Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Moja suczyna z psiakami się bawi i zapoznaje z obcymi jeżeli tylko widze, że wascicel i pies jest zrównoważony :D Czesto poznaje nowe psiaki i tylko z dorosłymi suczkami musze uważać :D Generalnie jestesmy pozytywnie nastwaione dziewczyny jednak czasem własciele, ale o dziwo nigdy bojowców calkowicie nbie znaja swoich psów i kilka razy skończyło sie atakiem na Lilith :-?
  2. Cudne zimowe fotki uwielbiam duże psiurki - pieknie się bawiły dobra pogoda dobry chumor miały :lol: Super, aż sie rozmażyłam na tymi fotami :D pozdrowionka
  3. Może Szpila z Pancią nas odwiedzą :D ale byłoby bieganko - na razie tylko zimniej idę dziś na łyżwy :D
  4. Daga :smilecol: Twoja córcia jest sliczna :) Pozdrowionka :D dla Szpiluni od Liliuni :D
  5. Patka

    zakoceni.pl

    :megagrin: w końcu jakaś akcja ..... :D :wink: Luna przesyła zakotowana wiadomość do Mruczysława :D
  6. E tam Dymek ładniejsza meva :D :wink: niz te trojaczki :wink: Beata Ty zawsze wiesz .... mądra kobieto! ta wrażliwość Basenjego to ..... brak słow czasami, ale ten jego post nad moim to jak nie jego taki delikatnt i taktowny :o :wink: pozdro
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Dokładnie Beata :D nwalerego uczymyy mniej więcje jak psa na nagrody i wie, że nie wolno i zalz znaczy to co znaczy :wink: :D Generalnie jest bardzo grzecznym malutkim kotkiem .... :D Luna w młodości troszkę miała za pazurkami, :wink: ale dojrzała i juz jest suoper grzecznym rudaskiem :D :wink: pozdrowionka w końcu zimowe :D
  8. tak na oko :wink: :D a co blondynko ... strach obleciał :evilbat: :wink: pozdrowionka
  9. Daga i inne piene ludzikie i psie blondynki cieszcie się bo wasz kolor jest recesywny i podobno za 100 lat ma nie byc prawdziwych blondynek :D wygina bidulki .... :D Daga zwale te obelgi pod adresem Twoich uroczych włosów na późna pore i ten :drink1: pozdrowionka
  10. Patka

    zakoceni.pl

    souris czyli wierna oglądaczko :wink: złapałaś mnie na gorącym uczynku :oops: :wink: tak sie juz gubie powoli a nie chce powtarzać :) Ale sie dziewczyny rozgadały a koty maja 7 zyć pamiętajcie :D
  11. souris nawet sięnie obejrzysz a juz będa urodzinki i ..... koteczek :D Taka z ciebie powazna i odpowiedzialna osoba - rodzice nie mogą się temu opierać!!!! :wink: :D pozdrowionka :D
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst mozliwe, ale bardzo rzadkie :D No nieźle je sie kocisko trzyma :D Daga no no dobrze myslisz dziewczyno no to idz tylko tak pooglądać wstępnie ... :wink: :D
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst wstydz sie :oops: jak możesz kota bez spadochronu puszczac :D :wink: Daga niech dzieciaki podrosna i im "futrzaną zabaweczke" spraw, kot to calkiem nowe doznania :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Ona jest starsza - kobieta i wyżej w hierarchii i nawet fotki to oddają, a na samym dole Lilith :wink: Uwielbiaja mi pomagac w porządkach :lol:
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Przypomnę Koty mojej suczki Lilith - z serii ulubione miejsca ... Dbsst a teraz .... kotowato .... :D :wink: [img]http://img231.exs.cx/img231/3225/im0010179zb.jpg[/img] [size=1]powili zaczynam sie gubic, które fotki były, a które jeszcze nie ...[/size]
  16. z tym kolorkiem to było tak ....dzieci w przedszkolu stwierdziły jak ja poznały, że Lilith ma umazane farbą białą czubki łapkek i koniec ogonka, a reszta to kolorek żółty i tak został ten "kolorek", a nie fachowa maść :D :wink: A do złotych zawsze miałam słabość.... :D
  17. jeny jaka ona ładna pokaż, że jej całe ciałko ma cudną talie .... I ten kolorek mnaim :D
  18. Patka

    zakoceni.pl

    A widziałaś jakie ma wąsiska cudne :D Ja Ci dam .... antyoksydantów dużżo jak będziesz ja obrażać - a ja szpiluni tak kadze .... a TY :evilbat: :wink:
  19. No Daga ma racje - ale po dzisiejszym spacerku sma wie jak trudno złapac moment :wink: :D Szpila jest urodzoną aktoreczką :D Super na fotach wychodzi :D
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst ja ci dam :splat: szczura :wink: :D Mała diablico :evilbat: Daga Luna mieszkała przez chwile bardzo blisko Ciebie czyli w schronisku przejdź się, a sama nie wrócisz gwarantuję :D :wink: pozdro
  21. łe tylko jedna .... :wink: mało promujesz tak piękna modelke jak Szpila :wink: :D Cudna z niej pannna :D
  22. Patka

    zakoceni.pl

    łdne rzeczy wchodze na mój ulubiony topic ... a Wy tu chcecie koty omamiac i uzalezniać :nono: no no ... :wink: Luna sięgająca po moje palce umoczone w kroplach żołądkowych - kochaja je :D [img]http://img123.exs.cx/img123/7046/im0002170pv.jpg[/img] Tak grzeczyn kot to spiący kot - naszczęscie moje dużżżo sypiają :D Beata mój Waler czasem z łaski aportuje, ale uwielbia się bawić - drucikami(powlekanymi), korczkami, kapslami wełenkami .... itd ... :wink: :D I w polowanie to ukochana zabawa :D
  23. Patka

    zakoceni.pl

    M10M no coś Ty - masz cudowne koty :D Ja własnie chciał prosic op nowe fotki i opowieści !!! Dymuś cudny chłopczyk :D szkoda, że nie ma fotek Walera z kocięctwa :wink: pozdrowionka
  24. Patka

    zakoceni.pl

    czy ja o czymś niewiem ... zaraz wezme Walera na spytki, a że on gaduła wszystko wyśpiewa - dosłownie :evilbat: :wink: Beata a jak tam plany rudy do mompletu sybiraki tez maja taka odmianę kolorystyczną :D :wink:
  25. :iloveyou: :ylsuper: to się rozumie Boska Lala :D
×
×
  • Create New...