Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. U nas zgoła odmienna sytuacja, bardzo często zadarzają mi się na spacerach, że tak powiem ładnie, propozycje matrymonialne względem mojej suki AST. I co Wy na to? nie wiem co kieruje właścicielami tych psów, czy to ich niespełniona chuć (samoh czy ch?)czy popędy ich psów :evil: są dość napastliwi w swoich ofertach nie wiem może myslą, że jak sprzedam papisy to się z nimi pieniędzmi podzielę? No i oczywiście uświadamianie mojej skromnej osoby, że suce to tylko na zdrowie wyjdzie brrrr!!!! I mój ulubiony tekst taka ładna suczka krzywde jej pani robi, że jej pani nie pozwala mieć "małych" i co ja bidna mam powiedzieć? PS. LIlit szczeniąt nie planuje wieczna dziewica :D
  2. No to u Nas kiepsko :D moje ulubione szpilki (obrzarła obcasy całe), zeszyt (błędy mlodości sama zostawiłam na lóżku), ładowarka do komórki (jakos zauważyłam że psom smakuje ten sprzęt), no i najgorsze marker kolor żarówa-zielony na białej pościeli :D Polecam :D - żartuję oczywiście. Lilit duzo śpi (na łóżeczku i bardzo się tego wstydzi) więc nie drżę jak wychodzę z domu, ale nigdy nic nie wiadomo nauczyła mnie nie zostawiać niczego na łóżku :D pozdro
  3. Kasienka sympatyczna z Ciebie dziewczyna :wink: ale co Ty masz za znajomych? męczyć psa 2 nakozą i calą resztą co to był za wet co skiepscił uszka i jeszcze poprawiał? brrrr!!! juz czuję jak biedaczek sie męczył to o piesku. fakt to jest przesada co za ludzie ale u mnie w miescie tez taka zasada pies młody bez papierów to ma uszy obcięte a ich wygląd często pozostawia wiel do życzenia :evil: badman myslę ze na bullowatych szybko Ci pomogą:) pozdrawiamy maleństwo!
  4. Patka

    Pies do uspania?

    pływanie to świtna rehabilitacja najlepsza z mozliwych :D o ile pies umie pływać mój nie umie ale brodzenie tez się sprawdzało :D Lilit noga bardzo szybko się zagoiła i naprawdę systematyczna, dokładna rehabilitacja dała olbrzymie rezultaty! Powodzenia Patka&Lilit
  5. zajrzyj na teriery typu bull i tam sie poradz, myslę ze zaraz dostaniesz wiele świetnych porad. moja suka jest jeszcze starej daty - kopiowana i nic Ci nie doradzę, ale na bullowatych jest duużżo ludzi chętnych by pomóc. skoro to maluch pewnie Twój pierwszy AST to nie będzie Twoje ostatnie pytanie moge Cię o tym zapewnić :wink: :D pozdrawiamy Patka & Lilit
  6. przeczytalam od a do z, z wypiekami na twarzy i ciesze się ze podjęłam decyzję, iż nie wystawiamy Lilit - trochę to wszystko przerażające :cry: ludzie (zawsze myślałam że sedziowanie i kynologia to powołanie) którzy powinni kochać psy, byc oddani ich sprawie i "znać się na nich", nie dość że narażają się na śmieszność i politowanie to zawodzą ludzi, na których najbardziej powinno im zależec, czyli hodowców i wystawców, nie wpominam juz o tym, że biorą za to uczciwą zapłatę. to takie moje przemyślenia, wiadomo zawsze znajdzie się w stadzie tzw czarna owaca ale z tego co tu czytam tych owieczek jest trochę za dużo :evil: po prostu fuj pozdrawiam i zyczę Wam samych kompetentnych i kulturalnych sędziów :D a co do nauki, skoro ktoś chce byc dobry w swoim "fachu" ciągle powinien się dokształcać, teraz w żadnym "zawodzie" nie mozna spocząć na laurach, a skoro to także pasja i hobby tym bardziej :D
  7. w naszym przypadku geny zdecydowały, Paola matka Lilit całkowicie nie wykazywała agresji nie nadawała sie na szkolenie obronne - cieszyła sie do pozoranta, z Lilit jest podobnie całkowity brak jakiejkolwiek agresji do ludzi, nwet tych wrogo nastawionych :D mnie to cieszy :D poza tym radziłam się 2 szkolących odradzali mi znaja Lilit dobrze :D Myslę, że to zalezy od rasy (jej przeznaczenia) genów, wychowania + szkolenia w tym kierunku. Ale czasami jak u Lilit sam wygląd wystarcza ludzie nie chcą sprawdzac czy "pokonają" 25 kg. A wielkość jest często myląca i 48 cm jest grożniejsze niz 60, ale wiadomo wygląd to podstawa dla agresora, bo jego agresja opiera się na sile i kojarzy ją z wielkością.
  8. wiem smieszne, że nie mogę wytłumaczyc o co mi chodzi :oops: dziękuje za wyczerpująca odpowiedź Staffka chyba mniej więcej juz wiem :wink: pozdrowienia
  9. Ja tez uważam że jeżeli pies sie "trzęsie" to kubraczek mus, a z tymi smiechami to przecież żarty - poważniaki :D Lilit po prostu sama sygnalizuje, że ma juz dość na spacerze podczas zimy - z łapki na łapke przestępuje i zimne uchacze ma, myślałam o kubraczku, ale ona nie umie i nie dalo rady jej przyzwyczaic ocierała sie o wszystko nonstop :-? , futreko słabe, ale sobie radzi thu tfu odpukać :wink: pozdrawiam zarówno te ubrane jak i nie :D wszystkie takie same :lol:
  10. Amfi udzielił perfekcyjnej odpowiedzi :D dla koni :D przekaże a co z tymi złożonymi nie w płatek rózy? :wink:
  11. staff-ka ale smieszne :lol: miałam malo srodków wyrazu zeby to zjawisko opisac :wink: najczęściej wlaśnie psy noszą uszy na "płatek róży" a mnie chodzi o złamanie ucha (boże ile to będzie stopni :D )? o wiem szczeniaki na zdjęciach na stronie Senitnel maj a tak zlozone uszy :P
  12. Beatko kochana jak ja Ci sie odwdzięczne że moje nieudaczne próby zdjęciowe wciąż poprawiasz :D anioł z Ciebie no ale widomo0 masz sybiraka nie może byc inaczej :wink: o czywiście żartuję ale nadal barrrdzzzoo dziękuję :D pozdrawiam kocio psio maniaków
  13. A ja jako wlaścicielka sybiraka ze starzem 5 letnim :D życzę Dymkowi a przede wszystkim jego Pani :wink: konkretnie(no oczywiście oprócz 100 lat!): pięknej nieskoltunionej siersci, krótkich pazurków, świeżego oddechu, braku kłopotów (w przyszlości) z pęcherzem :wink: i bezbolesnej kastracji :wink: pozdrawiamy
  14. Monika@ ale mi miło a Lilit i Walery takie dumne chodza jak gwiazdy :D i chcwalą się innym że są na tapecie :wink: pozdrawiam Patka&Lilit i Kooty
  15. Lilit chwile zajmuje przyzwyczajenie sie do sniegu i zimna, ale tłuszczyk ja grzeje :D A co do kubraczka fakt inne psy się z takich smieją :wink:
  16. Patka

    zakoceni.pl

    Ależ Truskawek jest niezwykle uroczy :D gdyby moja ruda Luna mogła oj oj to by się działo - ciekawe połączenie by wyszło :wink: mam nadzieję że nie słyszał że wolałaś burasa od pieknej arystokratycznej zlotej barwy jego futerka :D - oczywiście niecnie sobie żartuję! pozdrawiam
  17. Patka

    zakoceni.pl

    jak juz prosicie :D to i ja sie pochwalę swoja rodzinką kotową :D nie umie wklejać ale tu maja Swoja galerię http://walery5.pupile.com zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy Patka&Lilit oraz koty Luna i Walery
  18. Leon Amfi, ale macie fajnie bez dylematów, ja tez w przyszlości chce uniknąć tego trudnego wyboru więc dołącze do waszego grona :D Ale nadal obstaje przy kopiowanych AST choc jeżeli mają złożone, jak ja to nazywam "na klapke " nie wiem jak to fachowo sie nazywa, może wiecie jak fachowo sie takie noszenie uszu nazywa, bo na płatek róży jakos do mnie nie przemawia :wink: pozdro P&L
  19. Lilit nie wzbudza takiego "entuzjazmu" jak bulliki i chodzi bez kagańca, a na naszym malym osiedlu gdzie wszyscy ją znaja po trawnikach bez smyczy jest bardzo grzeczna :D , najczęściej o ile w polu widzenia nie ma jamników i innych małych samobójców :wink: straznicy w naszym mieście chcą Lilit widzieć tylko na smyczy :D dzięki bogu, bo kaganiec to wróg publiczny nr 1. pozdro dla bullików od ASt
  20. dokladnie mam to samo ale moj mężczyzna powoli zaczął akceptowac moje tz hobby tak jak ja jego miłość do transmisji piłki nożnej :D Beata i jak moj potwor? Dymek na bierząco :D pozdrawiamy P&L
  21. ja tak z innej nie zarobaczonej :wink: a kociej beczki jak Ktoś chce zobaczyc moje cuda to zapraszamy :D http://walery5.pupile.com pzdrawiam P&L&Koty
  22. Duzo zdróka dla małego rozrabiai i dla Was ale psychicznego :D jak sobie przypomne to latanie ze szmatą, ale zapach malucha prosto od mamy wszystko wam zrekomensuje :D pozdro P&L
  23. W końcu!!!! dziękuję Monika!!! zaraz sobie zapisalm nazwę, bo wstyd lekarza zapytac a dla świętego spokoju :D lepiej co jakis czas... babcia mówi że ćwikła na robale najlepsza jem duzo ale może lepiej czasem pomóc naturze :wink: Ale się rozmowa zarobaczyla :D pozdro P&L
  24. mam nadzieję, że sa jakies dostępne, ale że to rodzina i musze wykonac wizyte prosze o uzbrojenie się w cierpliwość, ale jak mi się uda napewno prześlę :D najwięcej kontaktu miałam z córką łep akita :D więc pewnie jej będą :lol: pozdro patka & Lilit
×
×
  • Create New...