-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rybc!a']No więc tak. Gonitwa nie ma dostępu do internetu, miałam z nią kontakt wyłącznie przez telefon i przy realnych (a nie wirtualnych) spotkaniach. Mówiła, że się wybiera, planowała nawet namiot, ja ją namówiłam na domek, a ona wczoraj mi napisała: Ja nie jadę. Nie dam rady. I koniec. Valeur była zdecydowana, tak jak ja, a jej mama się rozmyśliła, chociaż wcześniej wyraziła zgodę na zlot. Cóż. A Vitka i Pralinka nie mogą ze względu na rodziców. Mi naprawdę zależało i dalej zależy bo wierzę, że będzie fajnie. Ale sama nie mogę jechać. Przykro mi, bo ja byłam zdecydowana i wiem, ze bym was nie zawiodła, ale w tej sytuacji, niestety nie mogę jechać.[/quote] Jesteś usprawiedliwiona;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
marmara_19 pomyś sobie,że mój psiak wtedy był 4miesiecznym szczeniakiem i to dziecko było wiec po co sobie podgryzało?? i każdy może Ci powiedzieć że on do wszysstkich przybiegał na mizianka i wszystkie psy lubił i jak jakiś warknął to się bał i odrazu brzuchol pokazywał. A i jakby teraz były np. agresywny to raczej nie jezdziłby ze mną czasem do pracy gdzie przewija się mnóstwo ludzi dzieci, inwalidów starszych ludzi bo w centrum handlowym pracuje w zoologicznym. Gdzie do każdego przychodzi i indywidualnie wita buziakami. A co do agresywnych psów nie chcemy za bardzo takich bo to naprawdę utrudnia to funkcjonowanie bo właściciel takiego psa sam musi non stop mieć takiego pod kontrolą, inni właściciele boją się o swoje psy. A chcemy cały ośrodek wynająć by psy biegały po nim luźno a nie na smyczach były, a wiadomo większość psów będzie chciała się przywitać i co podejdzie do jakiegoś z agresywnych ( nie sugeruję,że takie będą ) na powąchanko a tamten cap za kark no to sorry coś nie tak nie? w tamtym zlocie były dwie kolonie bo naprawdę psy się nie lubiły wiec tlo nie było łatwe nawet na smyczy poruszanie się po ośrodku. Ja też w domu mam agresywną sucz więc wiem,że ja jej nie wezmę chociaż panuję nad nią bo nie chciałabym by inni się przez to stresowali albo mój własny pies. A co do zlotu nie widzisz,że tu są też żarty? Każdy tak naprawdę jedzie i będzie robił to co chce wiec co w tym dziwnego??Nik Ci nie każe jechać jak mówisz,że dziwny ten zlot jakbyś chciała tgo chyba jednyny na którym dbamy by naprawdę jechały psy które nie warczą bo suczka przeszła, bo typ psa który akurat mój nie lubi. NA poprzednich zlotach były pogryzienia że pies uchem do szycia, że dziure w łapie miał :shake:bo tak to było zorganizowane i że dopłacaliśmy ciągle za kogoś bo nie przyjechał a domek wynają i nawet zaliczki nie wpłacił. -
My może się skusimy;)
-
[IMG]http://photos2.nasza-klasa.pl/dev7/0/000/070/0000070297.jpg[/IMG] Moje oczko
-
[quote name='Patikujek']Tak:loveu: Cześć Karolinko:) Wstaw proszę resztę fotek z Twoich urodzin bo mam kilka potrzebv co do nich:)[/quote] A do jakiego użytku?
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To weź siostre/brata/kuzynke i jedz:shake:Albo pogadaj z resztą osob bo sie też zdeklarowali a to coś znaczy... i prosze niech tutaj publicznie podadza powody dlaczego nie jadą:shake:. Bo nagle za jednym zamachem tyle osob sie wykruszyło to aż mi się wierzyć nie chce, po prostu olew sprawy...zapisze sie oo bo tak fajnie i na tym sie kończy -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rybc!a']Wypiszcie i Valeur, i Vitkę , i Pralinkę, i Gonitwę i mnie. Żadna z nich nie jedzie, a ja sama nie będę mogła. Świetnie. :/[/quote] To po co kazałam Wam potwierdzać, mówiłam by dobrze w domu skonsultować:shake: I ja tak mogę gadać i gadać.... sorry ale to co teraz zrobiliście nie było fair wobec innych...pierw sie zatsanawiac i gadac a później zapisywać !!! Zaznaczyliśmy że potwierdzenie znaczy na 100% (nie licząc przypadków losowych jak zlamana noga, pogrzeb itp) jechać, to co zrobiliście nie było odpowiedziane. -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
KaRa_ replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Cudne te psy, ach i jaka wielka szkoda,że tak krótko zyły:-( A niedługo bo we wrześniu bovier zamieszka wśród poznańskich dogomaniaków -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='bigos']Chciałabym wpłacić zaliczkę, ale nie mam ulicy, kodu i miasta!:angryy: Asia & Ginger - podanie numeru konta i nazwiska nie w każdym banku wystarcza! poproszę o pm[/quote] Wysłałam adres Ani na PW;) -
Ja pojadę pociągiem mam nadzieje,że padać wtedy nie będzie bo pies wtedy wygląda fatalnie i pewnie taxówką pojadę na miejsce;) Ponoć taksówki macie tanie
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']A ja bym sobie chętnie na ich męczarnie popatrzyła:eviltong:[/quote] No nie powiem bo ja też:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kochani zgłaszać się do wujka Komara on Wam i psom atrakcji dostarczy:evil_lol: -
[quote name='rose']Dlaczego to jeszcze nie wisi?:mad: gwoździka w zestawie z prezentem nie dostałaś?:eviltong:[/quote] i gwoździka i młoteczka brak:-(
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']no ja papiery mam wiec 10 osób (16-19 lat) biore pod opiekę:D i oczywsicie wszyscy stosują się do planu dnia:D chertni wpisywać sie na liste:diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::p[/quote] Moi drodzy nie radzę chyba,że lubicie: dłuuugie wycieczki taplanie się w błocie białe boje itp:evil_lol: -
Rose kociaki to lubią:evil_lol::evil_lol: Nie no fajne zdjęcie:cool3:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Hehe chyba sobie zrobię papiery na wychowawce :evil_lol:. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='patrycja_joko']dzięki to zagadam jutro z mamą i tatą:D[/quote] A i zgoda rodziców musi być;)wystarczy pisemna -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='patrycja_joko']dobra muszę się sprężyć,tylko takie pytanie czy pomógłby mi ktoś z psem jakbym go wzięła?[/quote] A na czym ta pomoc polega? Czy pies jest łagodny do ludzi i psów?? bo to warunek by jechać z psem -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='patrycja_joko']ja chętnie się zapiszę i ile to dokładnie by wyszło razem z psem i z energią za cały zlot???Bo bardzo chętnie się wybiorę tylko nie wiem z kim mam być w domku:) i czy by mi ktoś pomógł z psiakiem jakbym go wzięła <labradorkę>,bo najbardziej przyjazna:D i kochana...czekam na szybką odpowiedź[/quote] 180zł człowiek , 30zł pies energia nie wiadomo gdyż nie wiemy ile jej wykorzysta. Tylko jesli chesz jechać na zlot to musisz prędko zaliczkę wpłacić -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja w czwartek wpłace bo dostanę urodzinową kase:multi::multi::multi::multi: -
[url]http://img162.imageshack.us/img162/2917/imgp1370hw2.jpg[/url] ale ma łapy:crazyeye:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
KaRa_ replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Farek ma dziś 1urodziny, a ja 20:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wszystkiego najlepszego:new-bday::BIG::tort: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ja dam fotke |Asi z wczoraj:evil_lol: [IMG]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/pozyj15.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Nowy skład domku tak jak wcozraj przy okragłym stole gadaliśmy: Kara Rose Komar Jureja da nam znak i może mój brat wpadnie na dwa-trzy dni:loveu: i zamykamy liste na nasz domek poznaniaków i półpoznaniaka:evil_lol: pewnie co niektórzy sie ucieszyli bo Duke budzić nie będzie :evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Raczej będziesz Asi płacić nie osobą w domku;) -
Jutro Duke kończy 10miesięcy :D a ja 20 lecz nie miesięcy a lat :wink: Z tej okazji dostaliśmy prezent :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/114/a59907f0207bac69.jpg[/IMG][/URL] [img]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps13-3.jpg[/img] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/9e00289fab175545.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/8ff0a22d6d3c72fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/114/0525d05df3e8864a.jpg[/IMG][/URL]