-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mam nadzieje,że Soul nie będzie dawała koncertu z rana wraz z ekipą psią:evil_lol::evil_lol: Bo zeszłym roku słyszałam non stop 3 psy z rana na pobudkę:lol::lol::lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
standardowo powtarzam;) [SIZE=6][COLOR=Blue]Jechać na zlot mogą tylko łagodne psy, tolerujące inne psy niezależne od płci czyli reasumując bezkonfliktowe. [/COLOR][/SIZE] -
sylwiaskalska a już są podane godziny?że wiesz kiedy?:roll:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Djuczek by znów maiał Skiperka do zabawy;) Pagaj wpadaj z Michałkiem i Skiperem choćby pod namiot:cool3: -
A mojego psa to chyba mało kto zauważa:evil_lol: chyba przez to,że jak kundel wygląda:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Aussie']Bardzo do siebie pasują!!! :loveu:[/quote] Szczególnie z charakterów oba takie świry wspólne ich zabawy trwają godzinami:lol::lol:Oba takie szalone i Delta i Duke;)
-
A ja dla checy dam zdjęcie:evil_lol: aussie i 'kelpie' :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps15-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='MateUsz']jakbym wiedział KARA coto za pies to bym ci powiedział:P domyslam się, ze kelpie'(o.australijski)[/quote] Kelpie to napewno nie jest:evil_lol: Są dwa owczraki australijskie: owczarek australijski kelpie owczarek australijski typu amerykańskiego czyli ten mój:lol:
-
A nam cały czas mizernie idzie:oops: Truno mu się cofa tylne łapy bo odrazu przednie pcha do przodu jedynie w biegu tak nie robi ale wtedy stoi byle jak:oops: Tutaj miał cofane tylnie łapy,tak,że przednie wyszły do przodu [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pozy4.jpg[/IMG] a tu bez większego cofania i wyrównywania [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pozy9.jpg[/IMG] [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pozy7.jpg[/IMG]
-
Bo my zrobiliśmy ten zakaz psów co nie tolerują innych, bo w tamtym roku poprostu mieliśmy grupy bo psy się nie lubiły bo ten nie lubi samców, ten nie lubi takich a takich psów;)Wiec stwierdziliśmy,że pies który jedzie powinien być ok, nie wskazywać agresji bo to za dużo problemów robi;)dwa lata temku dwa psy się mocno pogryzły wiec dmuchamy na zimne;). A Bystrą chętnie poznam:multi:tylko żeby mi psa nie zjadłą:evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Patikujek']Nie no sylwester boski:loveu:A jakie Kara u facetów miała powodzenie:D:D:D[/quote] Pss ja zawsze mam powodzenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Hej!! Jak ja dawno Bystrej nie widzialam:loveu::loveu::loveu:piękna jak zawsze:loveu: Widzę,że jedziesz na zlot z cała trójką:loveu::loveu::loveu: A mówiłaś,że Bystra nie bardzo toleruje inne psiaki?
-
[quote name='Julix']A z Risa juz nie cwiczy? :cool3:[/quote] Po próbach polowych dała sobie spokój;)
-
[quote name='Paskuda_Bandzior']O ja :crazyeye: a skad tai wybór rasy? :p[/quote] Jureji mama dla siebie, najpierw Jureji się rasa w ogóle nie podobała, była zła na mame że będzie miała takiego psa, ale ostatnio była w hodowli i jak je poznała na żywo to się zakochała:evil_lol: I będzie miała z kim klikać i może i sporty;)Teraz tylko jej ojciec smutny bo chciał mnieć w domu 3setery:lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Haha i jak smakowała kostka?:evil_lol: -
Marysia a wiesz,że we wrześniu Jureja będzie miała bouviera i będzie kolejny do nauki agility:evil_lol: My na razie z wypłat kupujemy drewienko, i później będzmy hopki robić już takie lepsze, a nie tak jak teraz dwa konary i na to kijek od miotły:evil_lol:
-
Faktycznie spora już Wena i Loca też urosła strasznie:crazyeye::loveu::loveu:
-
Suuuper mieliście ależ Wam zazdroszczę:multi: Wszystkie dziewczyny pięknie na zdjęciach wyglądają:multi:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Herspri']W takim razie Herspri + TZ + 1 psiak + domek czy tam pokój 2 osobowy ;) zaliczka 50 zł do końca lutego si ?[/quote] do końca stycznia;) i od osoby tyle, wiec jak dwie osoby to 100zl No i na zlot jedynie psiaki łagodne mogą jechać, nie mogą rzuczać się na psy bo akurat nie lubią typu onkowego, czy bullowego czy jeszcze coś tam. Tylko i wyłącznie łagodne psy -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Herspri']Ja mam pytania 1. Czy mogę zaklepać jeden dwu osobowy pokoik ? 2. Czy za psa też trzeba z góry czy przy przyjeździe ? 3. Czy ja mogę wpłacić ze swojego konta a mój TZ ze swojego, wtedy podamy po prostu te samą nazwę użytkownika ok ? :razz: Czekam na odpowiedź ;)[/quote] Możemy jeszcze dwa pokoje wynająć ( pokoje nie pokoje w domkach) bo możemy je wynjąć a nie musimy, albo poprostu do domku w jednym pokoju;) Wydaje mi się,że przy przyjezdzuie chyba,że Asia pobierze już opłatę wraz z całkowitą sumą za wynajem ale wątpię bo nie wiadomo czy jednak ktoś weźmie psa czy nie i ile;)A zapłacić możesz tylko do końca stycznia zbieramy pieniądze;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']Aniu ode mnie też osobiście kaskę otrzymasz[/quote] Chesz Ani ta kase na zocie przekazac?;) A co do weekedu co pisałaś kiedyś to kiepsko to widzę,bo najprawdopodobniej mnie nie będzie. -
Jak tam trening Wam się udał?:cool3:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']Ja też nie lubię takich stromych schodów:evil_lol: Kara wiesz dlaczego:evil_lol:[/quote] Bo nie tylko psy spadają z tych schodów:evil_lol: -
Dziękuję Wam za podanie mi numeru konta i linka do numeru;)
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Dobrze,że w tym roku płaskie domki bo moje psy miały problemy w wejściem na górę bo Delta z połowy schodów skakała a Duke wchodził dobre 5min:evil_lol: