Malgosiu ja bym przestawiła gotowane na popołudnie, a suche wieczorem (zauważyłam ze mniej sie sika :)) co do picia pamiętaj ze to jego pierwsze cieplejsze dni Rudolfina też pije lepiej jak jest zabawa i cieple dni :) najważniejsze ze woła i to co wypije wylatuje drugą strona - na zdrowie chłopakowi wszystko moim skromnym zdaniem z nim ok :)