-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
strumyk jak chcesz mogę tą Panią z foty usunąć, ale to trochę potrwa ...:razz:
-
oj ta pogoda zdychamy z Rudolfina ale i tak trzymamy kciuki :multi:
-
oj hordy wsiowych burków są chyba najgorsze + to co pies może od nich złapać ... :shake: ja nie lubię bardzo dużych psów luzem w metalowych kagańcach i ich beztroskich właścicieli ...
-
no jasne ze ratować znaleźć tymczas albo tym dwóm agresorom albo choremu ... trzymam kciuki będzie dobrze walczcie i fakt na miau pomogą
-
ale pięknie umaszczona :loveu: śliczna kocia panienka :cool3: moja zmęczona para :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2277/97778034vm0.jpg[/IMG][/URL]
-
buuuu a ja w domu tam jest cudownie niezależnie od pogody i pory roku :loveu:
-
dobry człowiek :cool3: wiesz Lilith jak ja doprowadziliśmy do porządku to bawiła sie z psami 9ale nigdy dużymi i niedelikatnymi) ale piłka i patyk to zaraza piech hamuje i bardzo obciąża stawy .. co do jedzonka oj wiem wiem moja Lilith ważyła 24 kg przy 46 w kłębie i było ok kg więcej i juz widać było obciążenie :shake: teraz nasza mała też trzeba pilnować z miską .. :evil_lol: co do implantacji to też rozumiem decyzję miałam takie same wątpliwości i akurat u ans decyzja była dobra ... ale wtedy nie słyszałam jeszcze o bonharenie ani o preparatach z glukozaminą ...
-
bardzo ją oszczędzaj by szwy nie puściły maleńkie porcje jedzenia trzymam kciuki
-
moze faktycznie to taki przypadek i dobra taka postawa ... znam też takie gdy podejrzewano naderwanie to pies też szedł w opatrunek na 6 tygodni + leczenie a potem było ok ... ja myśle ze jeśli pies żyje bez bólu to może faktycznie lepiej nie tykać, tylko ze to młody pies i przy aktywności kilka lat to, to kolano sie "zużyje" (u lilith były polipy wysuszona maź i kikut więzadła, który drażnił - stad wielki ból) nie wiem nie chcę prorokować może moja wiedza jest zbyt mała i faktycznie wet ortopeda ma wieloletnie doświadczeni z większą liczbą psów ... ja powiem tak ... moja suka miała naderwane potem zerwane i ... chodziła i też wet nie wierzył, że tam jest tak już zdegenerowane, bo jako bulowaty miała bardzo obniżony próg bólu ... ale jak tylko miała wysiłek przed implantacja to następny dzień był masakrą ... dodatkowo u nas doszło zwyrodnienie stawów w łapach przednich i stad także bonharen ... ale fakt każdy pies jest inny ... i implant tez można zerwać ... :shake: coś Ty nie da sie zapanować nad aktywnością ;) my walczyliśmy z Lilith zastąpiliśmy bieganie 10 km spacerami :razz: itp pozdrawiam gorąco i przepraszam bo jestem pośrednio winna za ból głowy :oops:
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
Ver bryyy ta fota :crazyeye: -
Boski :loveu: [COLOR=red][FONT=Verdana][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/25/130f58f8d3f7fd43.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR]
-
Zabajka to długi temat i pokazuje jak na cierpieniu mojej suki i niewiedzy lekarzy dużooo sie nauczyłam :( sa tu także świetne porady i doświadczenia innych 'zerwanych" [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3156&highlight=wi%C4%99zad%C5%82o[/url] u nas też pjawiła sie leciutka kulawizna i strzykanie okazął sie ze imlant sie poluzował jednak po podaniu bonharenu i suplementów oraz odchudzeniu i przestrzeganiu rygoru zero biegów, (zrywy) skoków wszystko wróciło do normy i kolano pięknie funkcjonowało aż do śmierci mojej laleczki :-(
-
Kaukaz - zapalenie stawów, duży problem
Patka replied to dzioucha_z_lasu's topic in Owczarek kaukaski
nie da sie podać nic bez badania możecie podać Rymadyl i czekać czy objawy sie wyciszą ... do tego preparaty z glukozaminą oraz tran i obserwować nie zaszkodzisz a może pomoże jeśli to problem ze stawami ... -
Arka tak sobie myśle i napisze z doświadczenia nie podoba mi sie ta diagnoza ... prześwietlenie mhyyy czy więzadło było zerwane bada sie tzw efekt szuflady daje sie psu zwiotczenie i bada "luz" w kolanie ... to młody pies i już zwyrodnienie ja bym operowała i to szybko - leczenie zachowawcze jeśli jest juz degeneracja kolana moim zdaniem niewiele da ... przykro mi ... będzie gorzej a po implantacji moja suka wróciła do żywych i bezbolesnych bez żadnych leków .... jeśli masz ochotę poczytaj nasza historie i innych psów po zerwaniu jest wielki topic ...
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
ver ale Lilith z guzem wygrała i to bardziej złośliwym .... pozostaje ci oglądać cycuszki i jakby co lecieć ... Ver mądry człowiek po szkodzie takie życie nie myśl o tym proszę Cię i w nagrodę wyśle Ci coś na priva ;) -
REHABILITACJA PSA- hurrra!!! Wychodzimy na prostą!
Patka replied to constancja's topic in Weterynaria
Gabcia pisz do dziewczyn na priva pewnie juz zapomniały o tym topicu super ze chcesz sie dokształcać to bardzo ważne wiem po tym co przeszłam z Lilith i wetami którzy nie chcieli sie uczyć nowych metod i terapii :shake: powodzenia :multi: -
co ja mogę polecić jelsi to pies krótkowłosy z terapiii alternatywnych właśnie maść końską ... nasza sucz po brodzeniu w bardzo zimnej morskiej wodzie też miała sie lepiej taka mini krioterapia ..
-
Jak przygotować się do operacji?/mastektomia i sterylizacja/
Patka replied to ver's topic in Sterylizacja
jeny nie jest źle (mogłoby gorzej jak u nas marne pocieszenie wiem ) pamiętaj [B]szybko wszystko[/B] usunęliście i naprawdę trzeba teraz myśleć optymistycznie :cool3: trzymam nadal do kontroli -
umęczę umęczę ;) to mała piłkarka nawala mnie obficie :evil_lol: Imię jest przedstawimy jak sie wykluje :razz:
-
strumyk Ty uważaj mój mąż już Vektrze porad prawnych udzielał :evil_lol: moze zdarzysz sie załapać ;) dziwny ten świat ....
-
oj nie jest tak źle moje dzieciaki nic nie zniszczyły prawie :evil_lol: ale jeśli twój brat jest leniwcem to ast nie dla niego oj nie ....:cool3:
-
godzina zero zależy od naszej córki bo jest jej juz bardzo ciasno, ale zgodnie z terminem powinna wytrzymać do 20 sierpnia :) zobaczymy ...
-
Alojzyna jak Ty to robisz boskie foty i to nie poruszone - hipnoza jakaś??