-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
JA MA TAKI SLICZNOTEK CIEPLOTEK W PRACOWNI :) W PRACY :cool3:
-
Zartowałam ;) Lecznie To Nie Taka Pestka Dosc Długotrwałe I Sa Nawroty Najlepiej Działa Atak Wiązany Zewnętrzny I Wewnętrzny Oraz Preventic I Wzmocnienie Organizmu ...
-
normalnie ja rozumiem stres te sprawy, ale wiesz forum nie działa od wczoraj zechciałabyś wpisac w opcji szukaj słowo nurzeniec, nużyca ;) oto kila zaledwie z wyniku .... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29824&highlight=nu%BFeniec[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=7666&highlight=nurzyca[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=4857&highlight=nurzeniec[/url] i żeby nie było że jestem niemiła ..... [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=554&start=0[/url] - piekny wątek :)
-
boski :lol::lol::lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/225/d7d347e2f648639d.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
boskie foty ale za malo tu bieli widać :cool3:
-
Aher przyszła kryska na Lilith odezji sie pogadam na skypie z Toba chetnie bo ma pare pytan .... zabieg w czwartek chce nasz wet usunąc cała linie z węzłami ....
-
nużeniec - zaleczony to tak przy osłabieniu organizmu może być nawrót niech mała nosi obroże preventic :cool3:
-
to bardzo przyjemne męczenie :)
-
co za cudne noski :loveu: matko ile fafiorów :cool3: poprosze jednego na wynos :cool3: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9877/prawiewsyzstkieda9.jpg[/IMG][/URL]
-
cudniaste :loveu: a to my piękną jesienną porą :cool3: [CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/7514/erniur1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
mniam :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/232/8af983a470a9b8cf.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
No miny macie bardzo poważne ... :razz: gratulacje i wielkie buziaki :)
-
Pytanie do hodowców-od laika-dotyczy wagi szczeniąt
Patka replied to my_baby's topic in Golden retriever
to troche dziwne moja sucz odstawła wagą ale tylko wagą, a zostaliśmy powiadomieni ze jej wada anatomiczna stanowi iż jest niehodowlana, ale każdy szczeniak ma prawo dostać metryke !! -
popęd np u bulowatych bardzo bardzo często sie zwiększa znam przypadke ze pies po kryciu został w samochodzie na 15 min (na podjezdzie uchylona szyba) a państwo kończyło kwestie formalne to "zjadł" z tej miłości cała tapicerkę, inny "zjadł" drzwi!! BęDZIE GORZEJ BęDZIE JUż TYLKO O TYM MYśLAł!!! wytłumacz na zasadzie przyszłych szkód u mnie na pare osób działało!!
-
Pytanie do hodowców-od laika-dotyczy wagi szczeniąt
Patka replied to my_baby's topic in Golden retriever
dokłandie psiak moze mieć jakąś wadę rozwojowa lub chorobe wątpię żeby doświadczony hodowca nie staral zniwelowac niedoborów u takieog malca ... Moja suka była mniejsza wazyła w wieku 8 tyg o kg mniej niz suki z tego miotu była bardzo drobna ale proporcjonalna .... -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Patka replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
cudniaste foty z przyjemnoscia taka jesień sie ogląda u ans też pięknie :) [IMG]http://images2.fotosik.pl/218/f142a451644e7bf3.jpg[/IMG] -
dla mnie nadal będzie 100% samcem :cool3:
-
kara przewspaniałe boskie foty takie dynamiczne dla mnie świetne!!!! :multi:
-
Lilith tez tak ma ta mina i ten siad :lol: tylko przy ludziach troch wstyd jak tak siada :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/229/122b4e833837dcba.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
słodki Ozusiu miłej nocki od Lilith a ja życzę tego samego Ali :cool3:
- 78403 replies
-
M10M dokladnie ostatnio o Beacie i kociakach myślałam ... :-( jak ona sie czuje i Rodzina ... coztego łapały nawet gołębie :cool3: super film - dokument o życiu kotów cykl rocznego życia - narodziny, dorastanie kociąt, walka o dominacje - jeden z lepszych filmów o kotach jakie widziałam ....
-
będzie dobrze dziewczyna się pewnie super postara jak to pierwszy miocik :cool3:
-
kosc u mnie nie działa tylko żwacz :lol:
-
to, ze pomagam nie zmienia faktu że nie cierpię bezmyślnych ludzmi, którzy najpierw dopuszczaja psa "dla zdrówka" ([B]co kompletnie nie jest zgodne z prawdą[/B]), a potem sa ewidentnie nieprzygotowani do roli opiekuna .... za wiel razy byłam świadkiem krzywdy psów, a banialuki typu wszystkie znajdą dobre domy :lol: ale ze złosci ... polecam zajrzyj do działu adpocje ... Koleżanki to wspaniałe osoby tylko też dość maja głupoty ludziej przez, które cierpią psy ...