KORONA cudna Ty przepiekny tatoo :D :wink: Bardzo mi sie takie foty podobają :D
Ten Twój osobnuik straszne zazadrosny nawet o dziewczyny toć my nie groźne :wink: :D
Daj cos jeszcze .... mnam jestes ale tylko tak teoretycznie jakby TZ sie burzył, niech się pochwali :D