Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [quote name='filodendron']Już nie ma co przesadzać. Chewy dostała dwie praktyczne rady: 1. czesać regularnie, nie dopuszczać do kołtunienia, to może będzie taniej u fryzjera; 2. Nauczyć się strzyc samemu. Zaraz jej ktoś napisze, że ma oddać psa do adopcji, bo nie radzi sobie z kołtunami ;)[/QUOTE] myslę że te rady wystarczą, kołtuny można też w ramach pieszczot rozplątywać palcami + kupić preparat porządny z kieszonkowego by wspomóc walkę. Poza tym rodzice powinni byc raczej dumni niż źli ze ich dziecko tak sie stara by pies nie wyglądał jak kupa filcu - ludzie są dziwni ...
  2. ale labcie boskie!! U nas sapanie od nocy ciekawe pewnie dopiero w nocy się okaże ;)
  3. Piękne zdjęcia ja dla kurażu oglądam filmiki na youtube z porodów ;) a w domu nadal cisza ... onika kurka ja włosów nie farbuję od lat chyba znów zacznę ;)
  4. nas cisza osiwieję ...
  5. ja mam cierpliwości dużo Ruda dzis rano 37,5 jutro 62 dzień będzie :) Agnetka ale grubasek !! Monika Volturi ale cuDNA TA Twoja dama!
  6. [quote name='Monika Volturi']Melduję, że u nas spokój :lol:. Gina tylko śpi układając się do spania tak, aby zostawić jak najwięcej miejsca płucom na oddychanie. Wygląda więc dziwnie taka wygięta do tyłu na podłodze.:crazyeye: Mam nadzieję, że wytrzyma do przyszłego weekendu, bo termin mamy w sobotę. Wczoraj z córką kupowałyśmy w pasmanterii wstążki na obróżki - kobieta prawie nas nie ugryzła jak dowiedziała się, że ma zmierzyć dziesięć razy po 40 cm w różnych kolorach :evil_lol: no i zarobiła 1,35pln ;)[/QUOTE] Rudexia śpi na boku i chRAPIE PRZEOKROPNIE :) My dla maluchów dostaliśmy jeszcze w Holandii od Pani "męża" Rudej przecudne obróżki mini :) ciekawe czy wszystkie się przydadzą ;) Błyskotko bardzo mi przykro z powodu Ojca maluchów :(
  7. ale brąz cudo, ja skrycie liczę na podobny z gamy kolor rudaska mi się marzy ;)
  8. właściwie suczki mogą sie wysypać w podobnym czasie ja liczę cos koło weekendu ale znając Rudexi niespodzianki różnie może być :)
  9. Monika Volturi i jak tam postępy czy cisza?? u nas spokój Rudexia niemal cały czas śpi, ale cieżko jej strasznie dyszy sapie nie może sie z brzuszkiem ułożyć ...
  10. Moja droga taką wiedzę zdobywa sie przed porodem odpisałam Ci w porzednim temacie, który założyłaś ... Google nie boli jest tego od groma!! [url]http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&q=%C5%BCywienie+suki+po+porodzie&lr=&btnG=Szukaj+w+Google[/url] generalnie karm sukę często potrzebuję stały dostęp do wysokiej jakości suchej karmy suchej i sporo wody lub gotowanego zbilansowanego z dodatkiem dobrych witamin!!
  11. ale macie fajnie wet mobilny!! Ruda też zafundowała sobie dłuższy spacer :) trzymam kciuki!
  12. ja domagam się czekoladki :) pudlowej a czarny boski misio! Monika to dziewczyna Was przygotowuje ;)
  13. Monika Volturi to tak jak u mnie z terierami typu bull ;) ale na razie mam też ludzkiego szczeniaka więc chyba nic nie zostawię zazdroszczę możliwości, a zaraz właduje Rudej termometr do pupy zobaczymy ... ;) ( ajak długo ten termometr jej trzymać?? ;)) Zmierzyłam 37,8 i ma mleczko w cycuszkach :)
  14. [quote name='murakami']Parametry karmy typu active czyli białko/tłuszcz w proporcji 30/20 ma Nutra Gold Breeders Bag, którą można karmić również szczenięta. Ja karmie nią swojego posoka od niedawna i stwierdzam, że rzeczywiście jest wysokoenergetyczna, nawet za bardzo jak na moje możliwości. :lol: [URL]http://www.e-karma.pl/product-pol-524-NUTRA-GOLD-Breeders-Bag.html[/URL][/QUOTE] ja także polecam z pełna odpowiedzialnością tą karmę jest świetna !!
  15. uśmiech pierwsza klasa modelka śliczna
  16. Miniaga Rudexia jeszcze 1,5 tygodnia temu szalała jak dzika na spacerach aż się bałam o nią ... teraz siku kupka i chce do domu sama i patrzy na małża żeby ja wnosił :) mądrala :) Kleo ja towarzysko na toruńskiej wystawie też w tym roku zapewne będę :) zapraszam w odwiedziny :) Monika Volturi to niezłe stadko się szykuje :) może się równo wysypią dziewczynki :) tylko moja sporo mniej sztuk będzie miała :)
  17. Prawie taki wielki jak mojej Rudexi ilu sie spodziewacie??
  18. [quote name='*kleo*']Jak moja Gracja była w ciąży i małe zaczęły szaleć w brzuchu to też macałam z uporem maniaka i też się ze mnie śmiali. I to też była moja pierwsza suka w ciąży ;)[/QUOTE] Kleo my sąsiadki jesteśmy ;) miasta obok :) Ja z Rudą mam taki problem, że brzucha sobie dotknąć nie da, a jak już to ma napięty i nie czułam nic tylko przelewanie :( U nas 56 dzień zależy jak liczyć krycia były 3 ostatnie 6.04 późnym wieczorem :) na razie oznak zero w temperaturę się nie bawię na razie ... Miniaga nie mów chop wiesz ze niespodzianki są przeróżne :)
  19. no mam nadzieję, bo chcę ją jeszcze trochę po pokazywać :) i ogólnie miała taka ładną linię ;)
  20. dziewczyny jesteście cudowne juz wiem co i jak!! wielkie dzięki
  21. Kleo wielkie dzięki za odpowiedź :) MOja jak widzisz włosów dużo nie ma i boje się, że będzie wyglądała nieciekawie :evil_lol:
  22. uwielbiam wszystkie teriery a szczególnie te typu bull
  23. Czarna typowa jedynaczka z charakterem :)
  24. to nie ten temat ale jak to moja doradca laktacyjny mówi ilość pokarmu jest w głowie nie w piersi ;) ale ziołami można zwiększyć laktacje jak i wyciszyć :) a skoro bawarka działała na Ciebie to tylko sie cieszyć :) i gratuluję tak długiego karmienia :)
  25. a powiedz panbazylu jak cycuskzi suczki po długim karmieniu ładnie sie wciągnęły??
×
×
  • Create New...