.jpg[/img] Posuń się , wreście [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s1.jpg[/img] Sam się posuń! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s11.jpg[/img] Ja karate umiem, więc wara z mojego miejsca [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s7.jpg[/img] Ała! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s12.jpg[/img] I nasze oczka! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s16.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/s14.jpg[/img]
-
Dbsst a ty gdzie masz zdjęcia z truskawkami :lol: :lol: <--- ona zjadła 2 miski truskawek :lol: :o