[QUOTE]
Oj Pati, panna Ci rośnie na szchwał:loveu: :loveu: :loveu: daj spokój, nie bądź taka skromna!![/QUOTE] może i rośnie ale czy we właściwym kierunku :p to nie skromność to strach :cool1:
Zoska idzie jak burza ale jak ma byc inaczej jak i my za nią kucki trzymamy :)