Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Wind masz wielką rację !!!! :D :D :D
  2. :shocked!: normalnie aż się wystraszyłam, że główny bohater uszczerbku na zdrowiu dozna :wink: ale ekscytacja ... :wink:
  3. Wind boskie moim zdaniem i przebiły wszytko - czarodziejka i a To kto? Super !!!!!! Ja nie moge normalnie az mi miękko pod kolanami, gdyby Dbss TZ wiedział jak my się tu ekscytujemy .... :wink:
  4. Patka

    zakoceni.pl

    Dbsst oj ja nie wiem on bardzooo głosno miałczy wie chlopak czego chce od życia ... :wink: Ale co tu kryc ma chlopaczek urok osobisty ... :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img144.exs.cx/img144/2416/200502070265sl.jpg[/img][/URL]
  5. Basenji oj no cos Ty nie bądź :oops: pozwól sie zobaczyc w pełnej krasie .... :D :wink:
  6. cudna przyzwycai się to dla niej nowe wszystko daj jej kilka dni na oswojenie nowych kątów .... :wink: :D Cudna cudna! Walery nie liz monitora :wink:
  7. Adda może się wstyudzi a może ma nas ma w poszanowaniu :wink: :oops: i poazał to na focie :wink: no a panna S. sie nie pokazuje oj nieładnie .... :evilbat: :wink:
  8. Patka

    zakoceni.pl

    POTRAFIą ZAHIPNOTYZOWAC JAK NP CHCE JESC !!! :D a cała reszczta potrafi zamruczec na amen :wink:
  9. No jesteś juz na nogach, a raczej pupce przy kompie więc wkejaj obiecane foty :wink: :D OBIECALAS !!!!
  10. U mnie okropnie mokry sniego tego wczesnego ranka .... :wink:
  11. Dbsst super ta fota :D tez sobie takie robię, ale nie aż takie ładne :wink: Daga on głwałciciel dominator chciał mlodej pokazac gdzie jej miejsce ... :wink: Poczekamy do wiosny ze spacerkami na razie za okienkiem cos się dzieje niedobrego ... :wink: :o
  12. Dbsst swietnt tekst :lol: No No panno S. czekamy na foty !!!
  13. Souris My czekamy .... :wink: głode my fotek :wink: :D Katerinas gratulacje :laola: super !!!
  14. Patka

    zakoceni.pl

    :beerchug: dzięki Dbsst :D
  15. souris pewnie dlatego patrzysz że coś rudego jest obok mnie :wink: :D no dobra dobra Lunke Ci pokaże :wink: :D hi hi Katerinas polskie czcionki nie sa potrzebne do wklejenia foty :wink: Korona no i co szukasz pokaż cosik spragnionam ... Dbsst :buzi:
  16. Korona ale cichcem .... :wink: Dziękuje :D bardzo mi miło i aż się :oops: pozdrówka
  17. Dbsst :D miło mi bardzo z wzajemnością :D No dziś swoją norme zdjęciowa na cały tydzień wyrobie - bo pewnie nie bede miała w tygodniu tyle czasu :-? :wink: Odpoczynek z Lilith po pieszczoszkach .... :fadein: :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.exs.cx/img164/8614/200502120301fs.jpg[/img]Thanks to ImageShack for Free Image Hosting[/URL]
  18. KORONA cudna Ty przepiekny tatoo :D :wink: Bardzo mi sie takie foty podobają :D Ten Twój osobnuik straszne zazadrosny nawet o dziewczyny toć my nie groźne :wink: :D Daj cos jeszcze .... mnam jestes ale tylko tak teoretycznie jakby TZ sie burzył, niech się pochwali :D
  19. souris oj TY TY :wink: :D Dawaj foty kochana bo inaczej ... embargo na rudą :D
  20. :thumbs: Pasawera świete słowa!!!
  21. Souris Ty sobie grabisz .... :robot: Moje zwierzaki ładniejsze ode mnie .... mhy a moze masz rację :wink: :D Pocieszające że jak mnie mój narzeczony poznał jeszcze rudych zwerzaków nie było :lol: :wink: pozdrowionka, a Twoje foty to co????
  22. No widzisz to My wszystkie młode .... :D :wink: A co!!!! pozdrowionka
  23. Oj Korona no nie daj się prosic pokazuj same babki tu siedzą :wink: :D plis ocenimy czy za bardzo jest ... :wink: :wink: żartuję dawaj apetytu mi narobiłas ... ja lubie ciekawe foty
  24. Oj jaka cudna Białogóra wybiezrecie sie kiedys nie pożałujecie, az tak daleko od warszawaki to to nie jest .... :D
  25. A do jakiego wieku liczy się młode a od jakiego srednie :wink: :D
×
×
  • Create New...