Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. lepiej poszukaj po stronach hodowli w miotach planowanych tu chyba raczej nikt Ci nie odpowie ...
  2. a przez kotłownie można wejść do domu? cos słabo drzwi zamykacie ;) Raz Ci sie wpadka zdarzyła i co ... nic się nie nauczyliście a dalmatynka chociaż wysterylizowana została?? Polecam zrób masową sterylkę jak nie masz daru przewidywania ... powodzenia
  3. Alojzynko chłopaki jak malowane!
  4. lubię tych Twoich chłopców :)
  5. poszukaj moze tak sporo czytania ale warto [url]http://www.google.pl/search?hl=pl&q=dobry+weterynarz+sopot&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=[/url]
  6. ja ze swoich doświadczeń także polecam zrobić rtg płuc, badanie usg wątroby i macicy (czy nie ma przerzutów), krwi osłuchać serce oraz biopsje guzków i wtedy decyzja, ale faktycznie im szybciej tym lepiej. Zaskakujące jak szybko pies dochodzi do siebie po operacji nie wygląda to ładnie, ale naprawdę szybko sie goi. uważam że im szybciej tym lepiej 7 lat to młody pies im starszy tym narkoza bardziej niebezpieczna ... co do terminu kilka dni starczy żeby dokonać pełnej diagnozy i wtedy umawiać sie na zabieg lepiej przez pierwsze dni by rodzice byli ja myślę że jak teraz zrobicie to do wyjazdu suczka już będzie w dobrym stanie i bez obaw będą mogli Was zostawić i odpocząc po wrażeniach ...
  7. a tak po jednorazowym bzyknięciu psiak może chcieć już nie zabaw tylko bzykać ;) hihi ;)
  8. bostonki mnie rozbrajają!! Morelka taka niewinna ;)
  9. taksówka :) skoro 10 min dużo nie zapłacisz zapytaj weta czy mają zaprzyjaźniona korporację, albo sama zadzwoń i zapytaj operatorkę czy może zapytać kierowców czy któryś weźmie psa do bagażnika, bo mała będzie jeszcze lekko niemrawa. a jeśli masz z 2 h to już będzie można spokojnie z nią spacerkiem dojść do domu tak było u naszych przyjaciół.
  10. Oj ten progesteron ja pojechałam w końcu po 2 badaniach i niskim odliczyłam standardowe 3 dni i zachowanie suki ;) Moja hodowczyni robi właśnie cytologię i za każdym razem trafili idealnie, u mnie niestety wolą progesteron zrobić, podobno przy cytologi trzeba mieć duże doświadczenie w tej kwestii.
  11. Patka

    Ubiór handlera

    Moim zdaniem kolor stroju jest bardzo ważny - jak masz czarnego brązowego psa nie ubieraj sie też na czarno lub szaro (białego na biało) ja staram sie ubierać w odcinających barwach. Lubię ludzi ubranych kolorowo także na wystawach :) zawsze elegancko, ale nie tak z akademii i najczęściej w spódnicy :) Fiolet mi sie bardziej na satynie podoba :)
  12. za pamięci ....
  13. Bostonki przesłodkie !!! Pudelki olbrzymie moja miłość niespełniona szczególnie ta ciemna dziewuszka...
  14. potworek!!!
  15. Piekne małe wielkoludy!
  16. to teraz trzeba fotki zrobić mamie i maluchom jak będą rosły i tu na dogo szukać dobrych domków. Trzymam kciuki za psia mamę i maluchy.
  17. ale z niego fajny chłopak wyrósł!!
  18. Nefre, ale cuda!!!
  19. Hej ja będę chciała oddać też kilka rzeczy w tym wózek, ale to dopiero w przyszłym roku i też chciałabym znaleźć kogoś kto tego naprawdę potrzebuje, a nie sprzeda na allegro ... Ja jestem w 19 tyg i wiem juz na 100% że będzie moja Apolonia miała brata :) trzymajcie się brzuszkowe dogomaniaczki gratuluję też tym rozpakowanym mamą
  20. [quote name='Sybel']Nie wiem, ale moze warto skoczyć do weta, żeby suke obejrzał, ocenił stan, zobaczył, czy po bezdomności nie powinna dostać jakiegos suplementu diety, żeby siebie i małe wzmocnic. No i ocenił, ile małych może być, żeby juz zacząć "propagandę" na własciwą skale.[/QUOTE] dokładnie a ustalić liczbę szczeniaków można przed samym końcem ciąży wykonując rentgen - trzymam kciuki i powodzenia
  21. [quote name='perfectly']Ja się pochwalę, bo moja rodzina się powiększyła, o kogoś cudownego...dzięki niemu może przeżyję łatwiej rozstanie z moimi maluchami, jest cudowny, boski, uroczy i podbił już serca cąłej rodziny. Tym samym spełniłam wieloletnie marzenie o staffiku a mój małż zyskał najlepszego kumpla na spacery:D [IMG]http://images38.fotosik.pl/333/4b52869892ca0b28med.jpg[/IMG][/QUOTE] i to z mojego łona ;) hihi tym bardziej się cieszę że mogłam Was uszczęśliwić, bo super z Was ludzie właśnie takich chciałam dla mojej trójki i się udało!!!
  22. o tak wryyyy ;) Ewka musimy sie przefarbować :)
  23. a zapomniałam trzeba uważać na ranę, bo jeśli "biust" jest bardzo mleczny powietrze nie dochodzi do częsci rany i może się źle goić - ja wietrzyłam ranę, przemywałam i wszystko się pięknie zagoiło :)
×
×
  • Create New...