Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. ver a ja sie wcale nie martwiłam :) wiedziałam ze wszystko będzie dobrze ... stara czarownica w ciąży ;) teraz trzyma kciuki żeby nie przeciekałam starajcie sie jej ruch ograniczać i malutkie porcyjki jedzenia zeby tez brzuszka nie rozciągało :razz: trzymam dla pewności nadal kciuki a tym mądralom z tego forum pokaż środkowy place ... :evil_lol:
  2. sota36 masz 100% racji Kati do boju :cool3: [QUOTE] Żeby to było takie proste...[/QUOTE] nawet nie wiesz jak ... o dziwo ... serce ma wiele komórek ;)
  3. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    szumaki a kim sa rodzic3 tej pięknej gromadki sunia-mama sama slodycz, a malowane chłopaki są extra :cool1:
  4. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ktos tu ma nowe śliczne szelki a ktoś obroże fiu fiu :) Janusz jak można nieletnich :evil_lol:
  5. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale dzieciaków biedna mamuśka 8 sztuk i to jakie kluchy szok :crazyeye: :loveu: piękne :cool3: Ewa nie kusi Cię :evil_lol:
  6. Złosnica widzę ze do "córci" zawitałaś :) oj dawno Cie nie widziałam :) Dulkę już na opka to chyba tylko pan w typie pudziana weźmie ;)
  7. Kozanka masz może uczuleniowca? ja podałam dziś 1 raz "zupkę" zobaczymy
  8. Patka

    Metamorfozy

    w zyciu bym sie sznaucera nie dopatrzyła i to tak ślicznego kawalera :multi:
  9. Ale z młodki Dulki się kawał Duli zrobił kobita fiu fiu nie dziwę sie że Ozzy takie cięgi dostaje :evil_lol:
  10. Kati ale teraz sie urodziły piękne szczeniaki u Aguś widziałas na zielonym ...
  11. ja stanowczo RC i dla kotów i dla psa :cool3:
  12. czyli wnioskuje ze przebadanie rodziców, rodziców naszego psa da nam też pewność??
  13. [QUOTE] - czy ten pies był kąpany? (2 minuty po ulewie)[/QUOTE] boski tekst :evil_lol:
  14. Patka

    Lordette

    Rudolfina to nasza zgaga :evil_lol:
  15. Patka

    Lordette

    [QUOTE] Oj Pati, panna Ci rośnie na szchwał:loveu: :loveu: :loveu: daj spokój, nie bądź taka skromna!![/QUOTE] może i rośnie ale czy we właściwym kierunku :p to nie skromność to strach :cool1: Zoska idzie jak burza ale jak ma byc inaczej jak i my za nią kucki trzymamy :)
  16. od jutra będziemy testowali szczenięcą :cool3:
  17. moja amstaffka Lilith tez nie umiała pływać :razz: zdarza się - kochała wodę nurkowała ale nigdy nie nauczyła sie pływać zawsze ja ciągnęło na dno :)
  18. jakie niewiniątko :razz: [CENTER][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4869/rudy0520070623kb0.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. [QUOTE]postaramy sie :smile: bo jak to forgeta mowi - ciezarnej sie nie odmawia :smile: (ale to dobra wymowka) tak wiec chowac stringi w spodnie, bo czujne oko fotografa wszystko wylapie ;-)[/QUOTE] strumyczku szumiący ja taki post ze i stringi z chęcią pooglądam :evil_lol: wielkie dzięki :multi: będziemy z Rudolifną i brzuchem trzymać kciuki :cool3:
  20. Eventing Star powli wszystko sie "dotrze" widzę ze świetnie Wam idzie :lol:
  21. uuu ja proszę o wielką sesje zdjęciową tylko tyle mi pozostaje ...
  22. u nas leje Rudolfina sie nudzi, ale na spacer nie wyjdzie w deszcz :evil_lol:
×
×
  • Create New...